PDA

View Full Version : Не се получават нещата с момичетата...



iYiuTaKA
05-13-2008, 11:41
Interesno mi e ima li hora kato men . Vinagi si haresvam nqkoe momi4e i samo to mi e v glavata i vinagi s tova momi4e nepotrygvat neshtata . haresvali sa me dosta momi4eta i sa me zaribqvali , no az si znam moito i neim obryshtam vnimanie . I kogato si govorq s momi4eto koeto haresvam vse se dyrja super neadekvatno se edno nesym az :lol: I taka vinagi se polu4ava zanimavam se s dadenoto momi4e dosta vreme slu4valo se e i pove4e ot godina dokato ne se "vlubq" v sledvashtoto i vsi4ko nanovo se povtarq . Dali problema e 4e kato malak sym natroshil dosta ogledala axxaxxax :)



7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-13-2008, 11:51
проблема не е в огладелата ... и аз съм такъв ... може много момичета да са ми правили разни намици, а аз съм леден към тях ... а когато общувам с момиче, което ме кефи ... съм като идиот :D ръся порой от тъпотии и съм като чалнат ... не мисля, че е проблем, но може би много бавиш нещата и просто идва момент на отегчение от страна на момичета и страницата се затваря .... пропуснах много шансове и вината е липса на смелост ... и все още се боря с това :)

davkata
05-13-2008, 11:55
хммм изглежда си приличаме много но мисля че съм още по зле защото макар че се държа в известна степен нормално абсолютно винаги правя някакви уникални изцепки (например без да искам на една й казах че не е хубава и слаба :oops: и не зацепих 1/2 час ко съм казал все пак още съм жив което показва че мога да се извинявам :-P )

Ifchencety
05-13-2008, 11:58
Аз съм момиче и ще ти кажа, че и ние сме така ;) . Това е типично за всеки тийн, не само за теб...Да гадна ситуация, ама какво да се прави :? Тъй, че проблема не е в теб и се опитай максимално да е отпуснеш, когато си с момичето, което харесваш!

miki3
05-13-2008, 12:20
Ami vsi4ki sme taka naistina...Kogato haresah nqkogo otvutre ti trepva izgubva6 duma i smisul ...vsi4ko :) ( polu4ava se kofti) za6toto drugiq ot dr strana te ima za nekadarnik i t.n. Zatova zapazi samoobladanie vse pak e edno momi4e/mom4e :) iUspeh :) (h)

Lekov
05-13-2008, 12:22
Interesno mi e ima li hora kato men . Vinagi si haresvam nqkoe momi4e i samo to mi e v glavata i vinagi s tova momi4e nepotrygvat neshtata . haresvali sa me dosta momi4eta i sa me zaribqvali , no az si znam moito i neim obryshtam vnimanie . I kogato si govorq s momi4eto koeto haresvam vse se dyrja super neadekvatno se edno nesym az :lol: I taka vinagi se polu4ava zanimavam se s dadenoto momi4e dosta vreme slu4valo se e i pove4e ot godina dokato ne se "vlubq" v sledvashtoto i vsi4ko nanovo se povtarq . Dali problema e 4e kato malak sym natroshil dosta ogledala axxaxxax :) има ги :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: по скоро имаше ги :D: D: :D

MinimalTrip
05-13-2008, 12:24
зарежете Любовта поне за още няколко години нема смисъл да си блъскате главата в стената след сяка раздяла

Luda_do_poluda
05-13-2008, 12:26
Стреми се да се отпуснеш пред нея,ако наистина си влюбен - няма да имаш този проблем с отпускането.Явно не си срещнал точното момиче ...или нещо в теб не е наред

maharbal
05-13-2008, 12:29
ba.. ti pa kolko si si haresval we... :shock: :razz: haha az pyk sym si haresval samo dve :P Ama pyrvata bqh malyk i tolkos mi beshe i akyla :razz: Sega sym si zagubil uma po edno mn sladko momiche ot moq klas :smt007 Strahotna e v sqko edno otnoshenie ;) :D Ama si ostavam s haresvaneto :-P :razz:

desidala
05-13-2008, 12:34
Мисля че е е така и при момчетата и при момичетата :oops: :grin:

Luda_do_poluda
05-13-2008, 12:44
Както и да е ....може би си си прав,защото когато решиш да се отдадеш изцяло на някого - той те съсипва.Колкото повече обичаш един човек - толкова повече той те наранява ... Любовта ...тя е най-хубавото и в същия момент най-Шибаното ГАДНО нещо ,което би могло да ти се случи ....

ziky
05-13-2008, 13:00
Според мене който квото и да ти каже няма да ти помогне кой знае колко много.....доакто сам не си помогнеш..тва е вътрешно заложено в тебе..

iYiuTaKA
05-13-2008, 13:25
Kak si pozvolqvat teq moderatori da mi smenqt zaglavieto na temata :o

stealthyGirl
05-13-2008, 13:43
Тука се сетих за една фраза-" Уникален си-като всички други". 8-) 8-) Та.. така че сички сме така, но някой в по-голяма степен са срамежливи или просто са по-влюбчиви... незнам точно. :)

За мен това също се отнася, но на мен рядко ми личи.. аз вместо да олигофренясам почвам някак си по-студено да говоря и така поне не се излагам, но пък ме мислят за надута :? Не е си работа...

ironi_sky
05-13-2008, 14:16
iYiuTaKA, що не си запълниш малко времето с някое от момичетата, които ти се натискат, независимо че няма да я харесваш много. 8) Излезте няколко пъти ,разговаряй с нея, един вид за упражнение, дори може да получиш някои полезни съвети. Нищо няма да ти стане да обърнеш внимание на някоя, която не е обект на твоите (мокри) сънища :) :) :-D

mese4ka
05-13-2008, 14:55
Dali problema e 4e kato malak sym natroshil dosta ogledala axxaxxax хахаха 100% е това :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: офф мн.смях