PDA

View Full Version : Възбуждащ парфюм



lizzy_91
05-13-2008, 15:50
Haide tuk vsichki momcheta da pishete kakvi jenski parfiumi vi vyzbujdat (haresvat) no da ne sa mn skapi4ki :D :D i momichetata ako znaqt i te nqkoi po hubav aromat...ili ako imate parfiumche napishete mu imeto i cenata ako znaete :) 8-) az iskam nekoe takova parfiumche,da ne e mn skapo de ama aromata da e hubav :D :D :) 8-) :-) Mersi predvaritelno na tezi koito shte pishat v moita temichka!!! :-) :-) Sry ako ima veche takava tema... :( :( :-o

VilleBaby
05-13-2008, 15:55
ако търсиш наистина хубав и качествен парфюм , не са мн евтини...

tItEufFf
05-13-2008, 16:05
Абе няма такова нещо "възбуждаш" парфюм .. Доколкото знам всяко момче като се размине с момиче ухаещо на парфюм (разбира се не трябва да е евтин) се възбужда малко или много. Не знам за вас (момиче съм), но като се размина с момче и усетя парфюма му просто се побърквам :oops:

TasteOfSin
05-13-2008, 16:45
[quote=" като се размина с момче и усетя парфюма му просто се побърквам :oops:[/quote]

И аз...обожавам да ми мирише на...МЪЖ :grin:
Иначе към авторката...ти какво разбираш под скъп парфюм?Има страхотни парфюми, които си заслужават цената.Другия вариант е да отидеш в наливна парфюмерия,там има аромати на маркови парфюми ,но не са оригинални и си пълниш шишенце-понякога има добри имитации.

rehab
05-13-2008, 17:01
Bvlgari Aqva Pour Homme

jenkabenka
05-13-2008, 17:49
Ima feromonni parfumi. Prodavat gi v sex shopovete i ne sa skupi okolo 25lv :)

TheNewReligion
05-13-2008, 18:44
Versace Bright Crystal , Boss Femme , Davidoff , Diavolo (women) ,Flower by Cynthia Rowley (AVON) , Christian Lacroix (Rouge) (AVON) , Wink (AVON ) - Тези ме кефят , и ти ги препоръчвам ! А и Nina Ricci - Apple , но незaм дали са ти по джоба ! :)

TheNewReligion
05-13-2008, 18:46
[quote=" като се размина с момче и усетя парфюма му просто се побърквам :oops:

И аз...обожавам да ми мирише на...МЪЖ :grin:
Иначе към авторката...ти какво разбираш под скъп парфюм?Има страхотни парфюми, които си заслужават цената.Другия вариант е да отидеш в наливна парфюмерия,там има аромати на маркови парфюми ,но не са оригинални и си пълниш шишенце-понякога има добри имитации.[/quote]
И аз обичам да ми мирише на момче . Особено прафюма на моя възлюбен , ми харесва повече от моя ! :lol:

blackreplay
05-13-2008, 21:25
ми.. нещо по свежо да не от тежките или пък да мирише на дъвка :D

moninka
05-13-2008, 21:55
[quote=" като се размина с момче и усетя парфюма му просто се побърквам :oops:

И аз...обожавам да ми мирише на...МЪЖ :grin:
Иначе към авторката...ти какво разбираш под скъп парфюм?Има страхотни парфюми, които си заслужават цената.Другия вариант е да отидеш в наливна парфюмерия,там има аромати на маркови парфюми ,но не са оригинални и си пълниш шишенце-понякога има добри имитации.
И аз обичам да ми мирише на момче . Особено прафюма на моя възлюбен , ми харесва повече от моя ! :lol:[/quote]


+1 :)

Abigoria
05-14-2008, 09:30
Fiery лилавия... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Spider4eto
05-14-2008, 10:57
ако мислиш че някое момче знае как се казва парфюмът който му е харесал на мацката с която се е разминал