PDA

View Full Version : Възрастовите предпочитания ;)



fNatiC
05-13-2008, 22:03
От доста доста дълго не съм писал тук... Пратиха ми линк към някаква смешна тема и почнах отново да разглеждам 'що раждат младите акъли... Доста смях през сълзи, но реших да не остана безмълвен и да вкарам и аз една темичка :)
В град съм, в който бъка от красиви студентки (Свищов, Стопанската Академия) и когато седнем на едно от кафетата точно до академията моите приятели плакнат очи на привлекателните девойки. Едвам не им потичат лигите... Аз ги виждам, но някак не ми правят толкова силно впечатление. След няколко дни ми е бала :) (т.е. съм на 18), а все още страстта ми е ученичките... Между 8-ми и 10-ти клас са по моята част. Някак дребните им телца и сладкия начин на обличане е модела ми за момиче. Като направя съпоставка между ученичките и студентките (специално за моя град, не мога да говоря общо) и везната клони към ученичките. В очите ми 80% от студентките са... ЕДРИ.. Не мога да го обясня.. Но то си се вижда, направили по 10 кила задници, с тунинг от фаласки и някакви изстрадали прически. Виждаш 1 красавица с 10 животни около нея. Или моите разбирания са криви или когато минат ученическите си години, момичетата започва да не им пука толкова как изглеждат. Бих загубил ума и дума над някоя девойка 165см/45кг да кажем от 9-10 клас, но ако видя стъкната студентка ще ми хареса за 10 секунди и ще я забравя...
Какви са Вашите предпочитания за телосложение и възраст, и специално към момчетата, какво бихте предпочели да "оправяте" - ученички или студентки като се абстрахирате от опита им! Говорим специално за външен вид :)

amatorium
05-13-2008, 22:06
Za vuzrast nqmam osobeni predpochitaniq. Po-skoro za vunshniq vid. Da sa normalni. Nito klioshtavi, nito debeli. Vajnoto e da sa simpatichni i intriguvashti.

fNatiC
05-13-2008, 22:08
Забелязвал ли си огромния брой затлъстели студентки? Някак си при ученичките не се срещат чак толкова често... Тук виждам някакви 150 кг животни дето чак ме плашат като минат покрай мен по улицата...

Blab
05-13-2008, 22:08
фаласки :lol:
да ти имам и предпочитанията - колкото по-тъпа и незряла, толкова по-добре 8-)

fNatiC
05-13-2008, 22:10
Ми не всеки търси уседнали жени.. А и говорим специално за секс, не за връзка. Има разлика...

thefreak
05-13-2008, 22:20
Всякви ги има. Както порастнали ученички, така и непорастнали студентки.
Така че и от двете става, за мене(на теория де...).
На практика е по трудно да впечатлиш студентка в по-големия им процент.

fNatiC
05-13-2008, 22:22
Определено :) Стане ли въпрос за акъл, то всеки мъж си го знае...
Ученичката с едно кафе и две мили думи може да е твоя...
Студентката ще иска механичка, дискотека, да имаш кола, пари и много нерви...
(това е шега, студентките да не се обиждат :Р)

amatorium
05-13-2008, 22:38
Gadna hrana. V BG veche samo mazni bokluci ima. Horata nqmat pari za meso, plodove i zelenchuci, a lipsata na kultura gi vkarva v barchetata, vmrsto v chas po fizichesko. Posle otchaqno drapat za jaluk fitnes.

Sarabi
05-13-2008, 22:56
Уседнал ? :lol: Супер тъпа дума...



Ученичките са слаби, защото постоянно в главите им се набива, че всичко над 47 килограма е АДСКИ ОТВРАТИТЕЛНО СВИНСКИ ДЕБЕЛО дори да са 1.78 и стават анорексички. А това, че "студентките били дебели"... едва ли е точно защото са студентки. Все пак нищо не ги извинява да са с наднормено тегло и да не се грижат за здравето си... друг е въпроса дали ти правиш разлика между "развит" и "дебел".
А до преди две години прекарвах всяка ваканция в Свищов и знам, че има и много хубави и много слаби (щом е толкова важно за теб) студентки. Не можеш да говориш, че всички са "дебели" (баси световния проблем).
Ей за това хората имат избор.
Не харесваш дебели студентки => не чукаш дебели студентки.
Харесваш недоразвити деветокласнички (ей, аз съм такава :lol: ) => чукаш недоразвити деветокласнички.

mitternacht
05-14-2008, 06:49
:D

Само внимавай, щото, пич, вече сме пълнолетни :)
Така че да не се заблейваме по МНОГО малките :)

Manlih
05-14-2008, 06:57
Аз не бих имал особено мнение, но ако трябва да отговоря в темата ще избера студентките. По принцип си прав - не бих избрал някоя "затлъстяла" (извинявам се на дамите ;) за грубата дума)студентка, а и нямам нищо против ученичките. Но все пак студентките са придобили вече по-женствени черти, нормално е. А аз лично си признавам, че има доста добри мадами - ученички :)

hottie
05-14-2008, 07:33
За съжаление в момента има много масов проблем - за затлъстяването, и не само в България. Миналата седмица се върнах от Испания и там видях същото. Но в България за съжаление е още по-зле. Много си прав, за това което каза , но уви и ученичките започват да приличат на това - поне по мои наблюдения. А в студентските години съвсем. Не знам от лошата храна ли е, от обездвижения живот, от прекаленото ходене на кафета вместо спортуване. Не мога да си го обясня. Има хубави момичета, слаби но стърчат едни гадни паласки от страни. За бога как се постига това?Разбирам да си цялостно пълен(между другото по-красиво е), но да си слаб, да си слагаш дънки с ниска талия и къса блузка и да ти се показват паласките - това вече е гнусно !
Мисля, че те разбирам по това отношение. Аз ако бях на твое място също щях да се откажа от студентките вероятно(повечето разбира се - не всички). Просто е много грозно..

nikksata
05-14-2008, 08:58
Общо взето ако имам възможност да съм с някоя кака, не ми трябват по- малките от мен :-P

Erica
05-14-2008, 09:25
Определено :) Стане ли въпрос за акъл, то всеки мъж си го знае...
Ученичката с едно кафе и две мили думи може да е твоя...
Студентката ще иска механичка, дискотека, да имаш кола, пари и много нерви...
(това е шега, студентките да не се обиждат :Р)

Abe v dneshno vreme takiva uchenichki ima...che za da ti obyrnat vnimanie...moje da ti se naloji da spresh qhta pred daskaloto im :lol:
A shto se otnasq do zatlystqvaneto...tozi problem go ima i pri mnogo uchenichki...kriteriq za zatlustqvane ne e - studentka.Kakto spomena nqkoi - zatlystqvaneto naistina e golqm problem i to dosta seriozen...i sys vseki izminal den procenta na zatlystelite hora se uvelichava...

MakeMeLaugh
05-14-2008, 10:31
И мен точно заради тоя проблем, като че ли по-ме блазнят ученичките около 10-12 клас (но със сиво вещество).
Аз съм на 20.. поне влизам все още в категорията.

Много по-ме радва някоя кукличка 10-12 клас направена, "намахана", отколкото някоя 1-2 курс свиня.. Пък и като виждам какво става масово с тия студентки.. мале и най-затворените какви кучки стават не е истина, блах.

Аа м/у д/то и аз движа с ученичка :-P 8)

Пък и е престижно след време.. като станем на 30-40 да движим с по-малки от нас лелички, пък те с по-големи и отговорни вече улегнало-забогатели чичковци 8-) ХАхах, базикам се, ама има истина и в това :D

:) :)

MakeMeLaugh
05-14-2008, 10:36
Даааа и това го има ма'а фа'ка!

Хем се налбюдава масово надебеляване и хем по-масово качване на самочувствието на момичетата и все по-големи материалистки стават.. пффф. Ей такива мн ме нервят и мн псувам

Най-, ама най-смешното е, че повечето дебелани - колкото са по-дебели, толкова са с по-високо самочувствие и по-високи критерии.. тогава чак на смях ме избива :?

rame
05-14-2008, 10:44
Много ме уплашихте с тая тема! :D Сега още малко съм ученичка 12 клас,но наесен живот и здраве трябва да съм студентка! :lol: А вие тук ме наплашихте,че ще си изгубя стройната фигура-пффф..... 8-)

air_J
05-14-2008, 10:52
Градски, я се виж, че си има няма 50 кила, бе. Нормално е да те влече към свежото месо, щото и приличаш на 15 годишен. Това не го казвам, за да те ебавам или нещо такова, дори след време ще се убедиш, че е хубаво да изглеждаш младолик. 8) В смисъл - нормално е да те влекат по-малки, аз дето съм кажи-речи на 23 години и ми дай пичета на 16-17 години и стой та гледай. Иначе за студентките си прав - хубави са 1 и 2 курс, след това изведнъж не знам на какво се дължи, но мнозинството доста му отпускат края и откъм килограми, и от към визия. Дали, защото имат сериозни връзки, или защото вече не им се занимава да се гласят, или за нещо друго, но изглеждат по-зле от ученички 11-12 клас.
П.С.> Пак повтарям, да не вземе да се обидиш за килограмите и това, дето ти казах, че приличаш на 15 годишен, защото не ми е било за цел да те обиждам. :oops:

desinkata
05-14-2008, 11:00
УЖАС СМЯХ :o :grin: :grin: :-D :-D :-D

Nooby
05-14-2008, 11:16
ученичките в 8-9-10 клас имат много повече свободно време и могат да се грижат по-добре за телата си явно...

Re5peC7
05-14-2008, 12:35
аз скоро прекарах 2 дена с 2 студентки да ти кажа не видях да са пълни бяха си много добре, прически ала бала...а иначе за предпочитанията ми или 2,3 год плюс или минус :)

Empowered
05-14-2008, 12:42
9-11 klas 165 - 45-50 kg :grin:

miteto
05-14-2008, 12:49
Баце и аз съм така :D На 22 съм и все още не мога да устоявам на чара на мацките в категория 16-18 :grin: Просто наистина сякаш ме влекат по-малки и крехки девойчета и винаги са ме привличали, въпреки че съм двуметров изрод :D

Моите колежки - какво да кажа - повечето ми приличат на някви лелки и не ме привличат сексуално, с изключение на по-младоликите естествено :P Но пък и не се оплаквам, щото честно казано съм си хубавец 8-)

Мисля, че това е напълно нормално да ни привличат ученичките, а и много пъти съм се убеждавал, че те сякаш са най-големите хубавици. След това сякаш се занемаряват ли не знам какво се случва, но... определено не са същите 8)

fNatiC
05-14-2008, 13:23
Баце и аз съм така :D На 22 съм и все още не мога да устоявам на чара на мацките в категория 16-18 :grin: Просто наистина сякаш ме влекат по-малки и крехки девойчета и винаги са ме привличали, въпреки че съм двуметров изрод :D

Моите колежки - какво да кажа - повечето ми приличат на някви лелки и не ме привличат сексуално, с изключение на по-младоликите естествено :P Но пък и не се оплаквам, щото честно казано съм си хубавец 8-)

Мисля, че това е напълно нормално да ни привличат ученичките, а и много пъти съм се убеждавал, че те сякаш са най-големите хубавици. След това сякаш се занемаряват ли не знам какво се случва, но... определено не са същите 8)
Един, който споделя мнението ми :) Евала...
А към air_J , наши хора сме, нема се засегна... Пък и имам огледало в нас, знам че мязам на лешпер още (хаха). За протокола - 61 кг съм ^^
Заформиха се интересни мнения, радвам се че темата се поразви от малко кофти началото й.

deggial
05-15-2008, 22:20
аз съм на 20 ..студент ..и ...много сте прости дееба. Скоро не съм бил в Свищов, когато не е празник(с други думи няма студенти) ама как може да категоризираш сумата и процент от моми.... жените?! :-D Има дебели ученички има дебели студентки баси... има тендеция за затлъстяване ама тя не е само при жените. А тия глупости за .."занемаряване" ...в днешно време след 30-те пак няма да го срещнете при жените ..а вече и при мъжете(omfg). Ако си мислите, че 2-3 години водят до някаква супер осезаема разлика във външния вид в годините около 16-17-18-19 ...ми помислете пак тва се случва само в пика на пубертета (13-14-15). Ако пък ви връзват само разни по-малки ученички с детския акъл и влечение към метросексуални чалга типове ...и вече подсъзнателно отхвърляте другите ...have phun ..тва си е чисто лесбийство от тяхна страна..
и не се обиждайте ...всеки с културата си