PDA

View Full Version : Въпросче



i_hate_you_but_i_love_you
05-13-2008, 17:51
Някъде из този форум четох за изрусяване на космите по ръцете, но момичето казва че ги изрусява защото й са много къси и са малко.. При мене космите по ръцете ми не са за изрусяване, защото са по-дълги и тъмни.. Аз тъкмо мислех да си обезкосмя ръцете с кола маска, но прочетох и коментара на едно момиче, което казва на момичето което си изрусява космите, в никакъв случай да не ги епилира.. Та въпросът ми е дали да си премахна окосмяването на ръцете с кола маска или ще стане по-лошо.. :( ?

tItEufFf
05-13-2008, 17:53
При всеки е различно .. Аз си ги махам с кола маска и съм много доволна, а една моя фр с епилатор - също е много доволна. Пробвай и с двете

babykiller_
05-13-2008, 17:55
еми нз аз си ги махам с епилатор и са ми супер гладки горе долу 2-3 седмици и тогава чак ми растът ама то при секи е различно ддз предпочитам епилатора :P ам в никъв случей не ги бръсни със самобръсначка че после лошо :D

Seducti0n
05-13-2008, 17:57
Като не ти е комфортно да имаш косми по ръцете, просто ги премахни чрез кола маска или епилатол. :)
Няма какво толкова да стане, освен да имаш гладки ръчички. :-D

enola
05-13-2008, 18:16
При всеки е различно .. Аз си ги махам с кола маска и съм много доволна, а една моя фр с епилатор - също е много доволна. Пробвай и с двете
с кола маска не боли ли,защото аз искам да си направя,много съм космата,но ме е страх :(

XxPunkyStreetXx
05-13-2008, 18:33
лепенките на veet са страхотни...