PDA

View Full Version : жени - неможе да ги разбере човек ..



ViLLa*07
05-13-2008, 21:00
така .. скъсах с гаджето си мин седмица тя мн плака и така нататък , но на другия ден беше с някъф там и аз и викам "еи Ку*во кфо праиш с тоя ма и ден не е минал и хоиш при други парцал скапан ... " та се питам тфа на инат ли го е направила или просто няма сърце :D ...

ziky
05-13-2008, 21:23
Ми кво да ти кажа...опасявам се че си се занимавал с дете :P Предпоалгам нищо инттересно и различно не си видял в нея..фактите сами говорят бро...несе занимавай с деца :)

Yanichka
05-13-2008, 21:28
Абе мъжете щото много ставате...пък и може да и е приятел момчето аз имам супер много приятели и кво курва ли съм по тази логика...добре че сте скъсали че ако така говориш на момичетата :(

ziky
05-13-2008, 21:30
Абе мъжете щото много ставате...пък и може да и е приятел момчето аз имам супер много приятели и кво курва ли съм по тази логика...добре че сте скъсали че ако така говориш на момичетата :(

Никва жал само така!Ти се правиш на добър опитваш се да си мил и т.н. те ти се качват на главата...айде там майакта родата и довиждане.Ако мога да ти услИжа с нещо др път викай!

iYiuTaKA
05-13-2008, 21:39
Абе мъжете щото много ставате...пък и може да и е приятел момчето аз имам супер много приятели и кво курва ли съм по тази логика...добре че сте скъсали че ако така говориш на момичетата :(

Mi nesi kurva (osven ako nese ebesh s polovinata si priqteli) koito sa ti priqteli ama 100% iskat da te ebat xaxa :)

led_i_ogyn
05-13-2008, 21:49
Въйй не...След като си я зарязал кфо ти пука на другия ден с кой е и кфо прави...хем не искаш да си с нея хем и държиш сметка след тфа...Момчето може да и е било приятел може и да е било повече от приятел кфо те интересува тебе...Нали вече не ходите? :lol: :lol: :lol:

Ou7taControL
05-14-2008, 00:55
моляяя?? защо да е ку*ва?? защото си я зарязал и момичето иска да те забрави ли??? еми браво на нея че е излязла с друг, какво искаш да си играеш с нея ли? да я зарежеш а тя да остане монахиня?? за едно момиче да забрави момче най лесния начин е да забрави за съществуването му, да тръгне с друг.. като толкова ти пука за нея или като толкова неискаш да е с друг и това те дразни тогава да не си я зарязвал :?

lipsvashh_mi
05-14-2008, 06:01
Въйй не...След като си я зарязал кфо ти пука на другия ден с кой е и кфо прави...хем не искаш да си с нея хем и държиш сметка след тфа...Момчето може да и е било приятел може и да е било повече от приятел кфо те интересува тебе...Нали вече не ходите? :lol: :lol: :lol:
+1...нямаш никакво право да й държиш сметка...... :lol:

LipSoFAnAnGel
05-14-2008, 06:15
Щом ТИ си я оставил тогава какъв е проблема...Момичето може да се опитва да те забрави ти какво искаш да стои в тях и да оплаква връзката ви и това, че си я оставил, да се пита къде в нея е грешката ли?Това момче може да и е приятел пък и да и е нещо повече не я виня!Ти нямаш никакво право да и казваш нещо още повече да я обиждаш...Май съжаляваш, че сте скъсали...ама проблема си е твой!

heroine
05-14-2008, 06:22
Може би на инат го е направила. :-o

Naman07
05-14-2008, 06:28
Моето мниение е,че ако наистина е имала някакви чувства към него,никога е нямало да тръгне с някой друг...след ден,ест.Съвсем не е това най-благоприятният начин да забравиш някого.А за какво са били сълзите..?Напълно детска постъпка,не казвам,че не трябва да е с друг,но,моля ви...1 ден..това показва само колко е била сериозна в отношенията си

А към авторът- пич ,оправи начина си на говор,приятелски съвет :D

Tazadar
05-14-2008, 07:51
Ти сам си си отговорил... "жени - не може да ги разбере човек ..." Еби и майката :)

GbSy
05-14-2008, 07:51
А ти какво право имаш да наричаш момичето така? И какво си мислиш? Че като си я зарязал и тя трябва да спре да живее и само да си мисли за теб? Нещо си сбъркал... Момичето иска да те забрави и ако начина е да излезе с друг, тогава какъв ти е проблема... Та нали ТИ си я зарязал...

Stefityyy
05-14-2008, 08:09
а теб случайно да не те е яд че си я видял с друго момче ? :-D :D :D :D

MartyParty
05-14-2008, 08:09
Какво да ти кажа брат...малко си изпростел.Може да ти е било кофти,ама като си се изцепил така селски да не мислиш,че ще и повлияе. :-o Остави я да се радва там.

NaNa_SladuRana
05-14-2008, 08:11
Ти нали за това си я зарязял,за да си продължи живота без теб,но явно си решил,че ще е сама,оооо не,грешиш,приятелю!Да си и държал сметка докато сте били заедно,сега от къде на къде го правиш,какъв си ти-просто поредния бевш.Горкото момиче,трябвало е тя да ти тегли чертата щом имаш такова отношение към пола!

Ivalinka
05-14-2008, 10:55
това да не е някакво чувство за собственост :? ти си я зарязал все пак

GregoryHouse
05-14-2008, 10:59
Both...dude she is bitch. Хем е нечувствителна...и най вероятно не и пука вече а "любовта" не преминава и не се появява за ден...но пък може и да страда о0т синдрома каквото си е мое тряя да мое forever...

puhisamolevski
05-14-2008, 13:05
така .. скъсах с гаджето си мин седмица тя мн плака и така нататък , но на другия ден беше с някъф там и аз и викам "еи Ку*во кфо праиш с тоя ма и ден не е минал и хоиш при други парцал скапан ... " та се питам тфа на инат ли го е направила или просто няма сърце :D ...

nqma surce....pove4eto na na6i godini nqmat. I az taka, hodih si s edno momi4e, obi4ah q pove4e ot vsi4ko i tq go znae6e, vinagi se opitvah da se deurja dobre s neq nikoga ne sme se karali i tn....i edin den ni v klin ni v rukav mi vika pove4e ne se zanimavai s men i sled tva o6te na su6tiq den se bila natiskala s nekaf drug i se opitvali da trugnat...az mu pisah nali da vnimava i 4e 6te go zaebe i toi ne i vurza i posle sled 3 dena pak s drug...i taka...a su6toto vreme tvurde6e 4e me bila obi4ala. na vsi4koto otgore posle iska6e da sme "samo priqteli" za da moje da mi se podigrava o6te pove4e a az kato pop si q slu6ah kakvo mi govori i i vqrvah....a tq samo si igrae ebati :D plus tva prez celoto vreme mi go natriva v nosa, ne eprimerno da trugne da se zanimava s drug i da si mul4i a tq naro4no da mi e krivo mi go kazva...

nemat surce jenite i tva si e....gledat samo da si igraqt s nas i se opitvat da napravqt vsi4ko vuzmojno da ni e gadno :-o

Lucho
05-14-2008, 13:08
Както каза,сигурно е ку*ва е и затова се сваля на всеки...

Deni4kaa
05-14-2008, 13:10
така .. скъсах с гаджето си мин седмица тя мн плака и така нататък , но на другия ден беше с някъф там и аз и викам "еи Ку*во кфо праиш с тоя ма и ден не е минал и хоиш при други парцал скапан ... " та се питам тфа на инат ли го е направила или просто няма сърце :D ... имаш нужда от книга "Какво искат жените" май а?така ми се струва,ти кво ще си правиш кефа а тя да страда нали...пф

soul1199
05-15-2008, 13:05
naro4no go e napraila,po toq na4in sa opitva da ta narani,hah,kat si pomislq i az sam pravila tva,no naro4no,ne ta e zabravila,prosto se opitva da te narani,za da razbere6,4e i ti si q naranil,kat ste skasali

yuyuto
05-15-2008, 13:17
Ти първо разбери ти кво искаш, хах... Хем сте скъсали, хем пък що ходила с друг... Хах... :grin:

MoonAngel
05-15-2008, 13:45
А теб какво те интересува с кой е, след като си скъсал с нея. И от къде на къде пък и к*рва ще и викаш. Ти си скъсал с нея и тя сега в манастир да влезе или да се самоубие заради теб. Нямам думи просто.

dark_angel_7813
05-15-2008, 19:09
:grin: еми аз няма кво да кажа освен чее повечето маже и жени са такива боклуции абе нямам думи ..... еднакви са всички :-D бият им шута и на др ден вече с др се натискат и мажете и жените са такива безчувствени 8) да се оправят :razz: :) :-D

talibanix
05-15-2008, 20:18
аууууууууу душички той я зарязал и тя тръгнала с друг е ДОБРЕ ДОШЪЛ НА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ!! тука всичко живо ебе и заебава и мъжете и жените гледат едни от други и по еднакви няма как да станат,кво изобщо си праиш труда да мислиш ,толкова е елементарно ако ти не я беше зарязал тя щеше,тва просто е част от шибания живот, и ся вече почнал да мисли нашия за кво тя била излизала с някъв друг ми ти кво искаш да прай уе пич?да седи и да реве до края на живота си ли?!?! я земи се стегни и я остави да си живее живота и ти си живей твоя..виж кат одъртееш и кат минеш 18те тогаа вече може да си мислиш за сериозна връзка и ако си някъв мега късметлия може да уцелиш някоя на която ше и пука за теб и в същото време няма да е кварталната "жрица на любовта" ае ся бягай на лов за зайци и стига си мислил за глупости 8)

Maja
05-15-2008, 20:32
Може би на инат го е направила. :-o
дам може от инат наистина : )

MiMcHeToOo
05-15-2008, 22:22
така .. скъсах с гаджето си мин седмица тя мн плака и така нататък , но на другия ден беше с някъф там и аз и викам "еи Ку*во кфо праиш с тоя ма и ден не е минал и хоиш при други парцал скапан ... " та се питам тфа на инат ли го е направила или просто няма сърце :D ...

А, и ти кво ? Май си доволен, че си я нарекъл курва и, че е плакала? Е, тва не ти прави чест, поне да се беше държал на ниво...

evelinka1122
05-16-2008, 04:53
от инат, поздрави я от мен хубаво ти е натрила носа!!! :grin: :-P

Re5peC7
05-16-2008, 05:29
мда то се вижда наистина колко е била сериозна в чувствата си щом още на другия ден е с друг (най-малкото това значи, че момчето е било вързано още преди това) а това че плаче не означава, че не може да живее без теб просто след такова нещо на човек му става кофти каквито и чуства да има към другия. :-o

Niakoitam
05-16-2008, 13:31
Мога да кажа само едно нещо:
Евала на момичето!
Ако го е направила без да се замисля къде си гледал ти като сте били гаджета,ако го е направила нарочно за да те дразни,браво на нея,успяла е щом си и посветил цяла тема.
И какво те интересува че била излязла с едикои си.Били сте гаджета,вече не сте.Не тя е скъсала с теб,а ти с нея такаче нямаш право гък да и кажеш пък камо ли да я обиждаш.Тя не е твоя собсвеност като сте гаджета камо ли пък сега.Добре ти е натрила носа,а ти си се проявил като простак.Сам си си виновен.А това че си дете никои не ти е виновен.Като сте скъсали няма да ти ближе гъза я.И престанете най-накрая с тия теми през три дни-момичета не можеш да ги разбереш,момчета не можеш да ги разбереш,всички момичета са курви,всички момчета са говеда.Ебаси и междуполовите борби за надмощие,кой е по лош и безчувствен от другият.Във всяко стадо си има мърша,както при мъжете така и при жените.

jeni92_abc
05-16-2008, 13:39
добре ти кфо очакваш като си скъсал с нея ? да си седи в тях и да реве ли...мн ясно че ше си хване ново гадже пуу начи някои момчета са мноо зле :-o

5StaR
05-16-2008, 14:20
Both sux . EOD

tvoqta__me4ta
05-16-2008, 15:02
пфф темата трябваше да бъде "Мъже...прасета", какво си се разпсувал това че си скъсал с нея да не очакваш че ще целува земята която си ходил ти да не се мислиш за Господ случайно че да и диктуваш с кой да движи и какво да прави или се "кефиш", че е плакала по скоро ти си без сърце смотаняк такъв :-x :-x :-x :booooomb:

ViLLa*07
05-17-2008, 07:34
emi sujalqvam mnogo ama az imam 4uvstva kum neq kak da reagiram na situaciqta az prosto podivqh.. ako celta i e bila da me drazni- postigna q ... :x

LizZz
05-17-2008, 07:56
emi sujalqvam mnogo ama az imam 4uvstva kum neq kak da reagiram na situaciqta az prosto podivqh.. ako celta i e bila da me drazni- postigna q ... :x
Чей са.. Имаш чувства, а си я скъсал??
Тъпак...

Qnchety
05-17-2008, 08:08
И кво кат толко бързо си е намерила друг?

VerryBerry
05-17-2008, 09:09
Ти да не очакваш цял живот да плаче за теб????А и нали сте скъсали :? ..Егати лапешката история :-D

Niakoitam
05-17-2008, 09:11
Сори пич ама като имаш чувства към нея никой не те е карал да се правиш на велик и да късаш с нея.Пък и не знам колко чувства имаш.Аз на твое място не бих могъл да изрека тези думи на момиче към което имам чувства независимо каква е.В твоя случай е вярно правилото:Кой каквото си направи сам,никои не може да му го направи.

ViLLa*07
05-17-2008, 10:10
neznaete kakva e situaciqta za da me pliuete ...gore opisanoto ne e vsi4ko i tq vuob6te ne e "angel4e" ... e qsno 4e az sum si vinoven do nqkade i znam 4e ne trqbva6e da i govorq oniq ne6ta no ne sum go o4akval ot neq ... tolkova vreme zaedno ...

VerryBerry
05-17-2008, 14:21
Еми нали сте скъсали вече..почини си,успокой се..и ще си намериш друга ;)

Niakoitam
05-18-2008, 07:28
Аз не обичам да давам харктеристики на хора,които не познавм и не те плюя,но казвам едно нещо.Като не е ангелче,радвай се че си се отървал,а като имаш толкова големи чувства към нея трябва да си готов и на компромиси и понякога да си отдолу колкото и това да мачка мъжкото ти его.
Ти не знаеш какво искаш.Хем не била ангелче пък хем си имал чувства към нея въпреки че ти си този,които я е скъсал.Защо ли ми се струва че чувствата ти не са толкова силни колкото че те е яд че е тръгнала на следващият ден с друг.С тази си постъпка изобщо не е погалила мъжкото ти его и не не направила това,което искаш т.е. да те оплаква и да ти се моли.
А ако някои те е посъветвал да скъсаш с нея за да се вразуми може само на него и на себе си да се сърдиш,това е нож с две остриета,може и да се вразуми,но може и да направи като при теб пък даже и от инат просто да те дразни и като вижда че се стягаш познай от първи път кои е психическият победител.Да,разбира се че тя.

He3HauKa
05-18-2008, 09:10
Хахаах ти луд ли си ,или просто си на 13 годинки или просто си от село ,или всичко на куп ? Много ясно ,че като не е с теб ще се забавлява момичето ,ти да не си някакъв много специален ?Или като скъса с теб трябва да е 40 дни в траур? Я пий една студена вода хахаха :razz: