PDA

View Full Version : Кожа



GbSy
05-12-2008, 18:07
Зная добре, че има много теми за кожата. Но те са много разпръснати из целия форум и е досадно да се ровиш, макар и с търсачка. Както за ноктите има една тема, така реших да правя и една голяма тема за кожата. Споделете всичко - опита ви с кожата, продуктите, които ползвате и всякакви проблеми. Ами хайде, наздраве за темата! :wink:

TheNewReligion
05-12-2008, 21:07
Ами , да не чуе дявола нямам проблеми с кожата на лицето . Всеки ден се мия с тоалетен сапун , който ми изчиства кожата много добре , но я прави суха . За да я хидратирам ползвам крем "Здраве" или обикновения крем на "Нивеа" . Много ми помагат и за сега всичко е под контрол ! :)

GbSy
05-13-2008, 06:58
И aз общо взето имам хубава кожа, ама сега имам две-три корички от предишни пъпки. Иначе ползвам лосион за лице на спиртна основа за почистване на черни точки на Ейвън, ексфолиращ гел на Ейвън пак и кремове два - единия е за успокояване - Бочко и другия е на Елеа, синия , който е против комедони и е много хубав, за овлажняване на кожата.

i_hate_you_but_i_love_you
05-13-2008, 06:59
постоянно се появяват тея досадни пъпки :-x въпреки че са малко (най-много 3 наведнъж) ме дразнят тотално.. и сега като се гледам в огледалото имам 1 нова на врата :-x ама dark_sw хвали крем Здраве и съм чувала и от други хора че е много добър и смятам да си го закупя :)

rozova_lady
05-13-2008, 07:09
да чукна на дърво досега не съм страдала от акне и комедони,
появяват ми се само преди да ми дойде,консултирах се с един дерматолог и той ми каза че това е съвсем нормално,да не се притеснявам.Иначе знам че бирената мая помага за изчистването на пъпките,и не трябва да се чопкат до кръв,защото остават белези,знам една приятелка която е на 30 години вече и с дупките по лицето-лоша гледка.
Ползвам и пилинг маски за почистване на порите нищо друго,това е достатъчно да се прави поне 1-2 в седмицата.

rozova_lady
05-13-2008, 07:11
Ами , да не чуе дявола нямам проблеми с кожата на лицето . Всеки ден се мия с тоалетен сапун , който ми изчиства кожата много добре , но я прави суха . За да я хидратирам ползвам крем "Здраве" или обикновения крем на "Нивеа" . Много ми помагат и за сега всичко е под контрол ! :)

опитай и хидратиращият крем за лице на DOVE,много е добър !