PDA

View Full Version : 10 години голяма разлика ли е....?



KariZma
05-12-2008, 17:43
Здравейте, искам да ви помоля за съвет какво да правя и дали си струва изобщо?ето я и историята:
Аз съм на момиче на 17(скоро ги навърших), а той е на 26.Преди 4 месеца започна да ме харесва, да ме сваля и т.н. В началото го възприемах само като приятел (познаваме се от малки) , но нали знаете как става... :smt057 завъртя ми главата, започнах и аз да го харесвам.Станахме гаджета (малко е силно да се каже гаджета, защото бяхме такива точно 3 дена).Стана нещо мн кофти...същата вечер в която официално тръгнахме (14 февруари) ......баща му почина! :shock: Тогава му беше много тежко и той реши че поне за сега е по-добре да прекратим всичко ( с уговорката че нещата не са приключили окончателно м/у нас)! Въпреки че ми се искаше точно в този момент да съм най - близко до него... Разбрах го!
И ето мина се време, вече 4 месеца ще станат и нещата нямат развитие.Той вече се съвзе от загубата на баща си, но не предприема НИщО.Виждали сме се в компанията като излизаме, и усещам че все още ме харесва.Но какво става, трябва ли аз да направя първата крачка, да говоря ли с него по този въпрос? Каква да правя, плс посъветвайте ме!!! :( А,и мислите ли че разлика от 10 години е голяма?

fuck_brainpants
05-12-2008, 17:46
Ами може би трябва да поговориш с него :) :) :) Ами 10 години ... за мен са си много, за някои не са ...

TheMaggie
05-12-2008, 17:47
Ами,ако сте на един акъл...няа проблем.. :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-12-2008, 17:48
spank me daddy

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-12-2008, 17:52
Spored men godinite nqmat znachenie, shtom se haresvate i taka natatuk.. A i 10 godini ne sa chak tolkova. ;) dano samo se opravqt neshtata megdu vas..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-12-2008, 17:55
Spored men godinite nqmat znachenie, shtom se haresvate i taka natatuk.. A i 10 godini ne sa chak tolkova. ;) dano samo se opravqt neshtata megdu vas..


10 години са 1 дете в 4ти клас ...

KariZma
05-12-2008, 18:43
Добре, разбирам че за всеки си е различно дали 10 год са мн или нормално,ОК!
Но моля ви,дайте съвет как да постъпя, трябва ли да го изчакам или да действам аз??? :(
абе мн ми е кофти, само за него мисля и като си спомня какво ни беше хубаво...

*berry*
05-12-2008, 18:47
Ами,ако сте на един акъл...няа проблем.. :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-12-2008, 18:59
Mislq, che vse oshte mu e gadno, ne che ne te haresva, naprotiv .. no ne mu e do tova da pravi kakvoto i da e.. Iniciativata trqbva da q poemesh ti.. No da e po - spokoino.. ne go pritiskai, bavno, no slavno:) Gushkai si go, budi do nego.. shte go oceni, nadqvam se:) tova moga da te posuvetvam (a godinite nqmat nishto obshto v sluchaq:) pogelavam vi uspeh

Ivalinka
05-12-2008, 19:30
зависи..понякога са много,понякога не са

spensi
05-12-2008, 21:13
не са много наще имат разлика 9 години и вече 32 години са заедно.
ДА са живи и здрави още дълги години :)

FucKtheSyStem
05-12-2008, 21:25
За да не предприема нищо може би има нужда от още време...Но според мен трябва да предприемеш нещо и да го подкрепяш в този труден за него период :) Защото той има нужда от подкрепа и рано или късно ще я намери така че гледай някоя да не те изпревари :) А за годините-ако се чувствате добре заедно не е проблем.За всеки е различно :)

Maja
05-12-2008, 21:39
даже е малка :-D

punkrock
05-12-2008, 21:47
Е щом си на 17, не е толкоз фатална разлика

ziky
05-12-2008, 22:32
начи за разликата никога не съм бил подръжател на толко голяма разлика..кво си мислиш че ше те чака да завършиш?Съмнявам се..на 20 и кусур години е най лесно ше си намери жена предстои му живот..а ти още учиш къде си тръгнала?!не се занимавай с неща с които после ще съжаляваш след време...без значение колко!Зн ли колко свесни момчета и мъже в случая останаха?ако бяха мн нямаше да се развеждат със жените си и да не мислят за децата си сеш се...
Отделно другото - не си падай под достойнството и не прави така че да изглеждаш жалка..ако има някви намерения или нещо такова просто той сам ше ти ги покаже..рискуваш да станеш нахална и безинтересна.....съвет...
Успех!

5StaR
05-12-2008, 22:40
10 godini sa mnogo predstavi si ti da si na 7 toi na 17

ziky
05-12-2008, 22:42
10 godini sa mnogo predstavi si ti da si na 7 toi na 17

Бе не е баш така..ако и двамата са пълнолетни....друга е работата вече..само че тва са мн дълбоки води вече никой не говори за тва..

vesinka91
05-13-2008, 04:53
Ами,ако сте на един акъл...няа проблем.. :)
+1

HePeAJIeH
05-13-2008, 09:46
Да ти кажа никак не са малко 10 години :shock:

miki3
05-13-2008, 12:13
Ami imam podoben problem daje s men malko p ozle 11 godini razlika i to4n otove me spira :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

prettyIdeath
05-13-2008, 13:59
Разликата ви не е от най-малките, но пък и с 18 годишен да си, пак същата работа ще е...
та.. вземи пък направи първата крачка или първо опипай почвата.. Как разбра че още може би има чуства към теб?

ironi_sky
05-13-2008, 14:09
Винаги може да си го харесваш, но остани си само с това. Гледай напред, както и той трябва да прави. Ако не си се замисляла, все пак вашата така наречена "връзка" от 3 дена, се е развила във фаталния момент за баща му и е напълно възможно момчето да прави аналгоия между двете неща. По-добре се отдърпни, така ще ви олекне и на двамата.

mese4ka
05-13-2008, 15:10
ами поговори с него ей така общи неща :) постепенно почни да говориш за преди как ти е било приятно с него и някви такива и ще разбереш :) и да за мен разликата е мн. голяма но явно за други не пък и нали хората казват "за любовта граници няма" :)

KariZma
05-13-2008, 15:15
Разликата ви не е от най-малките, но пък и с 18 годишен да си, пак същата работа ще е...
та.. вземи пък направи първата крачка или първо опипай почвата.. Как разбра че още може би има чуства към теб?
ми... усешам го по това как ме гледа... имало е случаи да съм някъде навън и той специално да дойде да ме види как съм... Не ми го е казвал директно, но тези неща се улавят!

KariZma
05-13-2008, 15:22
Винаги може да си го харесваш, но остани си само с това. Гледай напред, както и той трябва да прави. Ако не си се замисляла, все пак вашата така наречена "връзка" от 3 дена, се е развила във фаталния момент за баща му и е напълно възможно момчето да прави аналгоия между двете неща. По-добре се отдърпни, така ще ви олекне и на двамата.
Отдръпнала съм се възможно най - много, не го закачам в скайпа даже от както се разделихме не съм се качвала в неговата кола, дори и да има възможност да ме изпрати си ходя с някой друг или сама!

usmihni_se
05-13-2008, 17:07
за любовта няма граници :)

sentient_
05-13-2008, 17:12
Мноо ясно че са много ве ууу особено момичето като е непълнолетно. Какво си мислиш че те обича че иска нещо по сериозно ли? Иска само да та ебеее мааа :-x

KariZma
05-13-2008, 18:49
Първо ''ма'' ще казваш на майка ти, баба ти, леля ти и всеки друг, но НЕ и на мен!!!!
И второ, когато веднъж бяхме на една вила с прители, спахме на едно легло, но не сме правили секс, само се гушкахме цяла нощ :) Така че, той е свестен!!! :o

m3ch3ncee
05-13-2008, 19:30
Значи...щом не те е потърсил досега при положение че ти е обещал нз...според мен не си струва но ако мн държиш на него направи първата крачка :)

aHeJlua
05-13-2008, 19:50
големи драми бе.. ако човека иска ще си го поиска.. тфа до някфа степен важи и за тебе.. ако наистина искаш да сте заедно.. що да не потърсиш.. а пък за години 10 години за мен са много ама кфо ли знам аз.. прави какфото сърцето ти каже 8) :)

iiirish
05-14-2008, 15:18
за твоите 17 и неговите 27 хич не е малко :?
остави се на течението, ако той предприеме нещо - ок; ако ли не - просто се огледай за други момчета

sentient_
05-14-2008, 15:39
Първо ''ма'' ще казваш на майка ти, баба ти, леля ти и всеки друг, но НЕ и на мен!!!!
И второ, когато веднъж бяхме на една вила с прители, спахме на едно легло, но не сме правили секс, само се гушкахме цяла нощ :) Така че, той е свестен!!! :o
Ем нали трябва да ти спечели доверието МА да са влюбиш че да може да та ебе когат си иска. Демек да станиш курвата му на повикване :shock:

miki3
05-14-2008, 16:07
S menieto sum saglastna do nqkva stepen ima g i itezi {No badi po vnimatelen drugiq put s obru6tenieto ''MA''}.Balamosvat te zaka4at se,provokatirat se samo i samo za da go haresa6,posle da se vlubi6,i posle da s izavisima ot nego i da nemoje6....togava stava lo6oto Povikvane i ti si gotova na vsi4ko zaradi nego samo i samo da si s nego....Zatova vnimavai mnogo...ako naistina se haresvaite vzimaite se godinkite ne gigledai ;) Aide Uspeh mili4ka {}