PDA

View Full Version : Любовта сасипва сичко... ;(



nikoi_si
05-13-2008, 20:15
Хора не задалжавам никой да чете таз тема написах я ей тей...шот ми са насабра много... ОК! Сичко беше много добре като бях малък...Нямаше ги шибаните чувсва беше много по различно и много по яко...Но сега... Имам много приятели и почти сички са от женски род... Преди 3 години се запознах с момиче и станахме best fr... Преди няколко месеца се запизнах с друго момиче и сащо станахме бест фр... Преди няколко седмици се запознах с друго момиче и сашо станахме бест фр... и ко стана ся.. 1во ми призна момичето което се запознах преди месеци...и кат станахме сичко се прееба нш не е сащото...и сме "гажета" ся. След това ми превдложи приятелката ми от преди няколко години....не изках да я обидя каза ми аз те харесвах от самото начало ноо ме беше срам да ти кажа....за да не я обидя приех....След това днес излязохме с приятелката ми която познаам от няколко седмици (тя най ми допада) ии тя сащо ми призна... И мисля чре имам чуства кам послдното момиче...ноо вече никога няма да е сащото с другите две....просто любовта им прееба сичко няма да сме фр никога шот кат ги отрежа няма да сме толкоз близки... ;( хора не зная..просто за ко тяяя има любов най-гадното нещо тя сасипва сичко ;( (бтв на 14 поти 15 сам). Тфа е мн гадно когато пшриятелството се преварне в любов...просто ужс... Загубвам сичките си приятели ;(... А има и 4та ама тя за сека не ми е признала.. хора нз тези са 4те на които най мн даржа....но понякога даже и не си мия забите след като се целувам с едната и отиа да го пр с другата (Т.Е. става много барзо на 30 мин...) не изпитвам нищо ноо...хораа нз гадно ее просто...чуствам се че загубих приятелите си зако е тази тъпа любов... ;( бахти ако я нямаше птеш да е мн по якоо... ;(

lussi
05-13-2008, 20:29
Доста сложна каша си забъркал бе. Защо не мислиш когато приемаш предложенията на момичетата?
Може би трябва да последваш сърцето си а това май значи последното момиче ( доколкото съм разбрала разказа) защото така поне с 1ната ще си начисто, може да опиташ да запазиш добри отношения с другите 2 макар , че вероятно няма да се получи и все пак помисли хубаво, защото все пак това е момичето което познаваш най от скоро и това може да ти изиграе лоша шега. Не бързай с решението, обмисли го хубаво.

Успех и дано постъпиш правилно, ако ли не - животът е пред теб, само на 14 си, имаш толкова мн време и възможности. :)

ziky
05-13-2008, 20:41
Като бях малък беше яко нямаше чувства...колко яко .. верно...ето защо и сега си ми е яко след сичките бози...просто поттисни чувствата в себе си :)

MinimalTrip
05-13-2008, 20:50
ми брато ако харесваш 3-тата тръгни с нея и сподели на другите две че си си харесал много едно момиче и така . Ако наистина те харесват няма да ти попречат да си щастлив, а и плус това пак ще си остянете френдс на 100 %

bubinka-_-
05-13-2008, 20:51
хмм ами какво да ти кажа...на твоето мнение съм...просто неможеш да си представиш колко съм плакала заради прословутата любов...но тя е както ужасна така и толкова сладка...неможеш да се отървеш от нея каквото и да правиш .. винаги ще я има..но всичко (особено на твоята възраст) е до време..няма да си с 3-тата завинаги...но пък приятелството ти с предните 2 е заминало..обаче не смятам че за това трябва да се обвиняваш защото те са поели риска да те загубят като приятел като са признали чувствата си..ама..момичета сме :) другото,което исках да ти кажа е... "с това момиче станахме най-добри приятели...после след еди си колко време и с онова момиче станахме най-добри приятели...после с трето..4,5 и т.н. " мн е важно да знаеш,че човек в живота си има може би най-много 1 истински приятел..а какво остава за НАЙ-ДОБЪР... няма такова нещо...когато пораснеш ще разбереш и надявам се ще можеш да отличаваш ПРИЯТЕЛИТЕ от ПОЗНАТИТЕ ... много трябва да се пазиш и внимаваш...на тази възраст..никой не ти е приятел..а за приятелството с момичета сам се обеди,че не се получава... бъди спокоен не се изнервяй излишно..всичко ще е супер само трябва да знаеш какво искаш...!
КЪСМЕТ :)

Sarabi
05-13-2008, 21:04
Ха ха. То любовта ако преебаваше само т'ва... любовта е най - преебаващото нещо на света, бе, хора хъхъ. Не се обичайте ! Няма да забърквате каши !
Чакай сега... ама и с трите ли ходиш сега ?
(Не ти дочетох поста, сори 8-) )

mese4ka
05-13-2008, 22:21
ти пък държиш на 3-те ли там 4-рите и ги въртиш бахти милия дето си това ли ти е превързаността към тях!ами казваш им държа много на теб но само като приятелка изтъркано да но си е така не е просто някакво клише да разкараш даден човек ... аз ако бях на някоя от твойте приятелки щях да съм по-доволна на това от колкото да ме лъжеш ... ако кажеш истината вярно няма да е същото ама сега както си ги оплел тея конци ... не знам ама ти си постъпил много гадно ... сега не мислиш ли че ще си променят мнението в по-лош аспект към теб ? :shock: :x

Ou7taControL
05-14-2008, 00:48
еммм съдба... такъв е живота.. свиквай..

kykyto
05-14-2008, 14:33
Хора не задалжавам никой да чете таз тема написах я ей тей...шот ми са насабра много... ОК! Сичко беше много добре като бях малък...Нямаше ги шибаните чувсва беше много по различно и много по яко...Но сега... Имам много приятели и почти сички са от женски род... Преди 3 години се запознах с момиче и станахме best fr... Преди няколко месеца се запизнах с друго момиче и сащо станахме бест фр... Преди няколко седмици се запознах с друго момиче и сашо станахме бест фр... и ко стана ся.. 1во ми призна момичето което се запознах преди месеци...и кат станахме сичко се прееба нш не е сащото...и сме "гажета" ся. След това ми превдложи приятелката ми от преди няколко години....не изках да я обидя каза ми аз те харесвах от самото начало ноо ме беше срам да ти кажа....за да не я обидя приех....След това днес излязохме с приятелката ми която познаам от няколко седмици (тя най ми допада) ии тя сащо ми призна... И мисля чре имам чуства кам послдното момиче...ноо вече никога няма да е сащото с другите две....просто любовта им прееба сичко няма да сме фр никога шот кат ги отрежа няма да сме толкоз близки... ;( хора не зная..просто за ко тяяя има любов най-гадното нещо тя сасипва сичко ;( (бтв на 14 поти 15 сам). Тфа е мн гадно когато пшриятелството се преварне в любов...просто ужс... Загубвам сичките си приятели ;(... А има и 4та ама тя за сека не ми е признала.. хора нз тези са 4те на които най мн даржа....но понякога даже и не си мия забите след като се целувам с едната и отиа да го пр с другата (Т.Е. става много барзо на 30 мин...) не изпитвам нищо ноо...хораа нз гадно ее просто...чуствам се че загубих приятелите си зако е тази тъпа любов... ;( бахти ако я нямаше птеш да е мн по якоо... ;(
може би тя е съсипала и правописа ти :-D

iiirish
05-14-2008, 14:47
лапешка му работа. първо на първо защо все се буташ при момичетата като знаеш, че си им симпатичен като цяло? и второ на второ: никой не те принуждава да се целуваш със всяка, която ти признае, че те харесва :?
ама какво се учудвам и аз :? на 14 другояче не можеш да мислиш дори и да искаш :?

Wrathchild
05-14-2008, 14:58
лапешка му работа. първо на първо защо все се буташ при момичетата като знаеш, че си им симпатичен като цяло? и второ на второ: никой не те принуждава да се целуваш със всяка, която ти признае, че те харесва :?
ама какво се учудвам и аз :? на 14 другояче не можеш да мислиш дори и да искаш :? Бре... аз ли съм зле, времената ли се промениха, или на 14 не съм си и помисляла да се целувам с 15 момчета?
А ти спри да правиш глупости, то с мрънкане само не става...