PDA

View Full Version : съвети



maharbal
05-12-2008, 14:38
здр.преди няколко дена поканих една приятелка от моя клас, която си харесвам от както я видях преди година и половина, на концерт :D Адски много съм срамежлив и вече даже се ядосвам сам на себи си :booooomb: Тя като по чудо се съгласи да идем... Оказасе че не бяхме сами... Но по едно време останхме само двамата, седнали под едно дърво... Беше седнала на 5см от мене :grin: но умрях от срам :-# Малко си говорихме докато не се завърнаха другите... Вътрешно се ядосвах много сам на себе си :-x Спекох се много яко. Попринцип аз не съм по ходенето на дискотеки и др. И от проблемите ми е, че съм и много срамежлив. После отидохме на концерта... От срам, че е близо до мене бях като пън... А предни години на тези концерти сме се побърквали от щуротии, а сега седях се едно съм в казарма. Даже и музиката много много не слушах :D По средата тя каза, че ще си тръгва (имахме класно следващия ден и никой не беше учил). Попринцип исках да я испратя... Чесно казано не ме вълнуваше много много концерта и адски много исках да я изпратя до тях (беше малко далечко :-P ), но в компанията беше и нейната съквартирантка и ме хвана срам от нея... И в крайна смедка не я изпратих :booooomb: а много ми се искаше ;( Кажете как да права с тоз пуст срам... и как да я заговора някой път без да загуба говор и картина като ида при нея :(

Empowered
05-12-2008, 14:49
Udari si 1 6amar i se stegni :)

evelinka1122
05-12-2008, 14:57
може би ще трябват два шамара :D ами ние няма как да ти помогнем с тоя срам, ти сам трябва да си го преодолееш... ние може само да те надъхаме да не се притесняваш... просто бъди себе си !

maharbal
05-12-2008, 15:05
може би ще трябват два шамара :D ами ние няма как да ти помогнем с тоя срам, ти сам трябва да си го преодолееш... ние може само да те надъхаме да не се притесняваш... просто бъди себе си !

hah abe i dva shamara nqma da stignat... shte trqbva da q pomolq da ma capardosa qko :razz: :-P Ne che ne moje de... Kajeto seriozno sega kak da go preodoleq toz skapan sram we... mn ma qdosva :-x PLS Ako ospeq da go preodoleq... moje da q pokana pak nqkyde... toz pyt lichno :-P PLS

evelinka1122
05-12-2008, 15:12
може би ще трябват два шамара :D ами ние няма как да ти помогнем с тоя срам, ти сам трябва да си го преодолееш... ние може само да те надъхаме да не се притесняваш... просто бъди себе си !

hah abe i dva shamara nqma da stignat... shte trqbva da q pomolq da ma capardosa qko :razz: :-P Ne che ne moje de... Kajeto seriozno sega kak da go preodoleq toz skapan sram we... mn ma qdosva :-x PLS Ako ospeq da go preodoleq... moje da q pokana pak nqkyde... toz pyt lichno :-P PLS
ами да може да я поканиш някъде само двамата, но има едно НО - ако преодолееш срама си... ти пък айде бъди мъж... ко толкова една среща... представи си че момичето се надява на нещо... няма да те чака цял живот!!! действай!!!! :-P 8-)

f1st14ka
05-12-2008, 15:20
щом е приела да излезете начи малко или много си пада по тебе. От тебе само се иска да се отпуснеш малко и да не преиграваш предполагам, че ще хареса това, което си,стига да да не стоиш като парализиран...

MaLkaTa_LaDy
05-12-2008, 16:40
Ами и аз попринцип съм много срамежлива, но срамът изчезва с времето. Като общуваш повече с повече хора, ти просто ще усетиш как ще се чувстваш по-уверено.

maharbal
05-12-2008, 17:06
щом е приела да излезете начи малко или много си пада по тебе. От тебе само се иска да се отпуснеш малко и да не преиграваш предполагам, че ще хареса това, което си,стига да да не стоиш като парализиран...

abe pada si tq... sigurno ne e iskala prosto da otkaje. prekaleno e dobrodushna za tva... :razz:

Miss_Perfekt
05-12-2008, 17:10
Една ракия и си готов :D

maharbal
05-12-2008, 17:17
Една ракия и си готов :D

ne piq ne pusha i po jeni ne oda :D
samo bireni sokcheta piq :-P

donkihot
05-12-2008, 17:26
сладур...просто да ти кажа,ако ти не се нагласиш сам да не те е срам-никой няма да може да ти помогне! стегни се и прави ако щеш глупости,просто му кажи дгд на вси4ко и прави квото ти се иска...успех!

partychild
05-12-2008, 17:31
predi i az bqh sramejliva...ama mnogooo... otkakto stanah 8-mi klas kraq... bqh tolkova ob6titelna...sega dori i s nepoznati si govorq xiax se edno se poznavame... ta cakata mu e da ob6tuvash s mnogo hora da ne se pritesnqvash.... imai vqra v sebe si ... 6tom si sramejliv nachi si dobro mom4e :-D i davai smelo 6toto moje da q izpusnesh :)

maharbal
05-12-2008, 18:14
predi i az bqh sramejliva...ama mnogooo... otkakto stanah 8-mi klas kraq... bqh tolkova ob6titelna...sega dori i s nepoznati si govorq xiax se edno se poznavame... ta cakata mu e da ob6tuvash s mnogo hora da ne se pritesnqvash.... imai vqra v sebe si ... 6tom si sramejliv nachi si dobro mom4e :-D i davai smelo 6toto moje da q izpusnesh :).

хах радвам се за теб аз пък съм 9-ти клас :razz: и съм срамежлив... Срама е по-зле и от мързела да му са не види... Не убива ами само мъчи...

partychild
05-12-2008, 18:16
predi i az bqh sramejliva...ama mnogooo... otkakto stanah 8-mi klas kraq... bqh tolkova ob6titelna...sega dori i s nepoznati si govorq xiax se edno se poznavame... ta cakata mu e da ob6tuvash s mnogo hora da ne se pritesnqvash.... imai vqra v sebe si ... 6tom si sramejliv nachi si dobro mom4e :-D i davai smelo 6toto moje da q izpusnesh :).

хах радвам се за теб аз пък съм 9-ти клас :razz: и съм срамежлив... Срама е по-зле и от мързела да му са не види... Не убива ами само мъчи...xixixix ami otpusni se malkoooooo..nikoi ne qde hora... :-D

Lekov
05-12-2008, 19:31
познато положения и аз бях съшия преди време един съвет от мен не тряя ти пука кво праиш представи си че си със некой твой френд а не с момиче
и си развъртете разговора и ше се оправиш ари успехи :) :)

evelinka1122
05-12-2008, 20:10
predi i az bqh sramejliva...ama mnogooo... otkakto stanah 8-mi klas kraq... bqh tolkova ob6titelna...sega dori i s nepoznati si govorq xiax se edno se poznavame... ta cakata mu e da ob6tuvash s mnogo hora da ne se pritesnqvash.... imai vqra v sebe si ... 6tom si sramejliv nachi si dobro mom4e :-D i davai smelo 6toto moje da q izpusnesh :).

хах радвам се за теб аз пък съм 9-ти клас :razz: и съм срамежлив... Срама е по-зле и от мързела да му са не види... Не убива ами само мъчи...
:shock: :shock: :shock: 9 kлас?!? и те е срам... мм не, не е на добре... и аз съм 9 и ела да видиш наще момчета какво правят... :D

vesinka91
05-13-2008, 05:44
Udari si 1 6amar i se stegni :)
+1

kuklichka_bg
05-13-2008, 06:09
Една ракия и си готов :D

ne piq ne pusha i po jeni ne oda :D
samo bireni sokcheta piq :-P
li4i ti xaxa :grin:

Galinskii
05-13-2008, 06:20
Сега опитай да си представиш като си сам с нея какво искаш да направиш или да кажеш и просто при първата възможност го кажи или направи. Животът е кратък.. нямавреме за губене :-P