PDA

View Full Version : какво да направя?



razbito_sarce2
05-13-2008, 21:48
дойде и моя ред да споделя за моя така наречен проблем...значи преди няколко години имаше едно момче което много ме харесваше,аз не му обръщах внимание,просто за да не го обидя с нещо когато той ми прати смс аз му отговарям,но той беше много настоятелен,разказваше на всички колко ме харесва как иска да е с мен...и т.н. а аз едва ли не му се подигравах....след това мина известно време незнаех какво прави загубихме връзка явно ме е забравил и така всичко свърши...но ето че след 4 години...сега аз съм влюбената аз съм тази която се интересува от него...а той вече не е същия,мисля че ме мрази.сега му пиша от скайпа и той знае че съм аз говориме си но като се видиме по кафетата всеки се обръща на другата страна...какво да правя,вече е късно той си има гадже и едва ли ще ми обърне внимание...моля ви дайте съвети кфо да направя..

iYiuTaKA
05-13-2008, 21:50
Tyi e razbila si mu syrceto na bednoto mom4e sega toi tvoeto shte rabie axxaxaxaax qko shte ti go vyrne :grin: Moje da mi vikash lyjec dojivot ako nesym prav :)

led_i_ogyn
05-13-2008, 21:51
Говори с него...може би си го наранила, а щом е спрял да ти пише явно е спрял да те харесва...продължил е напред..Говори с него и се изяснете.

razbito_sarce2
05-13-2008, 21:56
Говори с него...може би си го наранила, а щом е спрял да ти пише явно е спрял да те харесва...продължил е напред..Говори с него и се изяснете.

май вече е късно,ако ме отблъсне,ако ми се исмее в очите :( :(

ziky
05-13-2008, 22:11
дойде и моя ред да споделя за моя така наречен проблем...значи преди няколко години имаше едно момче което много ме харесваше,аз не му обръщах внимание,просто за да не го обидя с нещо когато той ми прати смс аз му отговарям,но той беше много настоятелен,разказваше на всички колко ме харесва как иска да е с мен...и т.н. а аз едва ли не му се подигравах....след това мина известно време незнаех какво прави загубихме връзка явно ме е забравил и така всичко свърши...но ето че след 4 години...сега аз съм влюбената аз съм тази която се интересува от него...а той вече не е същия,мисля че ме мрази.сега му пиша от скайпа и той знае че съм аз говориме си но като се видиме по кафетата всеки се обръща на другата страна...какво да правя,вече е късно той си има гадже и едва ли ще ми обърне внимание...моля ви дайте съвети кфо да направя..

Намираш си друг и тва е ..а аз искам от теб отговор само на едно - Сега разбра ли че всичко се връща един ден?

thefreak
05-13-2008, 22:15
Говори с него...може би си го наранила, а щом е спрял да ти пише явно е спрял да те харесва...продължил е напред..Говори с него и се изяснете.

май вече е късно,ако ме отблъсне,ако ми се исмее в очите :( :(
А ако се случи обратното?

Ou7taControL
05-14-2008, 00:50
остави го, намери си друг, момчета мнооогооо :)

MartyParty
05-14-2008, 06:51
Има още 3 милиарда мъже на света.

razbito_sarce2
05-14-2008, 06:55
дойде и моя ред да споделя за моя така наречен проблем...значи преди няколко години имаше едно момче което много ме харесваше,аз не му обръщах внимание,просто за да не го обидя с нещо когато той ми прати смс аз му отговарям,но той беше много настоятелен,разказваше на всички колко ме харесва как иска да е с мен...и т.н. а аз едва ли не му се подигравах....след това мина известно време незнаех какво прави загубихме връзка явно ме е забравил и така всичко свърши...но ето че след 4 години...сега аз съм влюбената аз съм тази която се интересува от него...а той вече не е същия,мисля че ме мрази.сега му пиша от скайпа и той знае че съм аз говориме си но като се видиме по кафетата всеки се обръща на другата страна...какво да правя,вече е късно той си има гадже и едва ли ще ми обърне внимание...моля ви дайте съвети кфо да направя..

Намираш си друг и тва е ..а аз искам от теб отговор само на едно - Сега разбра ли че всичко се връща един ден?


да наистина един ден ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА

Frozen_Flame
05-14-2008, 08:45
Ами с твоите камъни по твоята глава. Само това ще кажа...

ddeessaannkkaa
05-14-2008, 09:07
ami az mislq 4e toi s pravo ti se sardi. postavise na negovo mqsto i vi6 kakvo e ti da si vlubena v nqkoi a toi da ti se podigrava. spored men nai dobre e sega da ne se opitva6 da go spe4eli6 za6toto i da e s teb nqma da e istinski. ti si propilqla vazmojnostta koqto si imala da bade6 s nego a sega ve4e e kasno :)

alizi
05-14-2008, 09:49
pogovori s nego.a mo je i da e po dobre da se durji6 vse edno ne te interesuva taka s sigurnost 6te se o4udi i moje toi da zapo4ne da ti obru6ta vnimanie.kakvo da ti kaja jivota e edin krugovrat :grin:

GregoryHouse
05-14-2008, 10:14
дойде и моя ред да споделя за моя така наречен проблем...значи преди няколко години имаше едно момче което много ме харесваше,аз не му обръщах внимание,просто за да не го обидя с нещо когато той ми прати смс аз му отговарям,но той беше много настоятелен,разказваше на всички колко ме харесва как иска да е с мен...и т.н. а аз едва ли не му се подигравах....след това мина известно време незнаех какво прави загубихме връзка явно ме е забравил и така всичко свърши...но ето че след 4 години...сега аз съм влюбената аз съм тази която се интересува от него...а той вече не е същия,мисля че ме мрази.сега му пиша от скайпа и той знае че съм аз говориме си но като се видиме по кафетата всеки се обръща на другата страна...какво да правя,вече е късно той си има гадже и едва ли ще ми обърне внимание...моля ви дайте съвети кфо да направя..

Ако си морална личност - нищо. Все пак не е хубаво да разваляш хорското щастие...

Ако си неморална личност(като мен) натискай му се направи така че да скъсат с новото гадже и се появи в ролята на Христос Спасителя уж си му приятел дрън дрън дрън даже може и някой секс за утеха и в крайна сметка той ще види колко "добричка" си и как ти пука и всичко става както ти го искаш

Жалко че в твоя случай2рото няма как да стане тъй като се изисква просто малко да помислиш и да умееш някой друг психологически трик...а след като пишеш такава идиотска тема е ясно че ти липсват тези...

razbito_sarce2
05-14-2008, 15:49
много ви благодаря на всички които се опитаха да ми помогнат

maharbal
05-14-2008, 16:18
Обичам те! Не заради милите ти очи или прекрасната ти усмивка, а заради самиата теб.
Обичам те! Не защото така пожелах или защото ти го поиска. Обичам те защото така нареди сърцето ми.
Обичам те! Не защото всички го казват или защото не искам да бъда сам, а защото такава беше съдбата ми.
И дори да ме оставиш и да забравиш моето лице, дори и да отидеш ти при друг, любовта ми няма да умре. Върви си ако искаш. Но вземи и моето сърце, защото то отдавна ти принадлежи. Върви да търсиш щастие далече, но ако поискаш някой ден, при мене се върни. Аз все още ще съм твой защото просто те обичам...

haha tva stihche e tochno obratnoto na tvoqta sluchka :) Predi vreme go bqh pratil na edno momiche, koeto oshte si haresvam... No pri men izrecheniqta "Върви си ако искаш. Но вземи и моето сърце, защото то отдавна ти принадлежи. Върви да търсиш щастие далече, но ако поискаш някой ден, при мене се върни." oshte vajat :-P

razbito_sarce2
05-14-2008, 18:36
честно да ви кажа много съм объркана нз как да постъпя,страх ме е от факта че сега той иска да ми се подиграе...и мисля че точно така ще стане...направо ме побърква мисълта за него

Pliok0019
05-14-2008, 19:42
Сетила си се, но вече е късно. Съжалявам. За в бъдеще знай, че всичко се връща.

razbito_sarce2
05-17-2008, 08:08
много съм объркана вече вчера бях със него,но нямаше нищо между нас просто си говорихме много готино но аз неможах да му призная че съм влюбена в него,макар че много исках да му кажа,той усети че нещо искам да му кажа...но мисля че нямам шанс той си има приятелка и ходят вече 2год.и половина,какво сега да правя да се откажа ли?

blackreplay
05-17-2008, 09:19
много съм объркана вече вчера бях със него,но нямаше нищо между нас просто си говорихме много готино но аз неможах да му призная че съм влюбена в него,макар че много исках да му кажа,той усети че нещо искам да му кажа...но мисля че нямам шанс той си има приятелка и ходят вече 2год.и половина,какво сега да правя да се откажа ли?
не ако го обичаш наистина толкова много колкото казваш не се отказвай
всичко давам да имам момиче като тебе толкова да държи на мене. Много пъти съм бил в подобна ситуация да си харесвам някое момиче и то да не ми обръща внимание и да ми каже цитирам точно " Ти не си ми на нивото" :lol: ама кво да права любов и така мисля че си видяла кво е да не ти обръщат внимание и така успех дано се получи пиши после да видим кво е станало

razbito_sarce2
05-19-2008, 16:30
много благодаря на всички,че се опитват да ми помогнат...но мисля че ще трябва да се откажа едвали ще сложи край на връзката си заради момиче в което не е сигурен..

razbito_sarce2
05-22-2008, 22:55
дойде и моя ред да споделя за моя така наречен проблем...значи преди няколко години имаше едно момче което много ме харесваше,аз не му обръщах внимание,просто за да не го обидя с нещо когато той ми прати смс аз му отговарям,но той беше много настоятелен,разказваше на всички колко ме харесва как иска да е с мен...и т.н. а аз едва ли не му се подигравах....след това мина известно време незнаех какво прави загубихме връзка явно ме е забравил и така всичко свърши...но ето че след 4 години...сега аз съм влюбената аз съм тази която се интересува от него...а той вече не е същия,мисля че ме мрази.сега му пиша от скайпа и той знае че съм аз говориме си но като се видиме по кафетата всеки се обръща на другата страна...какво да правя,вече е късно той си има гадже и едва ли ще ми обърне внимание...моля ви дайте съвети кфо да направя..

Ако си морална личност - нищо. Все пак не е хубаво да разваляш хорското щастие...

Ако си неморална личност(като мен) натискай му се направи така че да скъсат с новото гадже и се появи в ролята на Христос Спасителя уж си му приятел дрън дрън дрън даже може и някой секс за утеха и в крайна сметка той ще види колко "добричка" си и как ти пука и всичко става както ти го искаш

Жалко че в твоя случай2рото няма как да стане тъй като се изисква просто малко да помислиш и да умееш някой друг психологически трик...а след като пишеш такава идиотска тема е ясно че ти липсват тези...


1.не съм кучка която да му се натиска
2.немога да постъпя така както ти казваш да скъсат
3.ако ми е идиотска темата защо четеш и пишеш

MiMcHeToOo
05-23-2008, 07:56
Така е, всичко се връща както каза ziky. В случая обаче сигурно ако не му се беше подигравала, нямаше да ти се върне. Не си длъжна да харесваш всеки, които харесва теб.