PDA

View Full Version : Голема Любовна Тема



BaiboCo
05-13-2008, 21:26
Така и без това няма какво да правя така че направо започвам - аве хора, вие тийнове пропаднали български дето само торлите по цял ден тоя форум, що толкова много се дерзаете не мога да ви разбера?? Теми от типа "Харесвам го какво да правя?!?!" и "Ама в мен л ие проблема" и тн и тн секи ден ме заливат. Не мога обаче да разбера от какъв зор сички сте се юрнали да се ебете, да ставате големи и да се правите на форумни пичове и пички пред останалите само защото сте изе**ли/ са ви изе**ли по няколко десетки пъти? Тая невъобразима тийнейджърска любов ми е пред очите всеки ден. И какво прави тя? Яде ти свободното време, от момчетата прави гейове, от момичетата още по-големи лигли и пикли, и за какво ми кажете? Времето споделено с любимия човек, са ше се обадят некфи кремчета, било най-важното нещо на света! ДА БЕЕ. Е ок да кажем, като си на 18+. Ма са като съм на 15 и половината ми ден преминава в даскало, другата половина да уча и кво - остава ми 3/4 часа свободно време на ден, като се има предвид факта, че съм 2ра смяна. Е и кво, излиза че трябва да се виждам с гаджето си сабота/неделя, а тогава пък имам да правя 123123123 други неща. И кво излиза - и да трагна с КОЯТО и да е, ще я виждам средно по 5-6 4аса седмично. УАУ невероятно, тва може и да си важи само за мен, не ми пука като цяло, нещото което исках да отбележа е че всички в тая наща умрела държава мерят улиците и броят пейките и влизат по 2 пъти на седмица в час - еми те кво друго да правят освен да се ебат и да пият и пушат. Ебати любовта честно. Спестете си коментари относно мен, а по-скоро дайте мнение защо толкова много се вгеясаха сички хора и трагнаха да ми говорят за любов докато мама още им пере гащите. Аре пу мама му д**а.

ziky
05-13-2008, 21:36
Тебе няма да те коментирам....другото:
Всеки човек си има лично мнение за своя личен живот и това как го живе е си е лично негова работа..не всеки го вълнува даскалото толкова колкото другите неща.не всеки обича да учи и да влиза в часове и следователно това си е за негова сметка.Айде ти като мислиш така ми кажи след време като се ужениш кво ше праиш?ше си блъскаш главата що не си се възползвал от тинейджърския житов като си могъл?Не секи разсъждава като тебе бро не секи мисли за живота така както ти и не секи има кво да прави събота и неделя..някои хора се нуждаят от секс други от чувства.Много переспективно гледаш на нещата и тва .. незнам.. секи си има мнение...а и нещо друго - тоя форум е за това още повече раздела любов!Що не напишеш нещо подобно в раздела секс да видиме кви коментари ше има тогава...съжалявам не пиша там за да видя но най вероятно ше ти кажат че девствен ше си умреш...незнам просто лично мнение..

thefreak
05-13-2008, 22:10
Любовта е хубаво нещо. Аз не виждам проблем там.
Това че тинейджърската любов е съпроводена от... хм... доста лоши неща(които ме мързи да изброявам)... е начин да изградиш характера си. Никой не е в състояние да каже дали е за лошо или за добро това. Реално ефекта от това поведение смятам, че ще се види когато е късно вече или иначе казано като пораснат хората.

Pepon
05-14-2008, 04:32
Другите не са ти виновни че си спечен във всяко едно отношение...

CucAgMuH
05-14-2008, 05:17
Ма са като съм на 15 и половината ми ден преминава в даскало, другата половина да уча и кво - остава ми 3/4 часа свободно време на ден, като се има предвид факта, че съм 2ра смяна.

Няма какво да се тръшкаш... мен знаеш ли как ми премина живота от пети до дванадесети клас?

(Да кажем че съм втора смяна)
6:00 - събуждане(е, да - позволявах си понякога да се излежавам до 6:15... вотря смяна бях, по дяволите), душ, ядене
7:00 - пълна бойна готовност - учиш за каквото имаш да учиш през деня. Ако нямаш да учиш или се справиш по-бързо, преговаряш миналите знания.
9:00 - отлепяш към частните уроци(понеделник, сряда и петък - математика; вторник и четвъртък - английски)
12:30 - връщаш се от частните уроци, ядеш, поемаш въздух.
13:00 - училище
19:20 - училището свърши, започваш да креташ към вкъщи
20:00 - даваш отчет за постигнатият напредък през деня, ядеш.
20:30 - частни уроци по физика, билогия или химия(понеделник и сряда - физика; вторник и петък - химия; четвърък - биология).
21:40 - прибираш се от частните уроци, имаш свободно време до към 23:00(разбира се, ако можеш да мръднеш след това)

Събота:
8:00 събуждане
9:00 частни уроци по немски език
13:00 прибираш се от скапаните уроци, ядеш
14:00 подготовка за частните уроци по математика(даааа, тя обичаше да казва "в събота и неделя имаш повече време, ще ти дам повече домашнички...")
18:00 Прекъсваш каквото правиш, имаш време до 20:00 да правиш ама каквото си поискаш. Освен да се самоубиеш.
20:00 даваш отчет за постигнатият напредък през деня. Ако е незадоволителен, продължаваш да се опитваш да постигнеш напредък до 23:00. Ако е задоволителен - можеш да правиш каквото си пожелаеш дотогава.

Неделя:
7:00 събуждане
8:00 засилено обучение по физика. Болка.
12:00 евентуално ти се дава почивка за обяд
12:45 продължаваме с физиката.
16:00-17:00 Мозъка ти е на каша, искаш просто да легнеш, за да може той да заеме идеална форма по черепа ти.
20:00 Будят те за да дадеш отчет за напредъка си през деня. Ако не е задоволителен...(well, you know...)

Понякога имах щастието да разчупя графика с олимпиада или състезание. В 11-ти и 12-ти клас бях щастлив когато родителите ми ми позволиха да тренирам всеки ден в зала(22:00-23:00).


нещото което исках да отбележа е че всички в тая наща умрела държава мерят улиците и броят пейките и влизат по 2 пъти на седмица в час

Да, познавам такива. Мечтите им се ограничават до това да работят като сервитьори/ки и барман/ки. Усмихвай им се докато ти сервират поредният коктейл. (Аз поне така правя) Другият ти вариянт е да се присъединиш към тях, ако толкова много те влече. Избора си е твой.


еми те кво друго да правят освен да се ебат и да пият и пушат

И те са хора, и на тях им се иска. Пречат ли ти нещо? Както казах по-горе - свободен си да се присъедниш към тях при желание :)


дайте мнение защо толкова много се вгеясаха сички хора и трагнаха да ми говорят за любов докато мама още им пере гащите

Човека е любопитно същество. Помниш ли когато за първи път си видял самолет например? Беше доста впечатляващо за мен. Още го помня - МиГ 21, приличаше на бойлер със заварени криле. Теглеха го със стар социалистически трактор, който заглушаваше всичко наколо. Беше в ранните години на демокрацията(91-92), вероятно са го предавали за скрап. Седмици след това не спирах да говоря за него и исках да гледам още самолети. И до ден днешен, понякога отивам на една язовирна стена, заставам някъде посредата и чакам, гледайки залеза. Около седем вечерта прелитат - двойка МиГ 29, ниско над земята. Не мога да скрия усмивката на лицето си когато ги видя. Особено ако помахат с криле. И любовта впечатлява хората, особено младите. Кара ги да я търсят, а когато я загубят, да започнат отново да я търсят. "Е****то"(както го наричаш ти) е производна на любовта.(висша математика, фтв)

Още въпроси? :) (критики не приемаме [-( )

Galinskii
05-14-2008, 05:58
В известна степен си прав но любовта няма граници и закони. Каде е написано като си на 15 нямаш право да се влюбваш щом се пишеш за много голям сам трябва да знаеш че тя те врахлита когато най-малко очакваш. Незнам тва е за сега :P

heroine
05-14-2008, 06:27
Сега е модерно да си бунтар,имам в предвит това за училището,че ходят един път в седмицата,а през т'ва време пият и пушат... :? :?

BaiboCo
05-14-2008, 06:56
CucAgMuH
Ahaha това с трактора и самолета ме уби бтв :Д
Иначе никой не ми отговори за кой *** любовта трябва да прави от половината момчета гейове като имам предвид следното - обръщения от сорта на миЛИНКО (не мило, или любов или нещо нормално), когато въпросните момчета са с гаджето си започват да говорят лигаво и тн, сещате се за какво говоря, това не е при всички обаче започва да става тенденция при повечето. Е това наистина не мога да го разбера. И кво - като не си викате с некфи измислени имена не се обичате или вече всички да си бръснеме краката и да се изрусим като пълни педераси?? дерзайте

Salvation
05-14-2008, 07:13
Не ти трябва да го разбираш...Хората го наричат деградация на обществото. Но е само тенденция, все още има яки хора :)

SunSmile
05-14-2008, 07:14
За много неща съм съгласна, защото с такива пикли, фешънчета и мамини дечица се срещам по цял ден в училище. Наистина остава малко време да си влюбен, но все пак, ако има разбиране от двете страни може да се получи нещо. Само че това НЕ значи, че някакви малки момченца и момиченца, трябва да правят секс, с който им падне, с първия срещнат или първия, който им се е усмихнал, докато се разминават!!! Съгласна съм напълно с мнението на автора :)

MartyParty
05-14-2008, 07:35
Той ако се изруси,ще го бием и майка му и аз.Друг въпрос е ,че ако тръгне да си бръсне краката,най-много да се осакати. :?
Това с обръщенията от рода на "миличко" пък дори и "мило" ми звучи адски сладникаво.Чуя ли такова нещо от някой познат и веднага ми пада в очите.Някак наивно и прекалено ми се струва.Те се познават от 2 седмици и вече са си много мили.Абе с две думи..тая връзка повече от 4-5 месеца няма да изтрае.
Аз,ако можех,щях да съм по 24 часа с него,но обстоятелствата просто него позволяват.Никога обаче не бих го накарала да зареже работата,техните и ученето за мен.Заедно сме,за да се подкрепяме-не за да се проваляме взаимно.Момчето си има цели и мечти.Коя съм аз че да го спирам?И какво сега...като не се виждаме всеки ден данеби да се обичаме по-малко?Това,което си даваме ние за 4-5 часа на седмица, онези "милите" го губят ,за да се лигавят(не става въпрос за секс).Хората трябва да са естествени един пред друг и да правят неща,приятни и за двамата(то при нас такива в началото нямаше много,обаче си намерихме).Ще се възползвам от тинейджърския са живот и без да се правя на клоун ,за да впечатля някого.Ако не ме приема такава каквато съм,значи тази връзка си е приключила още преди да е започнала.

Chefinkaaa
05-14-2008, 08:18
Mi na4i ... seki si ima sobstven jivot,sobstveno mislene i toi SAM si re6ava kvo da pravi s jivota si .. 6tom e dovolen 4e 6te e servitio/ka neka tak1v da e 6tom 6te e 6tastliv... :-o 6tom mu se e*e 6te se e*e ... tva ne e tvoq problem... !?!? Ili qvno e tvoi 4e povdiga6 takiva temi.. p1k i spored men tva ne e podhodq6tiq razdel... ta kakto kazah ve4e vseki si ima sobstven jivot..ako iska 6te vliza v 4asovete, ako iska 6te pu6i, ako iska 6a pie, ako iska 6te se e*e, ako iska 6te si rejda jivota, ako iska 6te si go rpovalq,... tva si e izcqlo do misleneto na edin 4ovek... :? P1k i ne mislq 4e nqkvi kompleksar4eta li4no na men 6te mi kazvat kvo da praq...da mi sa b1rkat v jivota i o6te d1rji smetka na tva koeto praq.. ne kazvam 4e s1m takava.. naprotiv..hodq si redovno na u4ili6te...dobra u4eni4ka s1m i v s16toto vreme imam dostata4no vreme za vsqkakvi udovolstviq.. ne mislq 4e trqbva da izbere6 samo ednoto i da premahne6 drugoto kato slu4aq koito 4etoh po-nagore za tova 4e postoqnno e u4il po cql den .. 4astni uroci i t.n... az s1m s14etai priqtnoto s poleznoto...

Za tva ti si gledai tvoq jivotec.. prestanni da nadni4a6 v na drugite kan4eto..kvo bilo, 6to bilo i t.n... takova e primiri sa,, i da ne se primiri6 ne mislq 4e 6te moje6 da naprai6 ne6to :? Ta taka...gledai sebe si ...
ii prestani da puska6 t1pi temi... :-o :-| [-( [-( :-({|=



P.S sorry za latineca, nqmam bg :(

Stamera
05-14-2008, 08:46
BaiboCo прав си до някъде, че темите са безсмислени.. или оня тип "как да постъпя ако ме целуне" , "как да я поканя на среща".Т'ва е безсмислено, мене никой не ме учил на нищо баце и съм нямал такива проблеми :) И другото което е - не можеш да обвиняваш хората затуй, че се 'лецат и пофят.И аз пуша брат, правя секс ама когато трябва - уча..обаче всичко в нормите и границите.Тийн живота е такъв, споко, иначе донякъде съм съгласен за кремовете и нишестетата 8-) иначе ziky е прав

thefreak
05-14-2008, 09:59
Мечтите им се ограничават до това да работят като сервитьори/ки и барман/ки.

Каза човек, дето няма представа какви възможност ти се отварят, ако си добър в коя и да е от двете професии. Останалата част от мнението ти нямам намерения да я коментирам.


Иначе никой не ми отговори за кой *** любовта трябва да прави от половината момчета гейове

Не любовта, а половинките им ги правят такива лиглиовци, защото такива харесват.

CucAgMuH
05-14-2008, 10:32
...какви възможност ти се отварят, ако си добър в коя и да е от двете професии.

Какви? :shock:

GregoryHouse
05-14-2008, 10:38
Авторе...DUDE RESPECT ! Дори извратеното ми съзнание не би го казало по ясно ...особено последните редове...YOU JUST KILL THE LOVE :D

И ще ти отговоря защото всеки иска да е голям...знам го защото аз съм такъв стъпвам веднъж седмицата в даскало...(добре че завършвам)...обикалям града правя тъпотий,ебъ се върша тъпотий...с тая разлика че мама не ми пере гащите :D . But that is life and life sux ....get over it...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-14-2008, 10:38
изчезни от тука бе плъх тъп ....

GregoryHouse
05-14-2008, 10:47
Are you talking to me? :shock:

Ivalinka
05-14-2008, 10:50
хубаво за CucAgMuH,че толкова много се е учил човека,обаче това не е задължително...можеш да имаш 6.00 в даскало и да си взимаш изпитите с много по-малко..късмет :) а за любовта пред училището..пак горното важи....

GregoryHouse
05-14-2008, 10:52
Luck doesn`t exist either...sorry try better theory

CucAgMuH
05-14-2008, 12:01
Luck doesn`t exist either...sorry try better theory

Izpiti, kysmet... ne bi sledvalo da imat obshto, kakto otbelyaza GregoryHouse...

Iv, ti kak bi reagirala ako otidesh na doktor, koito si e vzel izpitite na kysmet? :)

PS. Toku shto prikliuchih 36 chasov maraton ot izpiti(angliiski - ruski - statistika - marketing - schetovodstvo). Smyatam da se otdam na blajenna dryamka v pregrydkite na manekenkata koyato specialo si izvikah za tova. Ako se poyavi chovekyt koito tvyrdi, che s 2 pyti vlizane v chas na sedmica i rabotene kato barman/ka ili servitior/ka ti se otvaryat "neveroyatni vyzmojnosti" molya da se obosnove... naistina bi mi bilo interesno da razbera kakvo imashe v predvid. Peace.

PPS. Iskam emotikonka koyato da opisva zaspivashtoto systoyanie(izvinyavam se ako ne sym ya vidyal... :) )

TheUnforgiven666
05-14-2008, 12:58
Така и без това няма какво да правя така че направо започвам - аве хора, вие тийнове пропаднали български дето само торлите по цял ден тоя форум, що толкова много се дерзаете не мога да ви разбера?? Теми от типа "Харесвам го какво да правя?!?!" и "Ама в мен л ие проблема" и тн и тн секи ден ме заливат. Не мога обаче да разбера от какъв зор сички сте се юрнали да се ебете, да ставате големи и да се правите на форумни пичове и пички пред останалите само защото сте изе**ли/ са ви изе**ли по няколко десетки пъти? Тая невъобразима тийнейджърска любов ми е пред очите всеки ден. И какво прави тя? Яде ти свободното време, от момчетата прави гейове, от момичетата още по-големи лигли и пикли, и за какво ми кажете? Времето споделено с любимия човек, са ше се обадят некфи кремчета, било най-важното нещо на света! ДА БЕЕ. Е ок да кажем, като си на 18+. Ма са като съм на 15 и половината ми ден преминава в даскало, другата половина да уча и кво - остава ми 3/4 часа свободно време на ден, като се има предвид факта, че съм 2ра смяна. Е и кво, излиза че трябва да се виждам с гаджето си сабота/неделя, а тогава пък имам да правя 123123123 други неща. И кво излиза - и да трагна с КОЯТО и да е, ще я виждам средно по 5-6 4аса седмично. УАУ невероятно, тва може и да си важи само за мен, не ми пука като цяло, нещото което исках да отбележа е че всички в тая наща умрела държава мерят улиците и броят пейките и влизат по 2 пъти на седмица в час - еми те кво друго да правят освен да се ебат и да пият и пушат. Ебати любовта честно. Спестете си коментари относно мен, а по-скоро дайте мнение защо толкова много се вгеясаха сички хора и трагнаха да ми говорят за любов докато мама още им пере гащите. Аре пу мама му д**а.

Много си прав/а

mir4ovski
05-14-2008, 13:16
mi ima ne6ta,za koito ne si prav-az su6to sum na 15 i u4a v mnogo elitna gimnaziq i imam mnogo ne6ta da vursha,oba4e imam vreme za vsi4ko.spored men vsi4ko e vapros na orginizaciq.ve4e sum s priqtelq si pove4e ot godina i se vijdame pone za po 3 4asa prez delni4nite dni i uikendite sme postoqnno zaedno.prosto si svarshvam neshtat za u4ilishte i doma6nite zadaljeniq do kum 5 4asa(purva smqna sum i svarshvam v 12.30)i sled 5.30 sme zaedno.kato se pribera v 10 samo se kapq i si lqgam.sutrinta stavam vijdame se za 1 4as i otivam v 7.30 na u4ilishte.taka 4e e vazmojno stiga da si dobre organiziran.
otnosno ebaneto,pu6eneto,pieneto i drugite poroci na pokolenieto ni-tva si e tehen izbor.vseki ima razli4ni vijdaniq za jivota i za vremeto si(i zapalvaneto mu),taka 4e spored men nqma zashto da se qdosvash.vseki iska da e tolkova razli4en,vseki iska da e interesen i ot tolkova mnogo razli4ni hora ve4e ne ostanaha obiknoveni.
za bezumnite vrazki,v koito na mom4etat se vika kotence,patence i drugi takiva-namiram go za sme6no.Namiram za sme6ni momi4eta koito se interesuvat samo ot vanshniq si vid(puk i takiva mom4eta poznavam) i ne pravqt nikoga ni6to smisleno.oba4e vseki si tarsi svoq put,mislq 4e vsekki rano ili kasno si otkriva pate4kata.a nqkoi kasmetlii uspqvat da si namerqt i sputnik.
az mislq 4e kolkoto i da go obmislqm i da se qdosavm nqma da promenq horata.vijdam tezi za koito ti govori6 vseki den i prosto se nadqvam i az da ne izglejdam taka v 4ujdite o4i.az li4no prosto si postavqm celi i gi gonq-bez da gledam celite na ostanalite. :)

izvinqvam se 4e nee na kirilica mn mi e gadno oba4e kompa si se e precakal i ne moga na bg

Chefinkaaa
05-14-2008, 13:58
mi ima ne6ta,za koito ne si prav-az su6to sum na 15 i u4a v mnogo elitna gimnaziq i imam mnogo ne6ta da vursha,oba4e imam vreme za vsi4ko.spored men vsi4ko e vapros na orginizaciq.ve4e sum s priqtelq si pove4e ot godina i se vijdame pone za po 3 4asa prez delni4nite dni i uikendite sme postoqnno zaedno.prosto si svarshvam neshtat za u4ilishte i doma6nite zadaljeniq do kum 5 4asa(purva smqna sum i svarshvam v 12.30)i sled 5.30 sme zaedno.kato se pribera v 10 samo se kapq i si lqgam.sutrinta stavam vijdame se za 1 4as i otivam v 7.30 na u4ilishte.taka 4e e vazmojno stiga da si dobre organiziran.
otnosno ebaneto,pu6eneto,pieneto i drugite poroci na pokolenieto ni-tva si e tehen izbor.vseki ima razli4ni vijdaniq za jivota i za vremeto si(i zapalvaneto mu),taka 4e spored men nqma zashto da se qdosvash.vseki iska da e tolkova razli4en,vseki iska da e interesen i ot tolkova mnogo razli4ni hora ve4e ne ostanaha obiknoveni.
za bezumnite vrazki,v koito na mom4etat se vika kotence,patence i drugi takiva-namiram go za sme6no.Namiram za sme6ni momi4eta koito se interesuvat samo ot vanshniq si vid(puk i takiva mom4eta poznavam) i ne pravqt nikoga ni6to smisleno.oba4e vseki si tarsi svoq put,mislq 4e vsekki rano ili kasno si otkriva pate4kata.a nqkoi kasmetlii uspqvat da si namerqt i sputnik.
az mislq 4e kolkoto i da go obmislqm i da se qdosavm nqma da promenq horata.vijdam tezi za koito ti govori6 vseki den i prosto se nadqvam i az da ne izglejdam taka v 4ujdite o4i.az li4no prosto si postavqm celi i gi gonq-bez da gledam celite na ostanalite. :)

izvinqvam se 4e nee na kirilica mn mi e gadno oba4e kompa si se e precakal i ne moga na bg

o6te edin 4ovek ... koito s14etava proqtnoto s poleznoto 8) :-)

thefreak
05-14-2008, 15:55
...какви възможност ти се отварят, ако си добър в коя и да е от двете професии.

Какви? :shock:
Именно, нямаш представа. Предубеден си, така че няма смисал да ти обеснявам.

BaiboCo
05-14-2008, 21:23
Така прочетох горните мнения и ето мойто - Да има хора които съчетават приятното с полезното т.е ебат се и се учат едновременно с това, ок това си е ваша работа, друго имах в предвид. Не става въпрос и за педерасчетата руси и котенцата. И кремчетата. Имаш приятел/ка хоп ебете се ХОП хубаво ви е заедно ХОП скъсвате. Ок файн, и са кво?? Кълнеш се в любов на някой зарязваш го после и просто ей так всички става минало и не ти пука вече ? Това не е ли някакъв фарс или как да го нареча. Или пък - скъсваш някой/я и след 2 дена пак тичаш при нея щото разбираш ква кофа си и колко нема кво да праиш ако не киснете заедно. Това за мен е някаква пародия, пародия да , в която имах късмета да участвам... not .. и Какво да ви кажа - некфи дето ми твърдят, че да изпитваш любовни болки било хубаво - еми лъжат. А и кога стана признак на това, че си голям, факта че си тръгнал по някава си и нямаш време за един свестен вц3. И друго - тийн живота бил пушене, пиене, секс. Ахаха ок, може би за някои, но ако погледнете някоя свестна държава(имам предвид в която хората имат достатъчно пари да си живеят живота с кеф) така си карат живота 20+ годишните. Ибахти пичоете. Яд ме е не че си тровите живота, не ми пука ми за вас, яд ме е че такива като вас рушат и мачкат по - умните от тях и наща мила родина един ден ще се управлява от 30 годишни ходещи трупове с п**ки като пещери от е**не и рак на белия/черния дроб.

mElityyy
05-15-2008, 05:36
Ма са като съм на 15 и половината ми ден преминава в даскало, другата половина да уча и кво - остава ми 3/4 часа свободно време на ден, като се има предвид факта, че съм 2ра смяна.

Няма какво да се тръшкаш... мен знаеш ли как ми премина живота от пети до дванадесети клас?

(Да кажем че съм втора смяна)
6:00 - събуждане(е, да - позволявах си понякога да се излежавам до 6:15... вотря смяна бях, по дяволите), душ, ядене
7:00 - пълна бойна готовност - учиш за каквото имаш да учиш през деня. Ако нямаш да учиш или се справиш по-бързо, преговаряш миналите знания.
9:00 - отлепяш към частните уроци(понеделник, сряда и петък - математика; вторник и четвъртък - английски)
12:30 - връщаш се от частните уроци, ядеш, поемаш въздух.
13:00 - училище
19:20 - училището свърши, започваш да креташ към вкъщи
20:00 - даваш отчет за постигнатият напредък през деня, ядеш.
20:30 - частни уроци по физика, билогия или химия(понеделник и сряда - физика; вторник и петък - химия; четвърък - биология).
21:40 - прибираш се от частните уроци, имаш свободно време до към 23:00(разбира се, ако можеш да мръднеш след това)

Събота:
8:00 събуждане
9:00 частни уроци по немски език
13:00 прибираш се от скапаните уроци, ядеш
14:00 подготовка за частните уроци по математика(даааа, тя обичаше да казва "в събота и неделя имаш повече време, ще ти дам повече домашнички...")
18:00 Прекъсваш каквото правиш, имаш време до 20:00 да правиш ама каквото си поискаш. Освен да се самоубиеш.
20:00 даваш отчет за постигнатият напредък през деня. Ако е незадоволителен, продължаваш да се опитваш да постигнеш напредък до 23:00. Ако е задоволителен - можеш да правиш каквото си пожелаеш дотогава.

Неделя:
7:00 събуждане
8:00 засилено обучение по физика. Болка.
12:00 евентуално ти се дава почивка за обяд
12:45 продължаваме с физиката.
16:00-17:00 Мозъка ти е на каша, искаш просто да легнеш, за да може той да заеме идеална форма по черепа ти.
20:00 Будят те за да дадеш отчет за напредъка си през деня. Ако не е задоволителен...(well, you know...)

Понякога имах щастието да разчупя графика с олимпиада или състезание. В 11-ти и 12-ти клас бях щастлив когато родителите ми ми позволиха да тренирам всеки ден в зала(22:00-23:00).


нещото което исках да отбележа е че всички в тая наща умрела държава мерят улиците и броят пейките и влизат по 2 пъти на седмица в час

Да, познавам такива. Мечтите им се ограничават до това да работят като сервитьори/ки и барман/ки. Усмихвай им се докато ти сервират поредният коктейл. (Аз поне така правя) Другият ти вариянт е да се присъединиш към тях, ако толкова много те влече. Избора си е твой.


еми те кво друго да правят освен да се ебат и да пият и пушат

И те са хора, и на тях им се иска. Пречат ли ти нещо? Както казах по-горе - свободен си да се присъедниш към тях при желание :)


дайте мнение защо толкова много се вгеясаха сички хора и трагнаха да ми говорят за любов докато мама още им пере гащите

Човека е любопитно същество. Помниш ли когато за първи път си видял самолет например? Беше доста впечатляващо за мен. Още го помня - МиГ 21, приличаше на бойлер със заварени криле. Теглеха го със стар социалистически трактор, който заглушаваше всичко наколо. Беше в ранните години на демокрацията(91-92), вероятно са го предавали за скрап. Седмици след това не спирах да говоря за него и исках да гледам още самолети. И до ден днешен, понякога отивам на една язовирна стена, заставам някъде посредата и чакам, гледайки залеза. Около седем вечерта прелитат - двойка МиГ 29, ниско над земята. Не мога да скрия усмивката на лицето си когато ги видя. Особено ако помахат с криле. И любовта впечатлява хората, особено младите. Кара ги да я търсят, а когато я загубят, да започнат отново да я търсят. "Е****то"(както го наричаш ти) е производна на любовта.(висша математика, фтв)

Още въпроси? :) (критики не приемаме [-( )

ТООООООООЛЛЛЛКОООООООВААА АА Е ПРАВВВВВВВВ!!! И Верно родителите ми викат учи ся.. да мое после да живееш незнам кво има да живееш до 25г. (когато устаналите дундуркат по 2-3 деца и ба4кат в някой шивашки цех) ти ще си все още в университета.. за да мое после да ти правят хляба на тебе не ти да гледаш откаде идва..и как се прави.. абе ужас.. Всеки който иска да постигне нещо в живота тряа яко да натиска.. Сестрата е студентка втора година .. учи висШШШШШШШа Химия.. и като си спомня колко уроци колко теми на изуст е научила.. и имаше на парвия изпит 5.40 и не я зехаа.. а на втория имаше 4.60.. бахти.. влезе от третия път.. по-малкия ми брат ся е 5 клас.. в момента даржи МАТУРИ!!!! .. искат да ни правят вундеркини за тва и 90% от хората се отказват и предпочитат ся да си поживеят а после цяяллл живот да се трепят кат луди..!
НЕ СЪЖАЛЯВАЙ за избора си че си предпочел училище.. :)

shit happens
05-15-2008, 18:05
Няма какво да се тръшкаш... мен знаеш ли как ми премина живота от пети до дванадесети клас?

(Да кажем че съм втора смяна)
6:00 - събуждане(е, да - позволявах си понякога да се излежавам до 6:15... вотря смяна бях, по дяволите), душ, ядене
7:00 - пълна бойна готовност - учиш за каквото имаш да учиш през деня. Ако нямаш да учиш или се справиш по-бързо, преговаряш миналите знания.
9:00 - отлепяш към частните уроци(понеделник, сряда и петък - математика; вторник и четвъртък - английски)
12:30 - връщаш се от частните уроци, ядеш, поемаш въздух.
13:00 - училище
19:20 - училището свърши, започваш да креташ към вкъщи
20:00 - даваш отчет за постигнатият напредък през деня, ядеш.
20:30 - частни уроци по физика, билогия или химия(понеделник и сряда - физика; вторник и петък - химия; четвърък - биология).
21:40 - прибираш се от частните уроци, имаш свободно време до към 23:00(разбира се, ако можеш да мръднеш след това)

Събота:
8:00 събуждане
9:00 частни уроци по немски език
13:00 прибираш се от скапаните уроци, ядеш
14:00 подготовка за частните уроци по математика(даааа, тя обичаше да казва "в събота и неделя имаш повече време, ще ти дам повече домашнички...")
18:00 Прекъсваш каквото правиш, имаш време до 20:00 да правиш ама каквото си поискаш. Освен да се самоубиеш.
20:00 даваш отчет за постигнатият напредък през деня. Ако е незадоволителен, продължаваш да се опитваш да постигнеш напредък до 23:00. Ако е задоволителен - можеш да правиш каквото си пожелаеш дотогава.

Неделя:
7:00 събуждане
8:00 засилено обучение по физика. Болка.
12:00 евентуално ти се дава почивка за обяд
12:45 продължаваме с физиката.
16:00-17:00 Мозъка ти е на каша, искаш просто да легнеш, за да може той да заеме идеална форма по черепа ти.
20:00 Будят те за да дадеш отчет за напредъка си през деня. Ако не е задоволителен...(well, you know...)

Понякога имах щастието да разчупя графика с олимпиада или състезание. В 11-ти и 12-ти клас бях щастлив когато родителите ми ми позволиха да тренирам всеки ден в зала(22:00-23:00).





BaTE ..tfa 4e na tebe roditelite sa ti bili tolkova vziskatelni si e tfoi problem.. mom4eto do nqkade e pravo osven toza za lubovta...No e mn prav za tova 4e 70% ot u4enicite ne vlizat v 4as pu6at piqt .... Na4i novoto ni pokolenie ne si murda prusta za da u4i i posle za6to ni bila propadnala durjavata 6to takova 6to onakova..awe q vzemete se ogledaite da vidite koi e edin ot glavnite faktori.... A i mg nemoa da vi rabera za6to nqkoi kato pusne nova tema koqto i dr put q e imalo si4ki mu ska4ate se 1 i az ne znam kfo..nali sammi kazvate 4e saita e to4no zaradi tova

BaiboCo
05-15-2008, 18:10
Тая тема я направих с цел да е смислена и да се обсъди даден проблем, а не да си говорим за целуфчици и сички да си дават съвети за по-добро правене на св**ки.

Nefarian
05-16-2008, 17:59
Яба УоУерите налазиха... :grin:

BaiboCo
05-16-2008, 18:27
Вовбг е религия 8)

Sunny_stz
05-16-2008, 18:29
Няма какво да се тръшкаш... мен знаеш ли как ми премина живота от пети до дванадесети клас?

(Да кажем че съм втора смяна)
6:00 - събуждане(е, да - позволявах си понякога да се излежавам до 6:15... вотря смяна бях, по дяволите), душ, ядене
7:00 - пълна бойна готовност - учиш за каквото имаш да учиш през деня. Ако нямаш да учиш или се справиш по-бързо, преговаряш миналите знания.
9:00 - отлепяш към частните уроци(понеделник, сряда и петък - математика; вторник и четвъртък - английски)
12:30 - връщаш се от частните уроци, ядеш, поемаш въздух.
13:00 - училище
19:20 - училището свърши, започваш да креташ към вкъщи
20:00 - даваш отчет за постигнатият напредък през деня, ядеш.
20:30 - частни уроци по физика, билогия или химия(понеделник и сряда - физика; вторник и петък - химия; четвърък - биология).
21:40 - прибираш се от частните уроци, имаш свободно време до към 23:00(разбира се, ако можеш да мръднеш след това)

Събота:
8:00 събуждане
9:00 частни уроци по немски език
13:00 прибираш се от скапаните уроци, ядеш
14:00 подготовка за частните уроци по математика(даааа, тя обичаше да казва "в събота и неделя имаш повече време, ще ти дам повече домашнички...")
18:00 Прекъсваш каквото правиш, имаш време до 20:00 да правиш ама каквото си поискаш. Освен да се самоубиеш.
20:00 даваш отчет за постигнатият напредък през деня. Ако е незадоволителен, продължаваш да се опитваш да постигнеш напредък до 23:00. Ако е задоволителен - можеш да правиш каквото си пожелаеш дотогава.

Неделя:
7:00 събуждане
8:00 засилено обучение по физика. Болка.
12:00 евентуално ти се дава почивка за обяд
12:45 продължаваме с физиката.
16:00-17:00 Мозъка ти е на каша, искаш просто да легнеш, за да може той да заеме идеална форма по черепа ти.
20:00 Будят те за да дадеш отчет за напредъка си през деня. Ако не е задоволителен...(well, you know...)

Понякога имах щастието да разчупя графика с олимпиада или състезание. В 11-ти и 12-ти клас бях щастлив когато родителите ми ми позволиха да тренирам всеки ден в зала(22:00-23:00).


Luda rabota!Ot tolkova u4ene ,naistina ka6a v galvata...Moeto mnenie e da si izbere6 edno na4inanie i da si go sledva6,a ne 100 ne6ta!!!

BaiboCo
05-17-2008, 15:46
Бумп ве изроди

He3HauKa
05-18-2008, 09:20
Абе вие бе,вие сте хора без личен живот :grin:

Sunny_stz
05-18-2008, 15:40
Абе вие бе,вие сте хора без личен живот :grin:

Za koi se otnasq po-to4no?

jarod
05-18-2008, 16:08
......
МиГ 21, приличаше на бойлер със заварени криле.
......


:razz: :razz: :razz:

BaiboCo
05-19-2008, 21:47
И Що тея буламачи дето ги спамят трябва да пишете в тях а не тук :D:D

BaiboCo
06-02-2008, 06:47
БУМП

BOOK_FAN
06-02-2008, 07:08
Върни ми 45-те секунди живот! :x

ludo_momiche
06-02-2008, 08:10
CucAgMuH, какъв е тоя график,бе? Всяка минута ти е била заета с урок по някакъв предмет. Боже, нямам думи, как се издържа това?

А иначе по темата....да,до някъде си прав,но това че вече никой не влиза в час си е за тях,не бива това да е проблем за теб. Бъди свободен ,прави каквото си искаш и гледай животът ти да не мине , възмущавайки се от действията на хората. :-o

sw3e7_baby
06-02-2008, 08:59
za parvite izre4eniq imam samo 3 dumi4ki - DA GO DUHA6
ostanaloto ne go pro4etah i ae da ne sporim ko se e e*al i ki ne :-x 8)

Ivalinka
06-02-2008, 10:53
CucAgMuH ,не говорех за такъв късмет...едва ли ще мога точно да го обясня...1во,едва аз си взех изпита с късмет,защото ми се падна нещо по-лесно ,а и защото си разбирах нещата..изкарах отлична оценка,а почти не бях учила,но това е без значение..става въпрос за любовта...аз не съм се влюбвала,ама все ми се иска да съм,защото това прави живота по-интересен...и това,че човек не се е влюбвал,не означава,че трябва да отрича любовта...

sunset_light
06-04-2008, 08:22
Ами така е ,ама някои хора изпитват любовта и не се е*ат напрекъснато,както и да пушат и да ипедерастеят,няма нищо лошо ,момче да се влюби в някоя ,не виждам абсолютно нищо лошо.
Знам,че няма време за срещи такива работи поради причината,че си имаме собственото ежедневие.Училище,учене,ра ота. :)
Все ще се намери време за 1 среща.А,до държавата ни,така е,има все повече и повече пропаднали хора,но нека се радваме,на възпитаните и добри хора. :

Lady_B_
06-04-2008, 08:57
Това, което описваш е твое виждане за нещата и никой не може да каже дали е 100 % вярно и така става! Винаги имаш избор, ако тези неща които наблюдаваш не ти изнасят, сменяш компанията и търсиш хора с твоите интереси ;)

Wrathchild
06-04-2008, 10:51
Само не мога да разбера, какво е това класифициране на 18- и 18+. Не знам кой ви излъга, че щом стигнете тази възраст автоматично ставате по-умни, по-зрели, по-отговорни, по-организирани... това се гради с времето и навършването на една възраст не може автоматично да ви промени настройките на мозъка.
Всичко се свежда до осъзнаване на това, кое ти е важно за момента. Да предположим, че са и гаджето и ученето. Прибираш се от училище, учиш си това, по което трябва, после се виждаш с гаджето и готово. А не да си клатиш краката до 8 часа и накрая да кажеш 'Абе дай да се видя с Пешо, пък утре може и да ми се размине в училище'.
Не разбирам къде е проблема?

Obsession
06-04-2008, 12:14
Вярно, че всеки сам си избира как да си живее живота (в доста случаи как да си го провали), ама понякога ми трябват такива мнения, за да ми се върне надеждата. Много неща са се утвърдили вече като нрмални, а всъщност нямат нищо общо с нормалното. Например пияни и дрогирани тийнове в градинките, пушачи навсякъде около даскало - не самото съществуване на гледката говори за деградация, а равнодушното и приемане.
За любовта... Да, може и да съществува на тази възраст, но да обичаш някой не значи просто да му повтаряш по 200 пъри на ден "мИлИнКуУ л0ф юЮ" и да сменяш обекта на чувствата си по точен график на свеки 2 седмици. Боже, до къде сме стигнали...
А училището - всеки прави своя избор дори без да го осъзнава. Пък и на някои хора им харесва безперспективния начин на живот.

yuyuto
06-04-2008, 12:59
Ма са като съм на 15 и половината ми ден преминава в даскало, другата половина да уча и кво - остава ми 3/4 часа свободно време на ден, като се има предвид факта, че съм 2ра смяна.

Няма какво да се тръшкаш... мен знаеш ли как ми премина живота от пети до дванадесети клас?

(Да кажем че съм втора смяна)
6:00 - събуждане(е, да - позволявах си понякога да се излежавам до 6:15... вотря смяна бях, по дяволите), душ, ядене
7:00 - пълна бойна готовност - учиш за каквото имаш да учиш през деня. Ако нямаш да учиш или се справиш по-бързо, преговаряш миналите знания.
9:00 - отлепяш към частните уроци(понеделник, сряда и петък - математика; вторник и четвъртък - английски)
12:30 - връщаш се от частните уроци, ядеш, поемаш въздух.
13:00 - училище
19:20 - училището свърши, започваш да креташ към вкъщи
20:00 - даваш отчет за постигнатият напредък през деня, ядеш.
20:30 - частни уроци по физика, билогия или химия(понеделник и сряда - физика; вторник и петък - химия; четвърък - биология).
21:40 - прибираш се от частните уроци, имаш свободно време до към 23:00(разбира се, ако можеш да мръднеш след това)

Събота:
8:00 събуждане
9:00 частни уроци по немски език
13:00 прибираш се от скапаните уроци, ядеш
14:00 подготовка за частните уроци по математика(даааа, тя обичаше да казва "в събота и неделя имаш повече време, ще ти дам повече домашнички...")
18:00 Прекъсваш каквото правиш, имаш време до 20:00 да правиш ама каквото си поискаш. Освен да се самоубиеш.
20:00 даваш отчет за постигнатият напредък през деня. Ако е незадоволителен, продължаваш да се опитваш да постигнеш напредък до 23:00. Ако е задоволителен - можеш да правиш каквото си пожелаеш дотогава.

Неделя:
7:00 събуждане
8:00 засилено обучение по физика. Болка.
12:00 евентуално ти се дава почивка за обяд
12:45 продължаваме с физиката.
16:00-17:00 Мозъка ти е на каша, искаш просто да легнеш, за да може той да заеме идеална форма по черепа ти.
20:00 Будят те за да дадеш отчет за напредъка си през деня. Ако не е задоволителен...(well, you know...)

Понякога имах щастието да разчупя графика с олимпиада или състезание. В 11-ти и 12-ти клас бях щастлив когато родителите ми ми позволиха да тренирам всеки ден в зала(22:00-23:00).


нещото което исках да отбележа е че всички в тая наща умрела държава мерят улиците и броят пейките и влизат по 2 пъти на седмица в час

Да, познавам такива. Мечтите им се ограничават до това да работят като сервитьори/ки и барман/ки. Усмихвай им се докато ти сервират поредният коктейл. (Аз поне така правя) Другият ти вариянт е да се присъединиш към тях, ако толкова много те влече. Избора си е твой.


еми те кво друго да правят освен да се ебат и да пият и пушат

И те са хора, и на тях им се иска. Пречат ли ти нещо? Както казах по-горе - свободен си да се присъедниш към тях при желание :)


дайте мнение защо толкова много се вгеясаха сички хора и трагнаха да ми говорят за любов докато мама още им пере гащите

Човека е любопитно същество. Помниш ли когато за първи път си видял самолет например? Беше доста впечатляващо за мен. Още го помня - МиГ 21, приличаше на бойлер със заварени криле. Теглеха го със стар социалистически трактор, който заглушаваше всичко наколо. Беше в ранните години на демокрацията(91-92), вероятно са го предавали за скрап. Седмици след това не спирах да говоря за него и исках да гледам още самолети. И до ден днешен, понякога отивам на една язовирна стена, заставам някъде посредата и чакам, гледайки залеза. Около седем вечерта прелитат - двойка МиГ 29, ниско над земята. Не мога да скрия усмивката на лицето си когато ги видя. Особено ако помахат с криле. И любовта впечатлява хората, особено младите. Кара ги да я търсят, а когато я загубят, да започнат отново да я търсят. "Е****то"(както го наричаш ти) е производна на любовта.(висша математика, фтв)

Още въпроси? :) (критики не приемаме [-( )
Малеее :shock: ... Абе човек, хубаво е да учиш, защото искаш да имаш добра професия за вбъдеще, ама не целия свят е учене, има и други важни неща... Егати програмата, тва си е истински тормоз...
А до автора: сядам на комп за не повече от 1ч на ден, щот повече и не мога да изтрая да седя на едно място... През това време или съм в тоя форум, или гледам някой филм, или си чатя с фр, или чета разни новини из нета и слушам музика, или си правя сайтчета... Кво лошо има да висим тука, щом ни е кеф? Кво толкова те боли другите кво правят, нали живота си е техен... Колкото до темите наистина са вече отегчаващи и много повтарящи се, ама пак се нещо ново може да види... А относно ебането не мога да разбера що се връзваш? Всички имат навика да се фукат колко много са изредили и колко разбират от секс, ама тва са си само празни приказки, с които се избиват комплекси... Така че спокс, живей си твоя живот както си искаш, пък другите да си правят квот искат и толкоз...