PDA

View Full Version : Как да се отпусна?



m3ch3ncee
05-13-2008, 18:59
Хора,харесвам си едно момче от моя клас.Аз му признах чувствата си още преди време,обаче той ми каза че не изпитва същото към мен.След тази случка аз се отдръпнах от него но той започна да се мъчи да се сближим.Говори ми повече от преди,иска моите мнения,дори се закача но аз се дърпам и не го допускам до мен въпреки че още го харесвам.Незнам защо се получава така приятно ми е да си говорим но когато се мъче да се сближим аз се бягям и го отблъсквам.Не искам да става така,как да се отпусна за да общуваме поне нормално като приятели? :neutral:

tuzaro
05-13-2008, 19:01
ам вържи се с едно въже за него 8-)

m3ch3ncee
05-13-2008, 19:02
:D Умно

tuzaro
05-13-2008, 19:03
:D Умноче аз кога съм казвал тъпи неща 8-) 8-)

NeLLy_BaBy
05-13-2008, 19:10
от какво пък толкова се притезняваш. Просто се отпусни и говорете двамата свободно на всякакви теми.

Stamera
05-13-2008, 19:12
пича е със здрави нерви, вземайте се и не му прави номера :) di exodus of di case

Mementomori
05-13-2008, 19:16
Не се притеснявай толкова много,главно не обръщай внимание на симпатиите си към него като нещо повече от приятел,ще го преодолееш,не се безпокой!Да не ти пука!Успех!

m3ch3ncee
05-13-2008, 19:19
Thanks zasega ! :)

XxPunkyStreetXx
05-13-2008, 19:19
ако продължиш да се дърпаш рискуваш да изгубиш интереса му към тебе... :smt102

Kassu
05-13-2008, 19:32
Сигурно е казал не, защото го е срам да си признае, а сега се е отпуснал, след като е разбрал, че го харесваш.
Поне аз така мисля! 8-)

aHeJlua
05-13-2008, 19:38
аз си мисля.. че тряя да са земите и си заживеете щастливо не прави мойта грешка като се отдръпваш от момчето :-D

m3ch3ncee
05-13-2008, 19:40
Сигурно е казал не, защото го е срам да си признае, а сега се е отпуснал, след като е разбрал, че го харесваш.
Поне аз така мисля!



Виж за това не се бях замислила ! :)

comics
05-13-2008, 19:43
:D Умноче аз кога съм казвал тъпи неща 8-) 8-)
che k0ga ne si :D

ziky
05-13-2008, 20:55
Ние неможе да ти помогнем кой знае колко много сичко това зависи от тебе ... начина по който го приемаш ти го чувстваш сещаш ли се....просто си поговорете еидн ден малко...няма да те чака цял живот а и още повече че още го харесваш..само че има нещо друго - коагто имаш дадени симпатии към някого и той те резне ти вече губиш интерес към него по някъв начин а понеже след време сичко се връща той започва да те харесва само че....нещо не е като хората
Успех :)

Ou7taControL
05-14-2008, 01:02
ами намали срама, просто като толкова си го харесвала и още го харесваш не виждам причина да се дърпаш.. всичко е заради срама.. просто се остусни, кажи си "щом другите могат, значи и аз мога" и говори с него и ще видиш как по този нчин всичко ще е наред и току-виж сте тръгнали... :)

lipsvashh_mi
05-14-2008, 18:16
Хора,харесвам си едно момче от моя клас.Аз му признах чувствата си още преди време,обаче той ми каза че не изпитва същото към мен.След тази случка аз се отдръпнах от него но той започна да се мъчи да се сближим.Говори ми повече от преди,иска моите мнения,дори се закача но аз се дърпам и не го допускам до мен въпреки че още го харесвам.Незнам защо се получава така приятно ми е да си говорим но когато се мъче да се сближим аз се бягям и го отблъсквам.Не искам да става така,как да се отпусна за да общуваме поне нормално като приятели? :neutral:
хаха..виж сега как стоят нещата...докато ти си тичала след него и си му показвала,че го харесваш той изобщо не си е интересувал..обаче сега като не му обръщаш внимание той те гони..момчетата обичат по-недостъпните момичета..давай в същият дух...малко и той да се поизпоти преди да те спечели..знам,че странно звучи ама мисленето на момчетата никой не може да го разбере :-D

TheNewReligion
05-14-2008, 19:53
пича е със здрави нерви, вземайте се и не му прави номера :) di exodus of di case
Плюс идно . А между другото не е много сигурно колко са му здрави нервите , все пак , ако продължава така момичето може и да не издържи много ... :P

Chefinkaaa
05-14-2008, 22:30
Хора,харесвам си едно момче от моя клас.Аз му признах чувствата си още преди време,обаче той ми каза че не изпитва същото към мен.След тази случка аз се отдръпнах от него но той започна да се мъчи да се сближим.Говори ми повече от преди,иска моите мнения,дори се закача но аз се дърпам и не го допускам до мен въпреки че още го харесвам.Незнам защо се получава така приятно ми е да си говорим но когато се мъче да се сближим аз се бягям и го отблъсквам.Не искам да става така,как да се отпусна за да общуваме поне нормално като приятели? :neutral:
хаха..виж сега как стоят нещата...докато ти си тичала след него и си му показвала,че го харесваш той изобщо не си е интересувал..обаче сега като не му обръщаш внимание той те гони..момчетата обичат по-недостъпните момичета..давай в същият дух...малко и той да се поизпоти преди да те спечели..знам,че странно звучи ама мисленето на момчетата никой не може да го разбере :-D

Хахаха точно така.. с една дума "гордост" :D :lol: мъжете са най-горделивите същества на планеткта :D ии кво си вика.. "оо тя сега ме харесва...чай' аз малко се напрая на важния... " :D
Обаче после като вижда че спираш да му се връзваш... иии колко лесно забравяли че са гордии :lol:

maharbal
05-15-2008, 04:29
ами намали срама, просто като толкова си го харесвала и още го харесваш не виждам причина да се дърпаш.. всичко е заради срама.. просто се остусни, кажи си "щом другите могат, значи и аз мога" и говори с него и ще видиш как по този нчин всичко ще е наред и току-виж сте тръгнали... :)

ehh... toz skapan sram. Nema li si druga rabota ami samo ni prechi 8-)

vesinka91
05-15-2008, 06:14
пича е със здрави нерви, вземайте се и не му прави номера :) di exodus of di case
+1

gPa3HuTeJl
05-15-2008, 09:38
Само с бой !!