PDA

View Full Version : Оох, какво да правя?



tedsSs
05-13-2008, 07:36
В събота най-добрата ми приятелка има рожден ден и за мен е много важно да отида, но едва вчера научих, че майка ми и баща ми имат планове да пътуват извън София. Опитах се да ги обедя да остана с брат ми (20год) , но те все не склоняват.. Какво да направя? Случвало ли ви се е нещо подобно? Какво направихте? Имаше ли резултат? Какъв?

Благодаря ви предварително.. :-)

•._.•No_NaMe•._.•
05-13-2008, 07:57
Az ot nqkolko godini ve4e ne hodq nikude s nashte ( na 15 sum ako ima nqkakvo zna4enie) :? , prosto im kazvam 4e ne mi se hodi s tqh, 4e shte mi e sku4no i te sa me ostavqli sama :P . Kaji im 4e mn iskash da otidesh na rd-to na fr ili pomoli brat ti da gi ubedi da te ostavqt s nego :) . A ti na kolko godini si? :)

MinimalTrip
05-13-2008, 08:36
от голямо значение е как се държат ваште с теб ,да ли ти дават да излизаш до късно , илизаш ли често и така на татак , но съветат който бих ти дал е да ги помолиш да ти влезнат в положението и да те оставят с брат ти

samonervi
05-13-2008, 09:20
Ами просто им каже ,че страшно много ти се ходи на рождения ден и ги помоли да те разберат

MoonAngel
05-13-2008, 12:57
Обясни им, че това е най-добрата ти приятелка и няма как да го пропуснеш. Кажи им, че е много важно за теб. Надявам се да ги убедиш, стискам палци :)

sexy_sladuranka___
05-13-2008, 14:10
Обясни им, че това е най-добрата ти приятелка и няма как да го пропуснеш. Кажи им, че е много важно за теб. Надявам се да ги убедиш, стискам палци :)
Да , опитай по този начен . Просто наистина им обясни колко е важно за теб . Предполагам , че ще те разберат . Успех :grin:

tedsSs
05-13-2008, 18:33
Обясни им, че това е най-добрата ти приятелка и няма как да го пропуснеш. Кажи им, че е много важно за теб. Надявам се да ги убедиш, стискам палци :)
Да , опитай по този начен . Просто наистина им обясни колко е важно за теб . Предполагам , че ще те разберат . Успех :grin:

Опитах.. Не стана, но все пак благодаря за съвета.. :smt022

emoti0nal_girl
05-14-2008, 04:47
Ako ti imat doverie,kaji im che niama da go predadesh.Ubedi gi,che ne si malko momiche i mojesh da se spravish.Pri mene pochti vinagi pomaga ;)

m3ch3ncee
05-14-2008, 06:54
Izbqgai :D :)

ThunderGoddess
05-14-2008, 08:23
Izbqgai :D :)
Колкото и неприятно ми е да го кажа, и това е вариант. Половин час преди уречения час за заминаване се махаш и просто те ще заминат, защото няма да искат да закъсняват. Можеш да им оставиш бележка, де, да не си помислят, че са те отвлекли и нещо такова :D :D :D Където да им напишеш, че не искаш да ходиш с тях и не си видяла друг начин да останеш в сф.

sexy_sladuranka___
05-14-2008, 10:16
Izbqgai :D :)
Колкото и неприятно ми е да го кажа, и това е вариант. Половин час преди уречения час за заминаване се махаш и просто те ще заминат, защото няма да искат да закъсняват. Можеш да им оставиш бележка, де, да не си помислят, че са те отвлекли и нещо такова :D :D :D Където да им напишеш, че не искаш да ходиш с тях и не си видяла друг начин да останеш в сф.
А да бе, и после на гилотината . Наистина трябва да се намери начин да ги убедиш . А казаха ли ти защо не те пускат Б

heroine
05-14-2008, 20:47
Кажи им,че няма да има цигари,за алкохола нищо не казвай :lol:
и кажи,че ще има родител. :РРРРРРРРРРРР

punkrock
05-14-2008, 21:40
Ооо, кво се занимаваш, просто им кажи, че ИСКАШ ДА ХОДИШ НА РД И НЕ ТЕ ИНТЕРЕСУВА ТЕ КАКВО ЩЕ ПРАВЯТ! Просто им покажи ясно и точно, че искаш и че е важно за теб! Ако не са тъпи, ще те разберат :D

Mademoiselle
05-15-2008, 04:50
nai-vajen e vinagi dialogat,taka 4e za6to ne opita6 da podhodi6 po standarten na4in-hvani podhodq6t moment,kogato mojete da razgovarqte,ti,maika ti i ba6ta ti na spokoistvie i im obqsni kak stoqt ne6tata,kakvo e jelanieto ti i kak se 4uvstva6,smqtam,4e 6te te razberat.Kasmet!

Pepincetyy
05-15-2008, 11:02
Ами просто им кажи ,че страшно много ти се ходи на рождения ден и ги помоли да те разберат.Айде успех :P

soul1199
05-17-2008, 16:55
dam sly4valo mi se e predi nqkolko sedmici i az taka samo,4e moi priqtel sa6o me pokani i na6i ne se saglasiha i neotidoh,eh bilo e golqmo kopon4e,ama,kvo da sa pravi