PDA

View Full Version : голям, гаден ERROR !!!



volvolin4o
05-13-2008, 15:51
hi :) iskam da potim za edna gre6ka koqto mi izliza na PC-to. Tq ne se poqvqva vinagi, a samo kogato vlqza vav VBOX7.com, ili po to4no kogato se opitam da si vklu4a koeto i da bilo klip4e :x a eto go i ne6toto koeto mi izliza:
"firefox.exe has generated errors and will be closed by Windows.
You will need to restart the program.

An error log is being created."

Pi6e firefox, za6toto mi e takuv brauzarut. Izpolzval sum i Internet Explorer, no pak ne stava!!! PLS kajete ko da praa 4e mnoo se nerva :-x 10x :)

BLaCKBLooD
05-13-2008, 16:34
Влизаш в Add or Remove Programs и деинсталираш всичко свързано с Adobe Flash Player и Adobe Shockwave Player.
След това: Start > All Programs > Accessories > System Tools > Disk Cleanup. Избираш дял C: , ако там е инсталиран Windows и натискаш OK. След като зареди слагаш отметки на всичко. Отново даваш OK и изчакваш да изчезне прозореца. Накрая изтегли оттук:
Adobe Flash Player 9.0.124.0 (http://4storing.com/7w5bw/a562d39a5360b4fcb83edea74df41199.html) и Adobe Shockwave Player 11 (http://4storing.com/prcs9/66e14924c14e99f5fbabc360393fe354.html) и ги инсталирай. Преди да започнеш инсталацията затвори всички браузъри!

Успех!

ziky
05-13-2008, 21:16
"firefox.exe has generated errors and will be closed by Windows.

Фактите сами говорят...заеби сичко живо реве от Firefox и после сичкир азправят че било най стабилното...дам най стабилното сбозливо изцоквало на рамта :P
И убунту беше с дефаулт Firefox и веднага като видях сложих опера препоръчвам ти и на тебе тва да направиш...слагай опера и пей сърце... :)

volvolin4o
05-14-2008, 07:20
Влизаш в Add or Remove Programs и деинсталираш всичко свързано с Adobe Flash Player и Adobe Shockwave Player.
След това: Start > All Programs > Accessories > System Tools > Disk Cleanup. Избираш дял C: , ако там е инсталиран Windows и натискаш OK. След като зареди слагаш отметки на всичко. Отново даваш OK и изчакваш да изчезне прозореца. Накрая изтегли оттук:
Adobe Flash Player 9.0.124.0 (http://4storing.com/7w5bw/a562d39a5360b4fcb83edea74df41199.html) и Adobe Shockwave Player 11 (http://4storing.com/prcs9/66e14924c14e99f5fbabc360393fe354.html) и ги инсталирай. Преди да започнеш инсталацията затвори всички браузъри!

Успех!

harda mi ne e cepen! Na edno e- samo C :(

volvolin4o
05-14-2008, 07:34
"firefox.exe has generated errors and will be closed by Windows.

Фактите сами говорят...заеби сичко живо реве от Firefox и после сичкир азправят че било най стабилното...дам най стабилното сбозливо изцоквало на рамта :P
И убунту беше с дефаулт Firefox и веднага като видях сложих опера препоръчвам ти и на тебе тва да направиш...слагай опера и пей сърце... :)

ma to mai ne e ot brauzara, 6toto sum probval i sas explorer i pak e su6toto, ta za tva ne vqrva 4e taq opera 6e mi pomogne :(

whatever5312
05-15-2008, 09:51
--------------------------

volvolin4o
05-15-2008, 16:43
ziky да ти кажа при мен FF си се държи много добре(Xub.).

автора дай да видим този лог
koi log ??? :? tozi li:

"firefox.exe has generated errors and will be closed by Windows.
You will need to restart the program.

An error log is being created."
ei tova mi izliza kato poiskam da si pusna nqkoe klip4e :x

whatever5312
05-15-2008, 19:36
--------------------------

crashover
05-17-2008, 12:58
Знаеш ли аз сега си карам с бозичката IE7 за ся нямам дертове но ти препоръчвам ОПЕРА! Премахни тоз FF и до там! айдееее чао за ся! :)

D3Co
05-17-2008, 22:31
"firefox.exe has generated errors and will be closed by Windows.

Фактите сами говорят...заеби сичко живо реве от Firefox и после сичкир азправят че било най стабилното...дам най стабилното сбозливо изцоквало на рамта :P
И убунту беше с дефаулт Firefox и веднага като видях сложих опера препоръчвам ти и на тебе тва да направиш...слагай опера и пей сърце... :)
Хората няма да сложат в убунту е така Mozilla.Като е сложена значи е добра.Ако операта беше по-добра,щяха да сложат нея.В момента Mozilla е най-добрият браузър.А 3-ката му,която е бета е още по-добра и по-бърза,но за съжаление все още е бета версия...

ziky
05-18-2008, 23:10
"firefox.exe has generated errors and will be closed by Windows.

Фактите сами говорят...заеби сичко живо реве от Firefox и после сичкир азправят че било най стабилното...дам най стабилното сбозливо изцоквало на рамта :P
И убунту беше с дефаулт Firefox и веднага като видях сложих опера препоръчвам ти и на тебе тва да направиш...слагай опера и пей сърце... :)
Хората няма да сложат в убунту е така Mozilla.Като е сложена значи е добра.Ако операта беше по-добра,щяха да сложат нея.В момента Mozilla е най-добрият браузър.А 3-ката му,която е бета е още по-добра и по-бърза,но за съжаление все още е бета версия...


Незнам секи с мнението си аз имам и мозила и ИЕ и опера.Имам нужда от различни браузери за да видя как се държи сайта ми в различните браузери и как изглежда с различните резолюции щото различните браузери си правят различни бутони....от FIREFOX единственото което видях и помня но май се лъжа не искам да говоря грешно мисля че той беше първия браузър с отделни табс.Може и да не е така но както и да е :)