PDA

View Full Version : Дайте ми некви съвети,моляви?!



svetliovn
05-12-2008, 21:55
Значи харесвам едно момиче от дълго време трала ла ла то обаче си имаше приятел до вчера..тя също ме харесваше но нали знаете имаше си приятел,а жените са като маймуните първо се хващат за новото клонче тогава пускат старото..и така така и тя проявяваше симпатии към мен тва онова..и вчера разбрах,че са скъсали с приятеля и..Така кажете ми какво да направя..смисъл ще ми кажете еми върви я утеши..кво точно да й кажа как да и го кажа..нз помогнете ми много Ви моля сега е повратният момент според мен..ако това ще ви помогне със съветите скоро ще съм на купон и тя ще е там.:)

ziky
05-12-2008, 21:59
Най лесно можеш доакто си на купон да я дръпнеш на страни на тихо на въздух или изобщо някъде където няма шум и да я разпиташ кво стана с гаджето що са скъсали гадно ли и е някви такива...да я утешиш че ше си намери друг по добър или просто да чака сходно момче както ти правиш сега и си чакаш точната мацка разкажи и за своите интереси към момичетата и ше вържете сходна тема гарантирам...след изв време може да я бъзнеш примерно ако са прекалено сходни нещата с нещо от типа така ли?ми айде да се земеме тогава нещо почни да се лигавчиш на базик уж и ше видиш кво ше стане :)

svetliovn
05-12-2008, 22:03
Мерси за бързият отговор ще послушам съветът ти :)..още съвети плс ;)

ziky
05-12-2008, 22:12
Мерси за бързият отговор ще послушам съветът ти :)..още съвети плс ;)

Виж са братле тряа да имаш такт с момчиетата неможе да чакаш се на готово и да си мислиш че тя ше те забие..тряаа малко да покажеш че си разговорлив да има кво да и кажеш в такива случаи и най малката подробност е важна и можеш да се хванеш за нея..примерно ако пие смисал докато пие от чашата можеш да се бъзнеш леко да не се задаваиш леко да не се улееш ако се засмее и верно се улее може да почнеш да я базикаш д акажеш казах ли ти видя ли аз не греша някви такива..докато танцува ако си близо до нея може да и кажеш леко да не паднеш и т.н. като и кажеш примерно ела за малко на саме да си поговориме че немоа те чуя в тая лудница може да и кажеш ама внимавай да не ме изядеш че ме е страх от тебе и т.н. :)
Някои момичета мразят заобикалки и ако е точна мацка ше се сти за кво става дума..а и тя няма кво да губи харесва те няма си гадже....де знаеш ти кво и е на акъл на нея и колко носи на пиене и като се напие кво прави..малко им тряаа на жените :)
Успех отново :)

spensi
05-12-2008, 22:13
Най лесно можеш доакто си на купон да я дръпнеш на страни на тихо на въздух или изобщо някъде където няма шум и да я разпиташ кво стана с гаджето що са скъсали гадно ли и е някви такива...да я утешиш че ше си намери друг по добър или просто да чака сходно момче както ти правиш сега и си чакаш точната мацка разкажи и за своите интереси към момичетата и ше вържете сходна тема гарантирам...след изв време може да я бъзнеш примерно ако са прекалено сходни нещата с нещо от типа така ли?ми айде да се земеме тогава нещо почни да се лигавчиш на базик уж и ше видиш кво ше стане :)
има право пък и блус това като одарите и някоя чашка алкохол работата отива към зимане :D

ziky
05-12-2008, 22:19
Най лесно можеш доакто си на купон да я дръпнеш на страни на тихо на въздух или изобщо някъде където няма шум и да я разпиташ кво стана с гаджето що са скъсали гадно ли и е някви такива...да я утешиш че ше си намери друг по добър или просто да чака сходно момче както ти правиш сега и си чакаш точната мацка разкажи и за своите интереси към момичетата и ше вържете сходна тема гарантирам...след изв време може да я бъзнеш примерно ако са прекалено сходни нещата с нещо от типа така ли?ми айде да се земеме тогава нещо почни да се лигавчиш на базик уж и ше видиш кво ше стане :)
има право пък и блус това като одарите и някоя чашка алкохол работата отива към зимане :D


И към разни занимания :) :D

svetliovn
05-12-2008, 22:21
ххаха еми мерси отново дано стане :)

svetliovn
05-13-2008, 07:17
давайте предложения плс...

gPa3HuTeJl
05-13-2008, 07:24
Това, което ти каза ziky ще ти го кажат всички други потребителни, но преставено по по - различен начин..

Stamera
05-13-2008, 07:26
зарибяваш и не бързаш :-o

ziky
05-13-2008, 07:39
зарибяваш и не бързаш :-o

Що пък да не бърза мацката няма да го чака цял живот :D

ironi_sky
05-13-2008, 10:21
Най лесно можеш доакто си на купон да я дръпнеш на страни на тихо на въздух или изобщо някъде където няма шум и да я разпиташ кво стана с гаджето що са скъсали гадно ли и е някви такива...да я утешиш че ше си намери друг по добър или просто да чака сходно момче както ти правиш сега и си чакаш точната мацка разкажи и за своите интереси към момичетата и ше вържете сходна тема гарантирам...след изв време може да я бъзнеш примерно ако са прекалено сходни нещата с нещо от типа така ли?ми айде да се земеме тогава нещо почни да се лигавчиш на базик уж и ше видиш кво ше стане :)

За какви купони дрънкаш ](*,) Мацката няма още първата вечер след раздялата да скача по купони. Пък и е доста нагло да й се напъва веднага.

Към автора: Щом е имала некви симпатии към тебе, изчакай сама да ти покаже, че е готова.
Тва е мойто мнение, ясно, че искаш по-скоро да я наебеш, само малко търпение :evil:

ziky
05-13-2008, 13:08
Най лесно можеш доакто си на купон да я дръпнеш на страни на тихо на въздух или изобщо някъде където няма шум и да я разпиташ кво стана с гаджето що са скъсали гадно ли и е някви такива...да я утешиш че ше си намери друг по добър или просто да чака сходно момче както ти правиш сега и си чакаш точната мацка разкажи и за своите интереси към момичетата и ше вържете сходна тема гарантирам...след изв време може да я бъзнеш примерно ако са прекалено сходни нещата с нещо от типа така ли?ми айде да се земеме тогава нещо почни да се лигавчиш на базик уж и ше видиш кво ше стане :)

За какви купони дрънкаш ](*,) Мацката няма още първата вечер след раздялата да скача по купони. Пък и е доста нагло да й се напъва веднага.

Към автора: Щом е имала некви симпатии към тебе, изчакай сама да ти покаже, че е готова.
Тва е мойто мнение, ясно, че искаш по-скоро да я наебеш, само малко търпение :evil:

никой не говори за секс и т.н.От къде знаеш как и какво ше прави ден след раздялата?!

Frozen_Flame
05-13-2008, 13:18
Най лесно можеш доакто си на купон да я дръпнеш на страни на тихо на въздух или изобщо някъде където няма шум и да я разпиташ кво стана с гаджето що са скъсали гадно ли и е някви такива...да я утешиш че ше си намери друг по добър или просто да чака сходно момче както ти правиш сега и си чакаш точната мацка разкажи и за своите интереси към момичетата и ше вържете сходна тема гарантирам...след изв време може да я бъзнеш примерно ако са прекалено сходни нещата с нещо от типа така ли?ми айде да се земеме тогава нещо почни да се лигавчиш на базик уж и ше видиш кво ше стане :)

Съгласен съм с всичко освен с последното изречение. След късане с приятел/ка е трудно да, но в такъв момент дори шеги на тази тема могат да наранят до някаква степен момичето, а и може да се досети с каква цел водиш този разговор с нея. Не може да не си чувал момичетата като казват "Всички мъже са еднакви"...бъди различен. Според мен на този купон не трябва да правиш намек за взимане или нещо такова. Покажи й, че тя те интересува не сексуално или просто като външност, а като характер, манталитет, какви чувства изпитва и т.н. Така ако сработи всичко тя ще те почувства много по-близък.

П.П Зики нищо лично просто изразявам мнение.

ironi_sky
05-13-2008, 13:52
Най лесно можеш доакто си на купон да я дръпнеш на страни на тихо на въздух или изобщо някъде където няма шум и да я разпиташ кво стана с гаджето що са скъсали гадно ли и е някви такива...да я утешиш че ше си намери друг по добър или просто да чака сходно момче както ти правиш сега и си чакаш точната мацка разкажи и за своите интереси към момичетата и ше вържете сходна тема гарантирам...след изв време може да я бъзнеш примерно ако са прекалено сходни нещата с нещо от типа така ли?ми айде да се земеме тогава нещо почни да се лигавчиш на базик уж и ше видиш кво ше стане :)

За какви купони дрънкаш ](*,) Мацката няма още първата вечер след раздялата да скача по купони. Пък и е доста нагло да й се напъва веднага.

Към автора: Щом е имала некви симпатии към тебе, изчакай сама да ти покаже, че е готова.
Тва е мойто мнение, ясно, че искаш по-скоро да я наебеш, само малко търпение :evil:

никой не говори за секс и т.н.От къде знаеш как и какво ше прави ден след раздялата?!

Ти също не можеш да знаеш какви настроения и мисли ще я обхващат, все пак е скъсала с гаджето и според мен не е мн удачно момчето да я сваля непосредствено след това. Малко е нагло. :smt011

А тва за ебането беше образно казано :!:

ziky
05-13-2008, 15:40
Най лесно можеш доакто си на купон да я дръпнеш на страни на тихо на въздух или изобщо някъде където няма шум и да я разпиташ кво стана с гаджето що са скъсали гадно ли и е някви такива...да я утешиш че ше си намери друг по добър или просто да чака сходно момче както ти правиш сега и си чакаш точната мацка разкажи и за своите интереси към момичетата и ше вържете сходна тема гарантирам...след изв време може да я бъзнеш примерно ако са прекалено сходни нещата с нещо от типа така ли?ми айде да се земеме тогава нещо почни да се лигавчиш на базик уж и ше видиш кво ше стане :)

Съгласен съм с всичко освен с последното изречение. След късане с приятел/ка е трудно да, но в такъв момент дори шеги на тази тема могат да наранят до някаква степен момичето, а и може да се досети с каква цел водиш този разговор с нея. Не може да не си чувал момичетата като казват "Всички мъже са еднакви"...бъди различен. Според мен на този купон не трябва да правиш намек за взимане или нещо такова. Покажи й, че тя те интересува не сексуално или просто като външност, а като характер, манталитет, какви чувства изпитва и т.н. Така ако сработи всичко тя ще те почувства много по-близък.

П.П Зики нищо лично просто изразявам мнение.

Разбирам секи си има мнение няма проблем..само че замисли се на едно момиче в ДНЕШНО ВРЕМЕ колко пиене и трябва И КЪВ ИМ Е АКЪЛА и по къв начин виждат нещата?! хах ..

Frozen_Flame
05-13-2008, 15:42
Ами тя щом няма акъл какъв е смисъла да се хващаш с нея тогава...?

ziky
05-13-2008, 15:44
Ами тя щом няма акъл какъв е смисъла да се хващаш с нея тогава...?

Ако си от оправните и тия дето държат ше и налееш :D
Съмнявам се де то файфда няма си губиш времето с глупости .. :D:D

Frozen_Flame
05-13-2008, 16:15
Ха аз да не съм баща й, че да й наливам. Хората като са си наливали тя къде е била? От такива няма смисъл...аз дето ще й говоря пък тя ще ме гледа като полезно изкопаемо айде мерси аз искам диалог не монолог.

Lucho
05-13-2008, 16:26
Ами,започни като приятел,пък после премини в другите фази и ставате гаджета... :)

Sarabi
05-13-2008, 21:24
първо се хващат за новото клонче тогава пускат старото..

Е не брато, първо ше пусне клона после чак ще се замисли дали има за къв друг да се хване.
Тогаа сички маймуни щяха да са егати инвалидите :lol: :lol:
(И да, ясно ми е, че и маймуните могат да скачат.)

ziky
05-13-2008, 21:28
Ха аз да не съм баща й, че да й наливам. Хората като са си наливали тя къде е била? От такива няма смисъл...аз дето ще й говоря пък тя ще ме гледа като полезно изкопаемо айде мерси аз искам диалог не монолог.

+ 1 бира от мене...ела ти сипа вече незнам коя ми е подред.. :D:D Ма бърже че ше свърши :D