PDA

View Full Version : Кфо да направа ...



Vladokaaa
05-12-2008, 14:22
Здравейте :( обарнах се към вас да си кажете и вие мнението ще се опитам да бъда кратък.Най добрия ми приятел си правеше бала преди 2 дена и там беше поканил 1 моми4е с които се познават но там е проблема че той я извеждаше насам натам преди това но и тя не му обърна внимание и той нерешителен и така момичето доийде при мене и стоя цяла вечер при мене на бала и си говореше само с мене и кфа станя тя излязохме навън разходихме се целувка и прегръдки... на др ходихме на концерт и там цяла вечер си ходим нали вече сериозно и аз започнах да хлътвам по нея днеска говорих с приятели си че излизам с нея защото немога да го лъжа той също беше споменал че вече не се вълнува от нея но след като му казах преди малко му стана мн гадно и изчезна на някъде ... той ми е бест френд а това момиче най вероятно ще и омръзна след 1-2 седмици тя самата каза че мн трудно се влюбвала ... какфо мислите вие по въпроса .. благодаря предварително !!!

fuck_me_pls
05-12-2008, 14:26
Емм..гадно е ,че си с нея под носъ на бест фр ти..нооо нищо ше му мине..пък момичето може тоя път лесно да се влюби :)

Empowered
05-12-2008, 14:27
Shit happends...prqtelstvo>gadjeta! uspex dano uspete da se razberete!

comics
05-12-2008, 14:46
мисля, че е добре, че си му казал

Erica
05-12-2008, 14:48
Здравейте :( обарнах се към вас да си кажете и вие мнението ще се опитам да бъда кратък.Най добрия ми приятел си правеше бала преди 2 дена и там беше поканил 1 моми4е с които се познават но там е проблема че той я извеждаше насам натам преди това но и тя не му обърна внимание и той нерешителен и така момичето доийде при мене и стоя цяла вечер при мене на бала и си говореше само с мене и кфа станя тя излязохме навън разходихме се целувка и прегръдки... на др ходихме на концерт и там цяла вечер си ходим нали вече сериозно и аз започнах да хлътвам по нея днеска говорих с приятели си че излизам с нея защото немога да го лъжа той също беше споменал че вече не се вълнува от нея но след като му казах преди малко му стана мн гадно и изчезна на някъде ... той ми е бест френд а това момиче най вероятно ще и омръзна след 1-2 седмици тя самата каза че мн трудно се влюбвала ... какфо мислите вие по въпроса .. благодаря предварително !!!

Moeto mnenie e che nqma ot kakvo da se pritesnqvash...Ti si napravil nai-vajnoto bil si otkroven i si priznal na priqtelq si vsichko v ochite.A pyk i da poglednem realno na neshtata,te ne sa imali nishto obshto predi tova,loshoto e ako po tvoq vina sa se razdelili...,a ot napisanoto razbiram,che priqtelqt ti prosto si q e haresal...E sluchvat se i takiva neshta..malko sa nepriqtni...
Normalno e na avera ti da mu e gadno v tozi moment,no ako e pich na mqsto...shte se pozamisli...i tova nqma da poprechi na priqtelstvoto vi - vse pak si bil otkroven s nego...No opredeleno shte trqbva da mine malko vreme...nqma kak da stane ot dnes za utre...
Uspeh i ne se otchaivai,vsichko shte se naredi :grin:

Serseri91
05-12-2008, 16:06
на приятеля ти му е станало гадно не защ0то я харесва,защ0то той не успял да я зариби а ти си успял. това е целия проблем ще го преглътне не се безпокой. :grin:

Vladokaaa
05-12-2008, 16:13
дано :( а и дано все пак потръгне да не е напразно ..

natalitoo
05-12-2008, 16:56
мисля че едно приятелство е много по важно от едно момиче ... :) :) :)

Miss_Perfekt
05-12-2008, 16:59
Ще трябва да го преглътне някак щом момичето не му е обърнало внимание

Galinskii
05-12-2008, 17:03
Просто него забравяй, бади до него, защото знам мн случаи на бест фр. как забравя от каде е тръгнал и каде отива. Просто покажи че колкото и да я харесфаш вав френд листа той е на първо място ако ме разбираш.
8)

Stamera
05-12-2008, 18:22
best friends = shit :x заради жена не са хаби много.. разцъкайте малко да докараш процеса на омръзване бърже :D

kefish_meee
05-12-2008, 18:30
мисля че едно приятелство е много по важно от едно момиче ... :) :) :)

Ем да, но той е направил каквото е трябвало като приятел..... сега трябва да оставят съдбата да реши какво ще стане ;)

mese4ka
05-13-2008, 15:20
мисля че едно приятелство е много по важно от едно момиче ... :) :) :) + 1 и освен това момичето те е предопредило че не се влюбва лесно това да ти кажа чесно е някво тъпо щото един вид тя ти казва "сега съм с теб утре не знам" ... ама помисли може и този път да е улучила човека който ще й завърти главата само това да не ти коства загубата на приятел :)

ziky
05-13-2008, 15:28
Здравейте :( обарнах се към вас да си кажете и вие мнението ще се опитам да бъда кратък.Най добрия ми приятел си правеше бала преди 2 дена и там беше поканил 1 моми4е с които се познават но там е проблема че той я извеждаше насам натам преди това но и тя не му обърна внимание и той нерешителен и така момичето доийде при мене и стоя цяла вечер при мене на бала и си говореше само с мене и кфа станя тя излязохме навън разходихме се целувка и прегръдки... на др ходихме на концерт и там цяла вечер си ходим нали вече сериозно и аз започнах да хлътвам по нея днеска говорих с приятели си че излизам с нея защото немога да го лъжа той също беше споменал че вече не се вълнува от нея но след като му казах преди малко му стана мн гадно и изчезна на някъде ... той ми е бест френд а това момиче най вероятно ще и омръзна след 1-2 седмици тя самата каза че мн трудно се влюбвала ... какфо мислите вие по въпроса .. благодаря предварително !!!


Знаеш ли .. помни едно от мене....най - голямата грешка е да загубиш приятел заради момиче..не е единствена не е и последна...недей..няма смисал не си заслужава...

mickelangelo
05-13-2008, 16:28
"Жената на моя приятел не е жена, но ако тя е прекалено красива, той не ми е приятел " ;) просто седнете 3 мата и поговорете ... сигурен съм че ще се разберете 3 мата на 1 място ;)

Lucho
05-13-2008, 16:41
Абе,аз ще ти препоръчам ако не се разбереш с твоя приятел,може случааайно нещо да му се случи...примерно побой,сливане и така нататък....а пък ако хептен нищо не стане от разговори,бийте се за момичето...

HePeAJIeH
05-13-2008, 18:32
Най-одбре я остави

Vladokaaa
05-14-2008, 11:53
омг имах 2ма супер добри приятели 1 ми каза да действам с нея тъй като др абитюрента не я харесва направих го този който ме накара ме е бликирал в скайп а др се опитвам да говора с него но неиска просто казва бързам не ме занимавай .. :( явно вече съм без приятелите но нищо немога да направя момичето и то не показва никфи чуства към мене ... рискувах и загубих това е цялата работа :o :o :o благодаря на всички които откликнаха