PDA

View Full Version : несподелена любов



ivanchooo
05-13-2008, 14:21
Изпитвали ли сте несподелена любов. И ако да как се казва момчето/момичето, което харесвате и какво харесвате в него.

maharbal
05-13-2008, 14:41
Испитвали ли сте несподелена любов. И ако да как се казва момчето/момичето, което харесвате и какво харесвате в него.

haha da v momenta :) Emi kazva se KrIsI :P ot moq klas i... haresvam absoliutno vsichko v neq... Malko ima buen nrav ama tva e shtot igrae malko CS :razz: Oshte ne sym i nameril losho kachestvo ;(

Lucho
05-13-2008, 14:44
E,разбира се.
То ясно се вижда че досега още е несподелена... :D

mese4ka
05-13-2008, 14:51
ами в момента съм в това положение казва се Тихомор и харесвам всичко в него ... харесвам сините му очички,хубавата му усмивчица,начина по който мв гледа,по който ми говори ... харесвам всичко в него той е идеален просто :wink:

ziky
05-13-2008, 15:32
Секи път :d Почвам да се мраза че съм толкова влюбчив...деееба :d

или друг случай тя ми лети по задника на мене не ми дреме след време обратното...са е обратното обаче аз се поинтересувам ако не получа същото от другата страна втори път или след време просто губя интерес :)

vesito13
05-13-2008, 15:41
несподелена лябов не съм изпитвала :-P , но е имало момче , което аз много харесвах , а то не ми обръщаше никакво внимание (даже май харесваше братовчедка ми :-D ) . момчето беше от моя клас , казва се калоян и много го харесвах , ама сега като се замисля не е нищо особено 8)

Lucho
05-13-2008, 15:53
[quote="vesito13"]несподелена лябов не съм изпитвала :-P , quote]


Блазе ти... :shock: :shock: :shock: :o :o

metalist91
05-13-2008, 15:56
Ами да веднъж едно момиче,казва се Мария от Видин

Empowered
05-13-2008, 15:58
Ne pri men ne e imalo takiva ne6ta slava bogu :razz:

MaLkaTa_LaDy
05-13-2008, 16:01
Зависи какво имаш предвид под "любов", защото аз лично не съм се влюбвала (нормално е, на 14 съм), но съм харесвала повечко само 2 момчета, което едното не изпитваше същите чувства към мен. Казва се Атанас, голям е задник и с това май приключвам. :-D

cinderellaa
05-13-2008, 16:09
Испитвали ли сте несподелена любов. И ако да как се казва момчето/момичето, което харесвате и какво харесвате в него.


Ми да и съжалявам АДСКИИИИИ много защото момчето се оказа простак който никога през живота си не се е влюбвал и само се подиграваше а аз глупачката му ходех по гъза...не искам да си спомням

maharbal
05-13-2008, 16:18
Зависи какво имаш предвид под "любов", защото аз лично не съм се влюбвала (нормално е, на 14 съм), но съм харесвала повечко само 2 момчета, което едното не изпитваше същите чувства към мен. Казва се Атанас, голям е задник и с това май приключвам. :-D

e kakvo kato si na 14 i az na tolkova se vliubih v edno momiche... i oshte sym si vliuben v neq nishto che sled 1 mesec stavam na 16 :-P

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-13-2008, 16:26
Испитвали ли сте несподелена любов. И ако да как се казва момчето/момичето, което харесвате и какво харесвате в него.
Изпитвала съм несподелени чувства към някого, чак любов не е било. Увлечение. Няма значение как се казва. И от доста отдавна вече не го харесвам.

nicolepcd
05-13-2008, 17:14
Е, то кой няма несподелена любов всъщност? Няма да споменавам имена, но всичко е едно увлечение, както и всичко, което съм изпитвала до сега :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-13-2008, 17:24
да ... няма да се повтори ...

mon4eto
05-13-2008, 18:06
Izpitvala sam samo vednaj i to stana to4no kogato skasah s vaprosnoto mom4e...pove4e ne kazvam :P

Stamera
05-13-2008, 19:15
да изпитвам... пет месеца минаха, вече съм безчувствен и студен... тя си има приятел, а аз не я бутвам защото просто искам да я виждам щастлива с нейния пич, но все пак я обичам.. и т'ва е не'къв шибан парадокс дето ми изяжда главата...

Lord_Of_The_Night
05-13-2008, 19:20
Изпитвал съм,и чувството просто е наистина неуписуемо гадно,защото знаеш че може би никога няма да откликне тя на твойте чувства,което причинява ужасна болка.Аз месеци наред таях това чувство и просто неможех почти да не мисля за нея,видех ли друго момиче просто отново мислех за нея(говоря самата истина),не не употребявам думата любов напразно,така истински се влюбих,че просто дори и да имаше някакви недостатаци,за мен тя беше перфектна,харесвах усмивката и очите и направо всичко,но вече дори немога да я виждам поради обстоятелства независещи от мен.Но един ден си казах колкото и да ми е трудно ще трябва да го приема,макар дори вече да не мога да я виждам,аз успях малко или много да я опозная,дори като приятел и за това съм щастлив,и ще се радвам и ако тя бъде след време щастлива макар с някой друг. :)

unicorn_f
05-13-2008, 19:51
ами в момента съм в това положение казва се Тихомор и харесвам всичко в него ... харесвам сините му очички,хубавата му усмивчица,начина по който мв гледа,по който ми говори ... харесвам всичко в него той е идеален просто :wink:

хах същите неща за очите и усмивката и всичко друго,но мойта любов се казва Николай :P

aHeJlua
05-13-2008, 20:05
ммххммм... и аз така... мойто несподелено увлечение се казва Атанас.. явно имам слабост към хора с такива имена :-) :D

maharbal
05-14-2008, 04:05
Изпитвал съм,и чувството просто е наистина неуписуемо гадно,защото знаеш че може би никога няма да откликне тя на твойте чувства,което причинява ужасна болка.Аз месеци наред таях това чувство и просто неможех почти да не мисля за нея,видех ли друго момиче просто отново мислех за нея(говоря самата истина),не не употребявам думата любов напразно,така истински се влюбих,че просто дори и да имаше някакви недостатаци,за мен тя беше перфектна,харесвах усмивката и очите и направо всичко,но вече дори немога да я виждам поради обстоятелства независещи от мен.Но един ден си казах колкото и да ми е трудно ще трябва да го приема,макар дори вече да не мога да я виждам,аз успях малко или много да я опозная,дори като приятел и за това съм щастлив,и ще се радвам и ако тя бъде след време щастлива макар с някой друг. :)

+1 hah pri men e absoliutno syshtoto i veche poludqvam :shock:

lipsvashh_mi
05-14-2008, 05:51
ами чак любов не мога да го нарека..понеже не смятам на 16 може да съществува толкова силно понятие като любов...нз де..тва си е мое лично мнение...
Иначе ез и друг път съм казвала,че винаги си падам по-най-неподходящите хора или по мен си падат,хора от които не се интересувам по такъв по0специален начин..винаги се получава това конфузно разминаване...ама май вече свикнах и не ми дреме толкова :-D

Lord_Of_The_Night
05-14-2008, 09:07
Изпитвал съм,и чувството просто е наистина неуписуемо гадно,защото знаеш че може би никога няма да откликне тя на твойте чувства,което причинява ужасна болка.Аз месеци наред таях това чувство и просто неможех почти да не мисля за нея,видех ли друго момиче просто отново мислех за нея(говоря самата истина),не не употребявам думата любов напразно,така истински се влюбих,че просто дори и да имаше някакви недостатаци,за мен тя беше перфектна,харесвах усмивката и очите и направо всичко,но вече дори немога да я виждам поради обстоятелства независещи от мен.Но един ден си казах колкото и да ми е трудно ще трябва да го приема,макар дори вече да не мога да я виждам,аз успях малко или много да я опозная,дори като приятел и за това съм щастлив,и ще се радвам и ако тя бъде след време щастлива макар с някой друг. :)

+1 hah pri men e absoliutno syshtoto i veche poludqvam :shock:

Спокойно след време чувството ще отмине,може би не напълно,но както са казали хората "времето лекува".

MartyParty
05-14-2008, 09:09
Май не съм.Умея добре да си преценявам силите и не залитам по недостижими.

GregoryHouse
05-14-2008, 10:33
Love is illusion...dude.

maharbal
05-14-2008, 11:49
Изпитвал съм,и чувството просто е наистина неуписуемо гадно,защото знаеш че може би никога няма да откликне тя на твойте чувства,което причинява ужасна болка.Аз месеци наред таях това чувство и просто неможех почти да не мисля за нея,видех ли друго момиче просто отново мислех за нея(говоря самата истина),не не употребявам думата любов напразно,така истински се влюбих,че просто дори и да имаше някакви недостатаци,за мен тя беше перфектна,харесвах усмивката и очите и направо всичко,но вече дори немога да я виждам поради обстоятелства независещи от мен.Но един ден си казах колкото и да ми е трудно ще трябва да го приема,макар дори вече да не мога да я виждам,аз успях малко или много да я опозная,дори като приятел и за това съм щастлив,и ще се радвам и ако тя бъде след време щастлива макар с някой друг. :)

+1 hah pri men e absoliutno syshtoto i veche poludqvam :shock:

Спокойно след време чувството ще отмине,може би не напълно,но както са казали хората "времето лекува".

eba poznavam se... i znam kakvo ispitvam... nqma da otnime :(

Lord_Of_The_Night
05-14-2008, 17:05
Изпитвал съм,и чувството просто е наистина неуписуемо гадно,защото знаеш че може би никога няма да откликне тя на твойте чувства,което причинява ужасна болка.Аз месеци наред таях това чувство и просто неможех почти да не мисля за нея,видех ли друго момиче просто отново мислех за нея(говоря самата истина),не не употребявам думата любов напразно,така истински се влюбих,че просто дори и да имаше някакви недостатаци,за мен тя беше перфектна,харесвах усмивката и очите и направо всичко,но вече дори немога да я виждам поради обстоятелства независещи от мен.Но един ден си казах колкото и да ми е трудно ще трябва да го приема,макар дори вече да не мога да я виждам,аз успях малко или много да я опозная,дори като приятел и за това съм щастлив,и ще се радвам и ако тя бъде след време щастлива макар с някой друг. :)

+1 hah pri men e absoliutno syshtoto i veche poludqvam :shock:

Спокойно след време чувството ще отмине,може би не напълно,но както са казали хората "времето лекува".

e** poznavam se... i znam kakvo ispitvam... nqma da otnime :(

Виж сега ти не ме разбра правилно,казвам че чувството може и да не изчезне напълно,но след време когато се сещаш за дадения човек, болката ще бъде по-малка,колкото и да не ти се вярва е така,и аз си мислех че няма да отмине,но с времето чувствата охладняха.