PDA

View Full Version : На къде?



Oriqna
05-12-2008, 14:22
Незнам дали искам да споделя нещо или да ви питам,но просто предпочитам да го напиша за да видя и мнението на някои друг който не ме познава,защото познатите ми казват все едно и също...Така значи аз си имам приятел от 1 год и 7 месеца обичаме се много уж всичко е идеално но...да тук идва и едно голямо НО двамата просто нямаме време един за друг най вече тои за мен...опитва се знам го не всичко зависи от него,но ми е много неприятно,че аз съм готова да захвърля всичко за него а тои неможе да направи същото за мен в повечето случаи не е способен както споменах :-k това не е един или два пъти а от началото на връзката ни.Говорили сме много пъти по въпроса но нищо никои неможе да промени нито аз нито тои вече взе да ми идва в повече и двамата сме изнервени постоянно се караме по телефона понеже на живо малко се виждаме,когато намерим време да се видим на мен ми е много гадно понеже след толкова караници вече незнам как да реагирам незнам дали да продължим да се караме и в малкото време което сме заедно или да го гушна... :cry: незнам просто как може да има толкова много неща които да ни пречат и се питам защо?-отговор не намирам опитвала съм се да го скъсам не за друго,а за да не се мъчим повече така,но с времето вече осъзнах че и това не е решение обичам го повече отколкото мога да ви опиша в тези няколко реда а когато наи накрая сама се "надъхам"и му кажа краи тои не ме оставя да си отида :smt022 иска повече от всичко да е с мен но кажете ми това връзка ли е ? маи е повече мъка на последък съм много отчаяна...ако някои е имал нерви да прочете цялата тема и има мнение нека сподели ако на някои пък не му е интересна темата нека просто да не пише глупости :cry: :cry: :-k :-# мерси предварително

fuck_me_pls
05-12-2008, 14:25
Просто той не е човека за тебе!! :wink:

comics
05-12-2008, 14:50
нещастна си, а именно това те прави щастлива. Звучи безсмислено, но всъщност е така. Това е вид човешка психика, аз съм същия. Затова си хващам момичета 0т далече :)

evelinka1122
05-12-2008, 15:08
обичаш го така че не може да го зарежеш и да го забравиш, а и той не те пуска... може единствено да приемеш фактите без караници, викове и мн нерви... вие се виждате рядко, ами няма какво да се чудиш въври и си го гушни и целуни :) показвай му постоянно че той е всичко за теб и че много го обичаш и пак казвам без караници и викове :) ще видиш как постепенно нещата ще утихнат без тези конфликти... не стига че не се виждате често, а и с тези конфликти връзката ви става още по натоварена и вече си принудена на сложиш края... пак че той не те пуска :-P дано да съм ти помогнала това беше от мен :-)

bubinka-_-
05-12-2008, 20:20
обичаш го така че не може да го зарежеш и да го забравиш, а и той не те пуска... може единствено да приемеш фактите без караници, викове и мн нерви... вие се виждате рядко, ами няма какво да се чудиш въври и си го гушни и целуни :) показвай му постоянно че той е всичко за теб и че много го обичаш и пак казвам без караници и викове :) ще видиш как постепенно нещата ще утихнат без тези конфликти... не стига че не се виждате често, а и с тези конфликти връзката ви става още по натоварена и вече си принудена на сложиш края... пак че той не те пуска :-P дано да съм ти помогнала това беше от мен :-)

аз съм на същото мнение....