PDA

View Full Version : 16.05.2008



DoPye
05-13-2008, 07:11
THE BIG DAY

krisi_bep
05-13-2008, 07:46
ъ?Какво ще стане тогава?За неосведомените,малко инфо,ако може

LipSoFAnAnGel
05-13-2008, 08:00
предполагам че ще има някакъв концерт щом е в раздел музика

shady^baby
05-13-2008, 08:35
Не беше ли концерта на kiss тогава ???

MinimalTrip
05-13-2008, 08:39
абе незнам кво точно е ма тогава е моят край: идва ми сметката за телефона :lol:

sabaku_no_gaara
05-13-2008, 16:44
Уфф че сте зле,тогава ще настъпи Апокалипсиса! :evil: Всичката вода ще пресъхне и един единствен човек ще има каца с вода.Който пие от нея ще умре,който не пие,или ще умре от жажда или ще полудее.Апокалипсис! :evil:
на място го измислих 8-)

enola
05-13-2008, 16:46
Концерта на Кис ... майка ми ще ходи 8-)

klamer4e
05-13-2008, 17:18
Жалки простосмъртни, как може да не знаете какво е тогава. Едно от немалкото музикални събития, които си заслужава да се видят. Но някои хора като паричките им липсват ще го гледат на записи този концерт на KISS пък след години ще се надяват да отидат на такова нещо.
ММм аз нямах пари, за да си купя билет като ги пуснаха, а след това като събрах вече не бяха останали никакви.. :S Е нищо надявам се тези, които отидат да си прекарат незабравимо и да разказват.

П.П. А пък аз чакам 04.07.2008г. =)

Pedigree
05-13-2008, 17:23
Ем, аз няма да ходя, не им се кефя. И все пак, на тези които ще ходят, приятно изкарване. :)

RAWRRR
05-13-2008, 18:10
Жалки простосмъртни, как може да не знаете какво е тогава. Едно от немалкото музикални събития, които си заслужава да се видят. Но някои хора като паричките им липсват ще го гледат на записи този концерт на KISS пък след години ще се надяват да отидат на такова нещо.
ММм аз нямах пари, за да си купя билет като ги пуснаха, а след това като събрах вече не бяха останали никакви.. :S Е нищо надявам се тези, които отидат да си прекарат незабравимо и да разказват.

П.П. А пък аз чакам 04.07.2008г. =)

Еха,простосмъртните не знаят кой има концерт тогава,а ти защото си много възвишен/а не си взел/а билет?
Ами,когато 4акаш някой концерт от години,ще вземеше пари назаем дори,за да си купиш билет ;).

Ина4е по темата-няма да ходя,защото не ми харесва групата.

klamer4e
05-13-2008, 19:31
Жалки простосмъртни, как може да не знаете какво е тогава. Едно от немалкото музикални събития, които си заслужава да се видят. Но някои хора като паричките им липсват ще го гледат на записи този концерт на KISS пък след години ще се надяват да отидат на такова нещо.
ММм аз нямах пари, за да си купя билет като ги пуснаха, а след това като събрах вече не бяха останали никакви.. :S Е нищо надявам се тези, които отидат да си прекарат незабравимо и да разказват.

П.П. А пък аз чакам 04.07.2008г. =)

Еха,простосмъртните не знаят кой има концерт тогава,а ти защото си много възвишен/а не си взел/а билет?
Ами,когато 4акаш някой концерт от години,ще вземеше пари назаем дори,за да си купиш билет ;).

Ина4е по темата-няма да ходя,защото не ми харесва групата.
Извинявам се, ако си ме разбрал/а погрешно. Казах го с надсмешка за това, че автора на темата не го е написал. :)

EvilBrunette
05-16-2008, 13:35
Ехх, и аз много исках да отида, но съм доста далеч от София и няма с кого... Пф... Но все пак наистина - дано бъде3 невероятно шоу. За тези, които ще го пропуснат, но искат да се докоснат до Kiss може да гледкате Detroit Rock City. Лично мен ме изпълни филмчето :)

s1NNer
05-16-2008, 18:02
А дали ще дават концерта по телевизията или радиото?

vachko=]
05-16-2008, 18:07
като стана дума за концерти някой ходи ли таяь година в Ловеч на феста

EvilBrunette
05-16-2008, 19:49
Хах не започвайте за Ловеч, че и за него съжалявам... Ех W.A.S.P

DoPye
05-17-2008, 14:22
Жалки простосмъртни, как може да не знаете какво е тогава. Едно от немалкото музикални събития, които си заслужава да се видят. Но някои хора като паричките им липсват ще го гледат на записи този концерт на KISS пък след години ще се надяват да отидат на такова нещо.
ММм аз нямах пари, за да си купя билет като ги пуснаха, а след това като събрах вече не бяха останали никакви.. :S Е нищо надявам се тези, които отидат да си прекарат незабравимо и да разказват.

П.П. А пък аз чакам 04.07.2008г. =)

Whitesnake & Def Leppard
си аз съм там :grin: