PDA

View Full Version : Izpusnal li sam momenta? Zakusnqh li :(



iskamdate123
05-13-2008, 22:15
Imashe edno momiche koeto haresvam i bqh spodelil za tova kak me gledashe i mi se usmihvashe obache az dori da q haresvah ne go pokazvah po nikakyv nachin.Po vreme na tezi Velikdenska vakanciq osuznah che ne biva da chakam tolkoz i reshih da pogovorq s neq za tova kakvo izpitvam az kym neq.Tykmo sybrah kuraj da se izpravq pred neq ( ne sym ot nay otvorenite )razbrah chee e trygnala s momche ot 12 klasove ( az i tova momiche sme 10 klas ).Tova naistina beshe kato grym ot qsno nebe , neznaeh kakvo da pravq cql den sedqh i si mislih kak tova moje da mi se sluchi.. I se chudq kakvo da pravq ? :shock: Da gi izchakam da vidq kak shte se razviqt neshata mejdu tqh ili da i go kaja sega makar i da hodi veche s tova momche ?

- otnosno tova ako izchakam da vidq kak shte se razviqt neshtata mejdu neq i nego mislq che ne moga da chakam mnogo zashtoto skoro svyrshva daskaloto i edva li shte q vidq skoro .

Chakam da chuq vashite komentari i bez tova se chustvam ujasno prosto neznam kakvo da pravq .. :smt102 :(

m3ch3ncee
05-13-2008, 22:40
По-добре й кажи веднага! :)

Ou7taControL
05-14-2008, 00:17
По-добре й кажи веднага! :) +1


ето какво става като повечето момчета по една или друга причина не показвате чувствата си... :?

jujulinkaa
05-14-2008, 04:50
По-добре й кажи веднага! :)

+1 и тя ако има чувства към теб ще зарежи тоя от 12 клас и ще е с теб ! :D

salama
05-14-2008, 05:20
Spored mene trqbva da q zabraish kat si ima priqtel mainata i.Ima mn ribi v moreto ;)

Coki
05-14-2008, 06:52
7 точка от правилата


Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

/closed