PDA

View Full Version : ВАЖНО - ЗА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ



Stamera
05-13-2008, 20:51
Виждам, че отвсякъде има повишен интерес от всеки да се запознае с повече хора от форума. Има ли някаква възможност за създаване на чат за тази цел ?? Аз предлагам да бъде създаден регистър по който да се издирват потребителите по име, местоживеене и други основни критерии като има изложена снимка и информация и координати (skype, icq, e-mail etc.).Все пак в този форум има доста готини хора, които искат да се надушат един с друг. Дано предложението ми да бъде уважено.

Благодаря предварително!!

XceSS
05-13-2008, 21:50
Отговорът на модераторите ще е следния:

Много скоро ще има много нови промени, като писане на дата/година на раждане, пол и т.н., но няма да издаваме, ще видите сами.

Темата е заключена.

swords1010
05-13-2008, 22:05
Отговорът на модераторите ще е следния:

Много скоро ще има много нови промени, като писане на дата/година на раждане, пол и т.н., но няма да издаваме, ще видите сами.

Темата е заключена.



Да това е така. И наистина много скоро в сила ще влязат цял куп нови екстри (освен тези от преминаването към версия три), които мисля, че ще удовлетворят желанието на автора, но ще си мълча. :)

DjBaloon
05-14-2008, 11:07
Големи тайни да очакваме начи,дано скоро я пуснете ;)

SeXyL[!]Nk@
06-12-2008, 11:11
Отговорът на модераторите ще е следния:

Много скоро ще има много нови промени, като писане на дата/година на раждане, пол и т.н., но няма да издаваме, ще видите сами.

Темата е заключена.



Да това е така. И наистина много скоро в сила ще влязат цял куп нови екстри (освен тези от преминаването към версия три), които мисля, че ще удовлетворят желанието на автора, но ще си мълча. :)


И кога ще влезат..?Мина почти месец.... :-o 8) :-o

xaxa
06-12-2008, 12:48
Nk@]

Отговорът на модераторите ще е следния:

Много скоро ще има много нови промени, като писане на дата/година на раждане, пол и т.н., но няма да издаваме, ще видите сами.

Темата е заключена.



Да това е така. И наистина много скоро в сила ще влязат цял куп нови екстри (освен тези от преминаването към версия три), които мисля, че ще удовлетворят желанието на автора, но ще си мълча. :)


И кога ще влезат..?Мина почти месец.... :-o 8) :-o
bix kazal 4e skoro 6te stanat 2 ot 1 obe6tanie na alex :>

alex
06-13-2008, 16:19
Знам че понякога сме смешни когато кажем скоро ще име еди си какво но истината е че за да пуснем нова услуга в сайта ние работим много здраво за да стане максимално добра и да няма грешки (поне не много).

Новата версия на форума стартира Бвторник сутринта ( на 17-ти ). Най-после намерихме решение на проблемите които ни създаваше.

Търсачката за която говориш вече е предвидена, и не само тя, а още редица други екстри които честно казано нямам търпение да пуснем и вече сме изработили на някакъв етап негоден за ползване. Та... Очаквам за Края на август да сме готови но имай предвид че не говоря за години и търсене по разни ктритерии а за мноо по-мащабна промяна. Имайте малко търпение, вижда му се края. :grin:

SeXyL[!]Nk@
06-13-2008, 17:27
Знам че понякога сме смешни когато кажем скоро ще име еди си какво но истината е че за да пуснем нова услуга в сайта ние работим много здраво за да стане максимално добра и да няма грешки (поне не много).

Новата версия на форума стартира Бвторник сутринта ( на 17-ти ). Най-после намерихме решение на проблемите които ни създаваше.

Търсачката за която говориш вече е предвидена, и не само тя, а още редица други екстри които честно казано нямам търпение да пуснем и вече сме изработили на някакъв етап негоден за ползване. Та... Очаквам за Края на август да сме готови но имай предвид че не говоря за години и търсене по разни ктритерии а за мноо по-мащабна промяна. Имайте малко търпение, вижда му се края. :grin:


малко търпение, вижда му се края :grin:
Ааааа супееер :-)

DjBaloon
06-13-2008, 17:52
Какво точно ще пуснете вторник и какво към края на август,аз нещо не зацепих

xaxa
06-13-2008, 18:19
u6 toq vtornik razbrax az v 1 druga negova tema :-o