PDA

View Full Version : Бяло течение



IvOnDa
05-13-2008, 12:34
Винаги ли бялото течение е признак за някакви инфекции?Или е нормално и всяка жена го има?Защото аз имам и моите приятелки също имат.Но съм чувала,че има и бяло течение,което е с неприятен мирис,което е вече признак за инфекции!

samonervi
05-13-2008, 12:45
Признак за инфекция е когато е много обилно или си променя цвета.Иначе всяка жена го има и е нормално.По обилно е и при настинка,но до няколко дни намалява.А инфекция може да се получи от дантелено бельо и по точно прашки,от интимни ароматизирани гелове и сапуни и т.н.

Luda_do_poluda
05-13-2008, 12:46
това течение е леко жълтеникаво в някой случай има и друг цвят,а иначе бялото течение е нормално ,най-вече преди цикъл ...

hottie
05-13-2008, 12:49
Ако е преди цикъл или по време на овулация и е ЛЕКО към прозрачно е нормално. Ако е всеки ден и е бяло и цапа значи е признак, че нещо не е ОК.

IvOnDa
05-13-2008, 13:23
ами всеки ден имам такова бяло течение... :shock: ,но няма мирис.Кажи хоти какво може да означава това и за какви болести е признак това?

erma
05-13-2008, 13:35
ако е млечно бяло си е нормално бяло течение - няма закакво да се тревожиш, вземи си Лактофем - това не е лекарство а гел за възстановяване естествената среда във влагалището..друг лек незнам за бялото течение освен да не използваш сапуни и често подмиване :-)

hottie
05-13-2008, 13:35
нищо сериозно. Някоя бактерийка или гъбична инфекция, изменение във флуората. Ще те излекуват за десетина дни сигурно със свещички или нещо от сорта :)