PDA

View Full Version : Молба към amatorium



Canis_Dirus
05-13-2008, 18:59
О, велики!

Бъди така добър да ми дадеш координатите си и да обявиш тарифа за услугата "частен урок по усъвършенстване сексуалните способности".

Ти си богът на секса. Най-способния. Всички видове умееш! Твоята приятелка е изпитала 23 (словом двадесет и три) оргазъма за една вечер.
Ти издържаш на грубо чукане с часове.

Искам поне 10% от това, което ти можеш да го мога и аз.

Това важи и за другите секс-машини тук! Ако ще се хвалите - споделяйте, как се постига този ефект.

Ако не - не набивайте нереалистични представи в главите на децата.


http://i257.photobucket.com/albums/hh212/amatorium/MyPic.jpg
Пряк потомък на Прияп! Съвременното секс-божество.
Секс-символ, секс-метафора и секс-синекдоха!

Made_of_Pain
05-13-2008, 19:04
Що се дразниш излишно?
Мониторни бойци - под път и над път...

RAWRRR
05-13-2008, 19:09
Що се дразниш излишно?
Мониторни бойци - под път и над път...

Всъщност темата си е сериозна,не си схванала смисъла,про4ети пак последното изре4ение на Canis. ;)

Virtuallll
05-13-2008, 19:16
Искам да си запиша час с цел да осавършенствам качествата си в относно секса. А мога да се похваля, че съм девствен :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-13-2008, 19:28
ЛС? :-o

crazy_didi
05-13-2008, 19:33
А дали мога да помоля да ме вмъкнете някаде в програмата, че наитина съм си дествена и имам нужда да науча някои неща за секса, както споменах по горе нямам опит, а искам да съм готова когато дойде момента да направя сефтето. :) :) :)

ПС.Цената няма значение :-D :-D :-D

Yanichka
05-13-2008, 19:34
:-D Момчето може да не иска да ви издаде таините си пък 8)

Canis_Dirus
05-13-2008, 19:37
:-D Момчето може да не иска да ви издаде тайните си пък 8)
Аз не искам всичките да издава. Само няколко.

Знам, че никога няма да мога да докарвам четиро оргазъма на приятелката си само с поглед :(

ubuntu
05-13-2008, 19:42
Към грешния човек си се насочил ... вземи помоли накой 13 годишен с 25 санта паламарка ... те са по опитни от всички от форума взети заетно ... нещо между 13макс на 15 ще те научи най добре ... останалите са слаба ракия :grin: :grin: :grin:

amatorium
05-13-2008, 19:57
:grin: :grin: :grin:

Az otdavna izdavam. Ako chetesh vnimatelno shte vidish, che za vsqko postijenie davam podrobno obqsnenie. Dosega, koito e iskal suvet sum mu dal. Uroci ne prepodavam sorry :-P

Canis_Dirus
05-13-2008, 20:10
как да направя така, че приятелката ми да получи 23 оргазма за една вечер??

ТРЯБВА ДА МЕ НАУЧИШ!!!!
Аз и на три съм доволен.

Айде бе, amatorium, хем пари ще изкараш!

amatorium
05-13-2008, 20:18
Trqbva s glavno "V" da se obrushtash. Vse pak tova mi e iniciala. 8)

Kak da te naucha? Bavno, nejno i produljitelno se postigat tezi neshta. Vse pak ne mojesh da ochakvash vsqka vecher potok ot padashti zvezdi. Podhodqsht moment izberi i s turpenie se vuoraji ... 8-)

Lainovoz
05-13-2008, 20:30
О, велики!

Бъди така добър да ми дадеш координатите си и да обявиш тарифа за услугата "частен урок по усъвършенстване сексуалните способности".

Ти си богът на секса. Най-способния. Всички видове умееш! Твоята приятелка е изпитала 23 (словом двадесет и три) оргазъма за една вечер.
Ти издържаш на грубо чукане с часове.

Искам поне 10% от това, което ти можеш да го мога и аз.

Това важи и за другите секс-машини тук! Ако ще се хвалите - споделяйте, как се постига този ефект.

Ако не - не набивайте нереалистични представи в главите на децата.


http://i257.photobucket.com/albums/hh212/amatorium/MyPic.jpg
Пряк потомък на Прияп! Съвременното секс-божество.
Секс-символ, секс-метафора и секс-синекдоха!

Ти добре са бъзикаш с човека , ама и ти си бая грозен тип даеба 8-)

Canis_Dirus
05-13-2008, 20:32
Ти добре са бъзикаш с човека , ама и ти си бая грозен тип даеба 8-)
Аз никога не съм крил, че съм D&G -Дебел и Грозен, но не претендирам за секс-робот, нали?

А бтв. това на аватара не съм аз, а един легендарен вече форумен герой!

amatorium
05-13-2008, 20:40
Eh legendaren... :lol:
Zad vsqko moe tvurdenie si zastavam geroiski. Ne moga da razbera teb kakvo te burka, che ne mojesh da dokarash tvoqta do orgazum. Horata imat loshiqt navik da sravnqvat vsichko sus sebe si. Ako te ne mogat - nikoi ne moje. Nqma nishto neadekvatno i nerealno v tova, koeto sum pisal i neznam zashto na nqkoi hora im burka v zdravenceto (vsushtnost znam no samo za izraza 8-) ). Ako ima nqkoe mnenie, koeto iskate da diskutirate sega e momenta da go debatirame. Tova mai e vtorata podobna tema. Stavash banalen.

P.S. Da sex mashina sum :-P Kato mi doidesh na opita i fizicheskata izdrujlivost togava shte vidish, kolko e smeshno ot moqta gledna tochka. A dotogava, zapomni s igra na heck ne stava :-)

Yanichka
05-13-2008, 20:46
amatorium знаеш ли защо е 2та такава тема...логично защото повечето от нещата които пишеш из форума са не нереални ами преувеличени..незнам но маи само ти си вярваш на тях.23 оргазма налии включи се в книгата на Гинес като си толкова способен...глупости на търкалета обясняваи ги на 12-13 годишните ама и те не ти вярват сигурно вече

air_J
05-13-2008, 21:05
Положението в тази тема е трагично... :oops:

amatorium
05-13-2008, 21:08
Nito edno ot vsichkite. Dalech sum ot rekordite na Giness, v koito veroqtno nai-golemiqt broi orgazmi e v stotici. Vuobshte ne mi dreme kakvo si mislqt 12-13 godishnite pri polojenie, che si nqmat i napredsravq ot sex. Pisha v tozi forum otchasti za zabavlenie otchasti, zashtoto iskam da otvarqm ochite na sunarodnitsite si. 23 orgazuma e neshto napulno postijimo za nqkolko chasa dobur sex i za nego ne se iziskva da si chel tupata Kama Sutra. Moje bi malko tantricheski umeniq za zadurjane (kazvam moje bi zashtoto ne e nujno da chetesh Tanra, za da se nauchish da izdurjash). Malko vnimanie kak reagira momicheto i mnogo jelanie da i e hubavo. I kato se suchetae tova s podhodqshta vuzbuda i merak se poluchava. Za tozi put, za koito spomenavam (za proslovutite 23 puti), dori ne sme pravili frenska. Prosto celuvki, galene i produljitelen sex ... dori ne sme smenqli i pozite (starata misionerska). Jelanieto, toplinata i staranieto sa nai-vajnite elementi. Moje bi ako ne nablqgate tolkova na pozi ot tipa: "2 peperudi na noshtniq shkaf" shte razberete za kakvo stava duma. Zaradi onazi vecher zagubih priatel ot nevqra i bulgarska prostotiq, no puk si spechelih priznanieto na drug, mnogo po-vajen ...

go71n
05-13-2008, 21:09
yess са ще ви се стори тапо ама аз преди време не бях ли писал тема за " ВЕЛИКИЯ " amatorium мечтата на всяка сафорумка а ?!

sh3_1s_7h3_0n3
05-13-2008, 21:12
Хайде, хайде, без да се заяждате! Ако толкова имате какво да споделяте опит/информация... -=> ЛС.