PDA

View Full Version : Харесваме Едно Момче



_MiA_
05-12-2008, 15:58
Здрвейте, на скоро се запознах с едно момче, което е мн забавно имаме общи интереси приличаме си супер много като характери и всичко останало до тук добре, но .. моя много добра приятелка също го харесва и ревнува от мен ( тя е мн ревнива, аз също :D ) От една страна искам да съм с това момче, а от друга не искам да нараня приятелката си...... бих го оставила по простата причина, че не искам да си разваляме приятелството, но просто много ми харесва и допада и незнам какво да правя, защото ми каза че ме харесва и от държането му се подразбира........ Просто незнам ...... От една старна може да изгубя приятелка, а от друга нещо повече от приятел :o

MaLkaTa_LaDy
05-12-2008, 16:18
Трябва да решиш, кой е по скъп за теб. От колко време си приятелка с това момиче и колко добра съответно. Не мога аз да ти кажа кое да избереш. Просто си помисли струва ли си. :) :) :)

тъжен веселяк
05-12-2008, 16:28
Играйте на 'по-бързият печели' :D :lol:

Lysander
05-12-2008, 16:48
Отивате при него двете и го питате коя избира или другия вариант е биеш се с приятелката в дуел. :grin:

mhmhmhmhm
05-12-2008, 16:50
Играйте на 'по-бързият печели' :D :lol:
bash 8-)

Galinskii
05-12-2008, 16:51
Щом е харесал тебе що да не тръгнете животът е кратък няма мн време да чакаш приятелката си. действаи :-P

Devour
05-12-2008, 16:51
Трябва да решиш, кой е по скъп за теб. От колко време си приятелка с това момиче и колко добра съответно. Не мога аз да ти кажа кое да избереш. Просто си помисли струва ли си. :) :) :)

+1

sladurankata_meri
05-12-2008, 16:58
еми според мен има 2 начина единият е да отидете двечките и да попитате него коя си избира или да поговориш с приятелката си ако неистина ти е добре приятелка и държи на теб ще те разбере айди успехчета

Miss_Perfekt
05-12-2008, 17:05
Отивате и го питате (много е забавно кат ви погледне някак така :shock: :D )Питате го коя харесва в най-добрия случай да ви каже че нито една от вас двете :razz:

_MiA_
05-12-2008, 17:42
емии аз и без това смятах да говоря с него тъй че ... ще видим ко ще стане мерси все пак ще го питам коя предпочита и коя ще избере и така това е най - добрия вариянт мерси :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-12-2008, 17:51
защо трябва да избираш .... правиш това, което искаш .... тръгваш с момчето и тва е ... после ще се обяснявате

partychild
05-12-2008, 17:57
еми според мен има 2 начина единият е да отидете двечките и да попитате него коя си избира или да поговориш с приятелката си ако неистина ти е добре приятелка и държи на теб ще те разбере айди успехчетаda .. i az sam na tova mnenie

Co0kIe
05-12-2008, 18:39
Отивате и го питате (много е забавно кат ви погледне някак така :shock: :D )Питате го коя харесва в най-добрия случай да ви каже че нито една от вас двете :razz:

+1 :-D

bEbsI
05-12-2008, 18:41
Ако ти е истиснка приятелка ще разбере,ако той те харесва и няма да се меси в отношенията ви.Приятелството е едно,любовта друго.

heroine
05-12-2008, 20:27
ако го зарежеш,има вероятност твоята приятелка да тръгне с него,така че тук трябва да помислиш за себе си,не испускай възможноста ;)

Abigoria
05-12-2008, 20:34
Трябва да решиш, кой е по скъп за теб. От колко време си приятелка с това момиче и колко добра съответно. Не мога аз да ти кажа кое да избереш. Просто си помисли струва ли си. :) :) :) =D>

mese4ka
05-12-2008, 20:52
в днешно време трябва да си егоист ... :) бъди с него ако ти е истинска приятелка ще си затвориочите нали приятелите трябва да си прощават и да гледат приятелите им да са щастливи дори и на тях да им е гадно :)

donkihot
05-12-2008, 20:53
оффф гледай си кефа и тва е!!!!!!!!

spensi
05-12-2008, 21:45
Има решение една тройка и всички доволни :razz:

punkrock
05-12-2008, 21:46
Приятелите са по-важни

ziky
05-12-2008, 22:40
нещо повече от приятел е много относително спрямо истински приятел..сеш се..с тва момче сичко е наред сега ама като скъсате кво ?! Паца...няма смисал да си разваляш приятелството с човек заради некъв си..като чели са малко и е единствен....

Yanichka
05-12-2008, 22:49
Приятелката ти ако ти е истинска приятелка ще приеме че момчето харесва теб и ще се радва за теб..

BlueFace
05-13-2008, 04:41
Щом приятелката ти би ти се разсърдила заради това не ти е никаква приятелка. :? Давай с момчето да не ти пука !! :wink:

vesinka91
05-13-2008, 04:45
Трябва да решиш, кой е по скъп за теб. От колко време си приятелка с това момиче и колко добра съответно. Не мога аз да ти кажа кое да избереш. Просто си помисли струва ли си. :) :) :)
+1

gPa3HuTeJl
05-13-2008, 06:44
Ходи гледай Naruto и се успокой..

HePeAJIeH
05-13-2008, 09:44
Оставете го и двете

razbito_sarce2
05-13-2008, 22:05
Здрвейте, на скоро се запознах с едно момче, което е мн забавно имаме общи интереси приличаме си супер много като характери и всичко останало до тук добре, но .. моя много добра приятелка също го харесва и ревнува от мен ( тя е мн ревнива, аз също :D ) От една страна искам да съм с това момче, а от друга не искам да нараня приятелката си...... бих го оставила по простата причина, че не искам да си разваляме приятелството, но просто много ми харесва и допада и незнам какво да правя, защото ми каза че ме харесва и от държането му се подразбира........ Просто незнам ...... От една старна може да изгубя приятелка, а от друга нещо повече от приятел :o

с моята приятелка бяхме така не прави тази грешка да и го откраднеш...НЕДЕЙ...момчета колкото искаш,приятелите са едни...

Ou7taControL
05-14-2008, 00:14
и на мен ми се е случвало това много пъти.. с най добрата ми приятелка винаги си набелязваме едни и същи пичове 8-)
но никога не се караме заради тях... остави го този, ще намериш друг, по добре си запази приятелството, защото ако тръгнеш с него и си загубиш приятелката после рано или късно той ще те зареже (сорка ама такъв е живота) и тогава не само че ще останеш без него, ами и приятелката ти няма да е до теб да те утеши...
помисли си..