PDA

View Full Version : Малко помощ....



rehab
05-13-2008, 15:06
Zdraveite :)
Tursq podhodq6t podaruk za edin moi priqtel koito v petuk navur6va 16 godini :)
Az i moqta nai-dobra priqtelka obikalqhme minalata sedmica i tazi ,no ne uspqhme da namerim ni6to podhodq6to za nashiq 4ovek...Toi se interesuva ot sport,ima sigurno 100 enciklopedii v ku6ti ,a ako mu podarim drehi neznam dali 6te gi haresa.

cinderellaa
05-13-2008, 15:09
Да така е
Всъщност двете сме канени на този рожден ден.момчето не е някой позьор, а не искаме да е парюм защото не знам дали ще го хареса.Дреха не искаме защото не знаем дали ще му стане.Той е много ученолюбив и се интересува от спорт.Какво подарявате на вашите съученици като подаряк
Обикаляхме 2 седмици по центъра на София (ходихме в Мола, в Orange и къде ли не) но на нищо не се спряхме
Плссс малко идейки-за петък е

cinderellaa
05-13-2008, 15:11
Да така е
Всъщност двете сме канени на този рожден ден.момчето не е някой позьор, а не искаме да е парюм защото не знам дали ще го хареса.Дреха не искаме защото не знаем дали ще му стане.Той е много ученолюбив и се интересува от спорт.Какво подарявате на вашите съученици като подаряк
Обикаляхме 2 седмици по центъра на София (ходихме в Мола, в Orange и къде ли не) но на нищо не се спряхме
Плссс малко идейки-за петък е


Забравих да кажа че подаръка няма да е общ

SunnyG
05-13-2008, 16:05
Направете си двечките снимка,сложете я в една красива рамка и му я подарете! :D

cinderellaa
05-13-2008, 16:18
Направете си двечките снимка,сложете я в една красива рамка и му я подарете! :D

оффф аре стига-наистина ви молим за помощ
за първи път ми е толкова трудно да избера подарак по простата причина че той ми е като най-добър приятел
много често ходя на рождени дни на момчета (само ваканцията бях на 3) ама те са просто част от компанията и е по-лесно а и не ми пука толкова какъв ще е подаръка
за по-близък приятел е по-трудно още повече че говорихме и с другите поканени и никой няма никва идеа
айде наистина малко по сериозно.ако не бяхме в такава безизходица нямаше да пишем тук

Lucho
05-13-2008, 16:21
Аха....2 сте, пък и на едно момче, а пък и общ приятел...Хей,знайте от мен че двама главни машинисти в един влак НЯМА... :-D :-D :-D

rehab
05-13-2008, 16:22
Da ,naistina malko po seriozni4ko ...S tozi 4ovek sme priqteli ot purvi klas i vinagi sme si pomagali i podkrepqli ...A tova sus snimkata beshe leko tupo po prostata pri4ina 4e ednata ot nas 6te podari tova da re4em a drugata kakvo :-D Nali kazahme 4e tursim OTDELNI podaruci...O4akvam drugi mneniq ...

rehab
05-13-2008, 16:22
Аха....2 сте, пък и на едно момче, а пък и общ приятел...Хей,знайте от мен че двама главни машинисти в един влак НЯМА... :-D :-D :-D


S tozi 4ovek sme ot purvi klas zaedno ...Nadali za pruv put si 4uval za dve momi4eta i mom4e koito sa nai-dobri priqteli

cinderellaa
05-13-2008, 16:27
Аха....2 сте, пък и на едно момче, а пък и общ приятел...Хей,знайте от мен че двама главни машинисти в един влак НЯМА... :-D :-D :-D


оххх просто и двете имаме регистрация тук и тя като ми каза че е правила такава тема реших да допълня няколко неща
Леле не може ле просто да дадете идеи някакви...за какво е този форум въобще! :?

SunnyG
05-13-2008, 16:27
Направете си двечките снимка,сложете я в една красива рамка и му я подарете! :D

оффф аре стига-наистина ви молим за помощ
за първи път ми е толкова трудно да избера подарак по простата причина че той ми е като най-добър приятел
много често ходя на рождени дни на момчета (само ваканцията бях на 3) ама те са просто част от компанията и е по-лесно а и не ми пука толкова какъв ще е подаръка
за по-близък приятел е по-трудно още повече че говорихме и с другите поканени и никой няма никва идеа
айде наистина малко по сериозно.ако не бяхме в такава безизходица нямаше да пишем тук

Вие що си мислите,че си правя майтап?

cinderellaa
05-13-2008, 16:35
Направете си двечките снимка,сложете я в една красива рамка и му я подарете! :D

оффф аре стига-наистина ви молим за помощ
за първи път ми е толкова трудно да избера подарак по простата причина че той ми е като най-добър приятел
много често ходя на рождени дни на момчета (само ваканцията бях на 3) ама те са просто част от компанията и е по-лесно а и не ми пука толкова какъв ще е подаръка
за по-близък приятел е по-трудно още повече че говорихме и с другите поканени и никой няма никва идеа
айде наистина малко по сериозно.ако не бяхме в такава безизходица нямаше да пишем тук

Вие що си мислите,че си правя майтап?

а какво да си помисля... :(
наистина ли няма ли някой който да предложи нещо нормално
снимка....за момче...едва ли

tigity
05-13-2008, 16:39
podarete mu plushena igra4ka!!!!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: si4ki mn se radfat na plushenite igra4ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P :-P :-P :-P :-) :-) :-) :-) 8) 8) 8) UspeH4eTa s TurSenEtOo!

SunnyG
05-13-2008, 16:40
Ми това ще му остане спомен от вас...ще си я сложи някъде,където ще сте винаги пред очите му.Какво както е снимка?Момчетата не си правят снимки или не гледат снимки?Бих ви препоръчала книга,но той вероятно си има достатъчно.Освен това е на 16..какво мога друго да ви предложа като вие сте отхвърлили всичко?Като искате да е нещо различно и специално излезте малко от традиционните представи за подарък...

rehab
05-13-2008, 16:50
podarete mu plushena igra4ka!!!!!!!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: si4ki mn se radfat na plushenite igra4ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P :-P :-P :-P :-) :-) :-) :-) 8) 8) 8) UspeH4eTa s TurSenEtOo!


Mace ne mojem i dvete da mu podarim ogromno me4e ...Obesnihme 4e podarucite 6te sa razli4ni demek ne dve me4eta ili dve knijki

cinderellaa
05-13-2008, 16:55
Ми това ще му остане спомен от вас...ще си я сложи някъде,където ще сте винаги пред очите му.Какво както е снимка?Момчетата не си правят снимки или не гледат снимки?Бих ви препоръчала книга,но той вероятно си има достатъчно.Освен това е на 16..какво мога друго да ви предложа като вие сте отхвърлили всичко?Като искате да е нещо различно и специално излезте малко от традиционните представи за подарък...

ми то и аз това се чудя :) :-o

SunnyG
05-13-2008, 16:58
Е ОК де,познавате се от толкова време,а няма да му оцелите размера да му вземете тениска или блуза...

rehab
05-13-2008, 19:33
Neznaem dali 6te mu dopadne...A i mnogo hora 6te mu podarqt drehi i plusheni ne6ta