PDA

View Full Version : Дали ми изневерява ?



sexy_sladuranka___
05-13-2008, 12:03
С него сме заедно почти 2 години . Преди време се беше напил с едни негови приятели и ми беше изневерил . На следващия ден той сам ми каза , но оттогава му нямам никакво доверие , непрекъснато си мисля че може да е с някоя и т.н. Моля дайте ми съвет как да преодолея това и има ли начин по поведението му да разбера дали е вършил нещо нередно ? Много благодаря за вниманието ! :)

Unconsciousness
05-13-2008, 12:06
Начините са много но най вече по държанието,определено ако има чувства към теб след изневяра ще се държи малко объркано и ще се държи по добре с теб нещо от сорта защото е гузен

miki3
05-13-2008, 12:23
Начините са много но най вече по държанието,определено ако има чувства към теб след изневяра ще се държи малко объркано и ще се държи по добре с теб нещо от сорта защото е гузен Mdaaaaa to4no taka e :)

XxPunkyStreetXx
05-13-2008, 12:29
Всичко ависи от човека спорвд мен.Щом си с него от 2 години ти трябва да знаеш какво е нормалното му държание и когато забележиш че се държи странно... има нещо :o

MinimalTrip
05-13-2008, 12:33
ако пък искаш да ти обръща повече внимание и да е постоянно с теб му изиграй някоя игричка с твой приятел който той не познава.Примерно може да му кажеш да ти звуни във вкъщи и да те турси, да излизате по често , да ти прашта объркващи за приятеля ти смси и така или ще сте по близки или ако чувствата са му угаснали просто ще се разделите

samonervi
05-13-2008, 12:42
Първо след като вече ти е изневерил един път има вероятност пак да го направи.Спомни си как се е държал тогава.Обръщай внимание на това дали като му звъни телефона излиза да говори навън,дали си трие всички повиквания и смс-и.Дали му се появява някаквя неотложна работа с приятели и т.н.И ако продължава да ходи на дискотеки без теб значи наистина трябва да се притесняваш,ако пак се напива и се прибира късно.Прави му изненадващи проверки.Например ако ти каже,че е отишъл в еди - кое си кафе ''случайно'' мини оттам.Няма външни признаци по които да познаеш на 100 % ,че ти изневерява,но след като ти е казал за първия път,може би ако е имало нещо пак е щял да ти каже

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-13-2008, 12:47
Първо след като вече ти е изневерил един път има вероятност пак да го направи.

Не мисля, че е точно така. Имаше цитат на Пауло Куелю: "Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.". И смятам, че човекът си има право. Просто смятам, че е нормално веднъж да се поддадеш на изкушението... А пък и момчето си е признало веднага, това поне показва, че има чест и доблест да поеме отговорност на действията си. Както и да покаже искреност във взаимоотношенията си.
Към авторката: С него си от 2 години - та ние ли да ти кажем кога лъже и кога не? Ти го познаваш по-добре, за да знаеш кога нещо не е в ред. А пък и... защо просто не поговорите? Съмнява ме той да няма никакви чувства към теб - все пак сте заедно от доста време. Както и ме съмнява той да държи да те излъже и да градите връзката си върху заблуди. Поне аз смятам, че откровения разговор е най-подходящото решение. Успех! :)

UnaBletoLoVeU
05-13-2008, 12:53
ако пък искаш да ти обръща повече внимание и да е постоянно с теб му изиграй някоя игричка с твой приятел който той не познава.Примерно може да му кажеш да ти звуни във вкъщи и да те турси, да излизате по често , да ти прашта объркващи за приятеля ти смси и така или ще сте по близки или ако чувствата са му угаснали просто ще се разделите

Това е най-глупавото нещо, което можеш да направиш.
Моя приятел, ако му направя това, ще откачи, ще ми вдигне скандал и ще ме зареже, колкото и да ме обича. Той само при думите, казани на базик "Ай аз отивам при другия" се ядосва, а камо ли ако има и смс, излизания с някой друг...

ziky
05-13-2008, 12:55
Зависи от случая..ако момчето иска нещо и не го получава ше го търси в друга.....ако момчето пък има всичко което иска и търси друга тогава момчето нещо не е наред... :D
Проверявай му тела за смс-и....понякога помага....

sexy_sladuranka___
05-13-2008, 12:56
ако пък искаш да ти обръща повече внимание и да е постоянно с теб му изиграй някоя игричка с твой приятел който той не познава.Примерно може да му кажеш да ти звуни във вкъщи и да те турси, да излизате по често , да ти прашта объркващи за приятеля ти смси и така или ще сте по близки или ако чувствата са му угаснали просто ще се разделите

Това е най-глупавото нещо, което можеш да направиш.
Моя приятел, ако му направя това, ще откачи, ще ми вдигне скандал и ще ме зареже, колкото и да ме обича. Той само при думите, казани на базик "Ай аз отивам при другия" се ядосва, а камо ли ако има и смс, излизания с някой друг...
Да и моя ще ме зареже ако има нещо такова . Нестига че сега ме ревнува пък какво остава за СМС ?!?! Ако намери нещо такова ще има 3-та световна

sexy_sladuranka___
05-13-2008, 13:00
Зависи от случая..ако момчето иска нещо и не го получава ше го търси в друга.....ако момчето пък има всичко което иска и търси друга тогава момчето нещо не е наред... :D
Проверявай му тела за смс-и....понякога помага....
Не всичко ми е наред . Каза ми че съм напълняла е отслабнах с 5 кг . Грижа се МНОГО за външния си вид , никога не го обиждам пред хората /изобщо не го обиждам/ , уважавам приятелите му , секса е наред - винаги когато поиска или просто аз поемам инициативата .
Просто незнм това съмнение ме убива направо

ziky
05-13-2008, 13:01
Зависи от случая..ако момчето иска нещо и не го получава ше го търси в друга.....ако момчето пък има всичко което иска и търси друга тогава момчето нещо не е наред... :D
Проверявай му тела за смс-и....понякога помага....
Не всичко ми е наред . Каза ми че съм напълняла е отслабнах с 5 кг . Грижа се МНОГО за външния си вид , никога не го обиждам пред хората /изобщо не го обиждам/ , уважавам приятелите му , секса е наред - винаги когато поиска или просто аз поемам инициативата .
Просто незнм това съмнение ме убива направо

А ако ми кажеш дали той ти е първия сичко вече ше ми стане ясно :)

sexy_sladuranka___
05-13-2008, 13:07
Зависи от случая..ако момчето иска нещо и не го получава ше го търси в друга.....ако момчето пък има всичко което иска и търси друга тогава момчето нещо не е наред... :D
Проверявай му тела за смс-и....понякога помага....
Не всичко ми е наред . Каза ми че съм напълняла е отслабнах с 5 кг . Грижа се МНОГО за външния си вид , никога не го обиждам пред хората /изобщо не го обиждам/ , уважавам приятелите му , секса е наред - винаги когато поиска или просто аз поемам инициативата .
Просто незнм това съмнение ме убива направо

А ако ми кажеш дали той ти е първия сичко вече ше ми стане ясно :)
Да първия ми е и ако има зн. на 18 години съм

Frozen_Flame
05-13-2008, 13:08
Ами според мен самия факт, че ти е казал, че ти е изневерил веднага на следващия ден би трябвало да ти говори нещо. Ако не те обичаше или вече си му писнала щеше да си замълчи. Пък и ти по един или друг начин все някога щеше да разбереш. И да го разбереш от някой друг, а не от него боли много повече отколкото ако той ти каже. Ако е разумен би трябвало да знае това. Мисля, че вместо да се ровиш в телефона му(коета е най-малкото адски некоректно към дадения човек тъй като това малко или много е част от личната му територия, в която хората не искат да бъде навлизано дори и от най-близките им), да го следиш по разни кафенета, да му правиш проверки, да му пращаш разни СМС-и, които могат да имат обратен ефект, а именно ти да влошиш нещата и той да изгуби доверие в теб, както ти в него и т.н. по-добре просто поговри с него на тая тема и се разберете :) Късмет!

GregoryHouse
05-14-2008, 11:01
Някой вярва ли на лъжливото овчарче?Май не...щом вече си му простила...или го забрави или зарязвай пича...love is unconditionable....

iiirish
05-14-2008, 15:12
щом си решила, че искаш да продължите да сте заедно, значи вътрешно си преодоляла изневярата. ако все пак виждаш, че нещата не вървят (защото доверието е 90% от връзката), значи трябва да се разделите

alex_devv
05-14-2008, 17:19
пиенето не е оправдание за каквито и да е грешки.
запомни го!
никога не позволявай да ти се извиняват с такива простотии като - "бях се напил и незнаех кво правя" и т.н. :?