PDA

View Full Version : Проблема със срама



darking
05-12-2008, 20:38
Абе я дайте насам някво съветче, че напоследък си мислих да водя една дето я харесвам на кафе, кино, нещо друго,..... ама ме е яко срам. Даже и да я заговоря като хората не мога(то все е дно въобще я заговарям) :D С момчетата и 'курветата' съм доста по-отворен, ама като стане въпрос за момиче, което харесвам и... :(

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-12-2008, 20:41
всеки е така ... смелост идва ако го желаеш супер много ... забавиш ли си можеш да закъснееш ... направи си равносметката, нахъсай се и го направи ... трябва ти максимум 1 минута самоувереност ... надявам се, че можеш да си го причиниш :D

xercu
05-12-2008, 20:42
Няма лек срещу срама... Обречен си 8-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-12-2008, 20:44
Няма лек срещу срама... Обречен си 8-)

не го слушай ... няма лек има самолек 8-)

MiMcHeToOo
05-12-2008, 20:45
Няма лек срещу срама... Обречен си 8-)

Има - алкохол 8-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-12-2008, 20:47
Няма лек срещу срама... Обречен си 8-)

Има - алкохол 8-)

не го караме да се самоунижи

xercu
05-12-2008, 20:48
Няма лек срещу срама... Обречен си 8-)

Има - алкохол 8-)Да де... има лек ама после няма спомени 8-)

sladkъ_mackъ
05-12-2008, 21:00
Няма лек срещу срама... Обречен си 8-)

Има - алкохол 8-) да права е :) когато си пийнал(не говори да си се натряскал кат свиня) примерно една 4ашка бира,се отпускаш,леко ти е.. отпускаш се и на действия и думи,ставаш по-забавен.. ще ти помогне,това според мен е най-добрия вариант,защото срама си ей така от рас няма да преодолееш,на хората им трябват години за да се променят и да се преборят със себе си за ден няя да станеш по-отворен.. :? А и един съвет-най-важното-БЪДИ СЕБЕ СИ!!Няма по-добро от това да си непринуден и естествен,пък който ще да те харесва.Ако тая не те хареса такъв,какъвто си,има други хиляди ;) Ако земеш да се правиш на отворко и на интересен пред нея насила,без да ти идва отвътре,най-много да я отблъснеш :)

tedsSs
05-12-2008, 21:02
Давай събери кораж и отиди при нея все пак някога трябва да направиш първата крачка или ще ти се изплъзне под носа..

MinimalTrip
05-12-2008, 21:11
Няма лек срещу срама... Обречен си 8-)

Има - алкохол 8-)Да де... има лек ама после няма спомени 8-)
Водка Флирт "запазва спомените " :Д

evelinka1122
05-12-2008, 21:12
Няма лек срещу срама... Обречен си 8-)

Има - алкохол 8-)Да де... има лек ама после няма спомени 8-)
:razz: :razz: :razz: :razz: абе ко ви става на вас момчетата... ти си поредния срамежлив в тоя форум... цтцттц...

fuck_brainpants
05-12-2008, 21:12
Преодолей себе си, братле ! Отиди заговори я, знаеш ли пак може и тя да те харесва !!! :):):)

Chacho
05-12-2008, 21:24
Виж..нея я е срам повече от тебе.Иди пред огледалото и си кажи, че си самоуверен,излез и наистина бъди.Това е всичко,което отнема,но трябва да ти сгигне до главата.Може да кажеш или направиш нещо,което ще е тъпо и най-вероятно ще ти се изсмее.Аз нямам излизане (няма значение дали е с човек който харесвам, или просто някой познат) и да не съм направил някъв гаф.Но хората винаги правят.Ако успееш да извадиш усмивка след това и да излезеш с шега (например "Колко здраво се изложих, твой ред е сега..") , като един човек който наистина му не пука, повече няма да ти се наложи да пуснеш подобна тема ;)

spensi
05-12-2008, 23:08
http://donjuan.cobrabg.com/index.php?showtopic=31
дано да ти бъде полезно УСПЕХ :)

ziky
05-12-2008, 23:27
Запомни едно от мене - срама не е довел до нищо хубаво а само до моменти които си спомняш след време и те е яд че не си опитал и не си пробвал...за съжаление дори и да ти кажеме кво бе кво толко изведи я някъед и да ти кажеме дума по дума как да го направиш просто ако сам не преодолееш срама в себе си нищо няма да стане...

BlueCat
05-13-2008, 15:23
Ех, този срам! Всеки ден си казвай пред огледалото, че можеш да заговориш онова момиче, трябва да си повярваш, че можеш да го направиш! Този срам мисля, че ще изчезне с повече опит. Може да тренираш като се запознаваш с момичета на улицата например. Все пак те са абсолютно непознати и нищо няма да загубиш. А за твоето момиче просто да не ти пука. Отиваш и я заговаряш като най-големия пич.

Малко се оплетох в обясненията, който не разбира да пише, ще му изасня :D

maharbal
05-13-2008, 15:37
смелост идва ако го желаеш супер много ...

Az pyk NE sym syglasen. I az haresvam edno momiche i ADSKI MNOGO iskam da q pokana nqkyde, no smelosta NE IDVA mama i stara :D

MaLkaTa_LaDy
05-13-2008, 17:42
Ами само ти можеш да си помогнеш. Някои хора се срамуват повече, други не, а при трети просто с времето срама е понамалял. Та просто я покани да излезете. Пф... и аз съм от срамежливите :D И само за тва дет искаш да поканиш "една дет я харесваш"... Една такава никаква... Да ти имам изказа. :-D :-D

kaibakor
05-13-2008, 17:54
Ами само ти можеш да си помогнеш. Някои хора се срамуват повече, други не, а при трети просто с времето срама е понамалял. Та просто я покани да излезете. Пф... и аз съм от срамежливите :D И само за тва дет искаш да поканиш "една дет я харесваш"... Една такава никаква... Да ти имам изказа. :-D :-D
Кво си ми е на изказа бре? :? Нв съм искал да прозвуча все едно за мен няма значение, а точно обратното - харесвам я наистина МНОГО (сорка за големината), ама нещо си ме е срам. И все пак ако се престраша ще гледам да не се излагам :)

a3c1M
05-13-2008, 17:59
НЯма от ко да те е срам и даже да ти откаже не е толкова смешно. Даже ако ти откаже по-късно ще гледаш с насмешка на нещата. Успех. И да знаеш момичетата харесват решителни момчета.

HePeAJIeH
05-13-2008, 19:30
Труден е само момента когато и кажеш нещо.Бъди мъж прояви смелост 8)

Frozen_Flame
05-13-2008, 19:35
Хм срам го било. Срама пречи на мечтите да станат реалност. Може да не я заговориш директно. Примерно ако си в една компаня с нея и видиш, че я интересува дадено нещо за което се говори просто изкажи мнение няколко пъти и тя сама ще те забележи. Надявам се де :P

Qnchety
05-13-2008, 19:53
Няма лек срещу срама... Обречен си 8-)

Има - алкохол 8-)

В такъв случай аз давам следния съвет:

изпий 2-3 чаши бира и действай :D Ама гледай да не миришеш и да не ти личи че си пил, щоту ако разбере ше си помисли, че го прайш щот си пиян :D

Qnchety
05-13-2008, 19:54
Няма лек срещу срама... Обречен си 8-)

Има - алкохол 8-)

В такъв случай аз давам следния съвет:

изпий 2-3 чаши бира и действай :D Ама гледай да не миришеш и да не ти личи че си пил, щоту ако разбере ше си помисли, че го прайш щот си пиян :D

Stamera
05-13-2008, 19:57
Запомни едно от мене - срама не е довел до нищо хубаво а само до моменти които си спомняш след време и те е яд че не си опитал и не си пробвал...за съжаление дори и да ти кажеме кво бе кво толко изведи я някъед и да ти кажеме дума по дума как да го направиш просто ако сам не преодолееш срама в себе си нищо няма да стане...


ЕВАЛАТА БАТЕ !!!

LoLi_PoP
05-13-2008, 20:05
Няма лек срещу срама... Обречен си 8-)
az sum sushto mn sramejliva,no spored men ima lek .. prosto trqbva da izlezesh nqkolko pyti s tos chovek i shte sviknesh dori i da se pritesnish da ne ti pyka .. suvsem normalno e.. mnogo hora se pritesnqvat prosto gledai da ne zagubite razgvora aide uspehh :-)