PDA

View Full Version : Това моето мазохизъм ли е? :]



CucAgMuH
05-12-2008, 14:42
Имам нещо акто проблем... не че е сеиозно или нещо... просто не ми се струва нормално(че и на други хора...). Хареса ми болката. Обаче само определен вид болка. Тази от зъболекаря :( От две години вече ходя при един и същ зъболекар един път в месеца.

Отначало не подозирах нищо. Сещам се даже първият път - нещо ми беше станало криво и имах час при него. Той вика: "Това тука ще боли, дай да ти сложа упойка" пък аз му отвърнах: "Ш, моето момче ти луд ли си? Давай без упойка, да видим кой кого...". Той вдигна рамене човека и си свърши работата без упойка. Болеше. Ама изпитвах вътрешно задоволство.

Оттогава всеки си карам без упойка, но явно се пристрастих :( Последният път даже го излъгах че ме боли еди кой-си зъб там, само и само да го разчагърта с машинката и да си получа дозата болка... Когато ме попита: "Заболя ли?" аз грейнал му отвръщам "Да, дай още газ"... той ме гледа уплашено... И така... пълня идилия.

Не искам да съм изверг, как да се оправя? :( Писна ми да си лъжа зъболекаря че имам болки - горкият човек всеки път е изумен(според него няма проблем, а пък аз твърдя че има).

ПС. Друга болка не ми харесва... всичко си е в границите на нормалното...
ППС. Имам час на 17-ти, дали да ходя пак? :(

erma
05-12-2008, 14:50
ами ако нямаш проблем със зъбите за какво ще ходиш....само да изпиташ болка или просто те кефи да ходиш на заболекар..а като идеш и те пита боли ли те му кажи НЕ..защо го лъжеш човека...

f1st14ka
05-12-2008, 15:15
ам според мен не е мазохизъм мен също ми харесва определена болка предполагам и на още мн хора....ако зъболекарят ти е млад и секси проблема май идва от др място...хахах шегувам се

TheArchEnemy
05-12-2008, 15:20
малко е странно,но даже и да ти харесва не трябва да си разваляш така зъбите като караш зъболекаря да ти дълбае здрави зъби.само когато наистина има нужда ходи и поне няма да ти е неприятно. ;)

MalthazaR
05-22-2008, 19:16
малко е странно,но даже и да ти харесва не трябва да си разваляш така зъбите като караш зъболекаря да ти дълбае здрави зъби.само когато наистина има нужда ходи и поне няма да ти е неприятно. ;)
+1