PDA

View Full Version : Плаж = трагедия?



Миличка
05-14-2008, 12:08
Казвам се Теодора, на 16 съм. Няма да казвам от къде, защото градчето ни е малко и тук няма много 16 годишни Теодори, а наистина не се гордея със себе си. Първо да започна с това, че не съм повърхностна, но това винаги ме е комплексирало. Тъй де. Преди година се преместих от София тук, в настоящия ми град и аз реших, че след като тук никой не ме познава, това е иделната възможност да си сложа подплънки, тъй като имам супер малък бюст и това адски много ме комплексира- тук никой не ме познава => няма кой да забележи огромната разлика) Сложих подплънки (бая големи. :oops: и не оформящи само, а наистина триъгълни подплънки) С блуза без деколте се чувствах перфектно, защото бюста ми изглежда перфектен. И толкова пъти съм получава комплименти, като се започне от 'какъв красив бюст' та чак до 'ехааааа, ебаси циците'. Наистина, не исках така да става, не исках да ставам няква тъпа развей-цици, просто исках да се харесвам малко повече. И ето, сега дива същинския проблем- плаж. Всички ще видят супер огромната разлика и че всъщност съвършените ми гърди въобще ги няма, а на тяхно ямсто- ужасно изглеждащо бюстченценце. Пробвах няколкото бански, които имам вкъщи, ама не... няма как да не се види драстичната разлика. В никакъв случай не искам да си проличи, че съм носела гига подплънки... и мисля да не ходя на плаж. Но толквоа обичам пясъка, морето и накрая какво- ще трябва да пропусна целия лагер. Моля ви, моля ви, моля ви, дайте някакви идеи какво да направя... какъв бански да избера, някакви визуални трикчета или и аз не знам какво, просто ми помогнете, плийз... поселдната надежда сте ми, ще ви обичам цял живот. (Забравих да отбележа, че имам и стриики, които не желая да се виждат). Плийз, без ебавки... отчаяна съм ;((((((((

comics
05-14-2008, 12:32
da bi mirno sedqlo, ne bi chudo vidqlo

Миличка
05-14-2008, 12:36
Знам. Но това не ми помага особено.

MaDdNeSs_GirL
05-14-2008, 12:44
Няма смисъл да съдите момичето за решението, което е направила преди време, тя не е знаела, че така ще се получат нещата. Според мен няма начин да не се забележи. Аз лично не бих ходила на плаж с тях. Но в никакъв случай не бих се ограничила от море или от басейн.

DarknessAngel
05-14-2008, 12:46
Ами...това е наистина труден въпрос,а и не мога да се сетя за много варианти в тази ситуация.Съвета,който мога да ти дам е цял бански.Има едни такива с голяма халка около пъпа и гледай да не е с голямо деколте.За друго не мога да се сетя.Успех. :-)

Миличка
05-14-2008, 12:55
Бях толкова глупава... гррр...
MaDdNeSs`GirL , ^DarknessAngel...^ благодаря ви МНОГО! :-) Обичам ви !

Наистина не знаех, че така ще се получат нещата. Мнениеята ви, обаче, ме успокояват ^^ Тази година, ако не намеря друго решение, ще пропусна плажовете с познати (макар че ще е хипер гадно и ми се губи половината удоволствие) ( и макар че в единствения басейн в града ще е леко трудно..), пък дано догодина майка природа се погрижи =-Д

Само че имам друг въпрос- не мога вечно да ходя с подплънки. Кога ще е момента да ги махна? В смисъл възможно най-незабелязано.

А до Даркнес Ейнджъл- да, ще потърся с възможно най-малко деколте =)

Благодаря вии...

... и все пак... някой има ли и други идеи =D

_FaShIoN_
05-14-2008, 13:42
Бъди естествена,тези които наистина държът на тебе няма да те съдят за това и като им обясниш как стоят нещата се надявам да те разберът... :)

pinkdiamonds
05-14-2008, 14:01
Наистина е много гадно така да се притесняваш.....обаче мъжете са наясно ,че жените носят подплънки...така ,че ако са свестни хора едва ли ще те осъждат за това....и моят съвет е да не си взимаш огромен цял бански,убедена съм че половинките седят по красиво.Просто ти трябва горнище с чашки(като сутиен) което естествено си повдига и събира бюста.
Или ако някой ти каже нещо(в което се съмнявам) можеш да кажеш че си свалила няколко кг и се е отразило точно там(то попринцип първо в циците се сваля)
Но не се затваряй вкъщи заради тая глупост :lol:

Миличка
05-14-2008, 14:45
Амии... на мене честно казано не ми е за момчетата xD Ако някой ще ме хареса, аз бих искала да ме харесват заради това, което съм, а не заради това в сутиена ми. Това, от което ме е страх е да не падна в очите на приятелките си и да ме вземат за повърхностна.
Благодаря на всички (освен на комикс, който реши умно да издемонстрира знанията си в областта на българския фолклор-поговорки и тн.) наистина мерсии, златни сте, А това на пинкдайъмъндс е гениално =D СТРАШНО МН благодаря за идеята =D Мерсиииииии, мерси МЕРСИ

n0va_s1m_tYk
05-14-2008, 14:59
Мислех си защо не пробваш с нещо подобно, само че бански
http://specials.rediff.com/entertai/2004/dec/14sld1.jpg
За друго не се сещам, съжалявам :-o

Jamalska
05-14-2008, 15:17
Идеята на пинкдаймъндс наистина е добра.
Иначе се продават бански с твърди чашки и подплънки...не че са кой знае каква оферта ама ако наистина е толкова фрапираща разликата малко ще убие ефекта.

sexa_na_kompleksa
05-14-2008, 16:54
Подкрепям идеите за бански с подплънки и "отслабването". ;)

eleink@
05-14-2008, 17:02
:)

Carmen_Kass
05-14-2008, 17:14
Купи си бански с повдигащ ефект в целия свят този модел сутиени и горнища на бански са известни под името Push-Up (Пуш ъп)...
Но търси да е с повдигащ ефект,някакси по-естествено седи отколкото с подплънките.

ето и снимки на въпросния модел:

http://prikachi.com/users/toni_boiadjieva%20/37t.jpg

4y4u_g
05-14-2008, 17:44
И аз съм за тея повдигащите бански с подплънките.Само ,че като се намокрят и съхнат по трудно.. :( :Р

Liar
05-14-2008, 18:36
Бански с твърди чашки в който могат да се слагат подплънки.Стягаш повече връзките.Тва е.
Ама виждате ли алчността до къде ви докарва :? Няма да можеш вечно да криеш бюста си хората рано или късно ще разберат.

IdiOtKa
05-14-2008, 19:08
такаа не че се гордея с моята идея но не е лоша ... :)
значи ...надявам се да разбереш какво искам да ти кажа ....но се опитаи в твой плус е
та значи ...зимаш триъгален бански с подпланки ...то има едни такива смисал не с подпланкаи ми триъгален но е с твърдичко ... може и с обикновен тръгален но с този ще има повече уголемяващ ефект ... както и да е купи си някой по евтин не давай много пари ...и да е едноцветен ..
и тук идва най-веселата част ... има една далаверка дето мно ше ти уголеми бюста оптично ... значи ...зимаш паятки ...но не от най-малките ...големи горедоло колкото монетата 1 лев ...да не е и малко по големички ... при което ги нашиваш една до друга на горнещето ..и се получава ефект + ..даже доста ..стига дали ме разбираш и дали можеш да напрайш това което ти обяснявам ..

pIsaNkaTa_sTz
05-14-2008, 19:25
иДеяТа нА Idi0tKa сПорЕд мЕн иЗоБщО нЕ е лОша нО вСе пАк аКо не тИ дОпаДнЕ иМа еДни бАнСки с пОдПлънКи... зНачИ гОрнИщеТо е с чАшкИ и пОдпЛъНкиТе сА еДни кАто нАдуваЕмИ ( нЗ тОчнО кАк дА гИ оПиша ) нО миСлЯ чЕ щЕ тИ сВърШаТ мН доБра рАбоТа а И нЕ тИ сЕ наЛагА дА гИ чаКаш дА иЗсЪхНат :) =;

TheNewReligion
05-14-2008, 19:28
Бъди естествена,тези които наистина държът на тебе няма да те съдят за това и като им обясниш как стоят нещата се надявам да те разберът... :)
Така е , ако са ти приятели . Ако не са , ще си проличи , ако те зарежат заради това , че ходиш с подплънки . Има едно момиче в нашето училище , което носеше подплънки , защото нямаше гърди , ама сега си има истински бюст и си личи ,че не е с подплънки . Няма много варианти ....Разбирам те какво ти е .Не съм правила подобни неща , защото имам хубав бюст , но мисля , че ако наистина имаш приятели няма да те зарежат , защото си излъгала за нещо , пък и не е тяхна работа какво се крие под блузата ти ! :) :) :) Успех и дано всичко е както трябва !

TopTa
05-14-2008, 19:38
:? kofti re6enie! sega mai ti ostava da si vzeme6 banski s 4a6ka i da ne ti puka!

o0ps
05-16-2008, 21:50
Ми тей ами...вземай един бански с чашки, бухай подплънки и да не ти пука... 8-)

cLaDyRcHe
05-17-2008, 07:50
i az mislq 4e banski s podpl1nki 6te ti pomogne :)

EarthShaker
05-17-2008, 09:16
от София в някав забутан градец... :shock:

ResPekT333
05-17-2008, 09:39
Има бански,които чашката е по-плътна и не си личи толкова.Аз имам такъв бански от преди 1 година някъде.Предполагам,че ще намериш.Успех

paradiso
05-18-2008, 16:03
мацка ф никакав случей не се отказвай от плажовете имам идейка за теб дано съм полезна попринцип знам че братовчедка ми имаше поодобен проблем и за лятото си купи силиконови подпланки бански с твърда чашка и си ги напахваше старателно и г д не и личеше ;) ам също така др вариант малко тапичак да си с тениска и от доло сутиен и да кайш че си алергична или мн изгоряла

peteto89
05-18-2008, 16:53
spored men nai dobre e kato si tragnala davai do krai makar4e ne e hubavo da laje6!!! :( a pak ina4e e din hubav banski s silikonovi podplanki ako ne si nameri6 v kraina smetka si kupi sutien s silikonovi podplanki i go kombinirai s nqkvo dolni6te na banskki saobrazeno s cveta uspeh 8-)

enola
05-18-2008, 17:31
такаа не че се гордея с моята идея но не е лоша ... :)
значи ...надявам се да разбереш какво искам да ти кажа ....но се опитаи в твой плус е
та значи ...зимаш триъгален бански с подпланки ...то има едни такива смисал не с подпланкаи ми триъгален но е с твърдичко ... може и с обикновен тръгален но с този ще има повече уголемяващ ефект ... както и да е купи си някой по евтин не давай много пари ...и да е едноцветен ..
и тук идва най-веселата част ... има една далаверка дето мно ше ти уголеми бюста оптично ... значи ...зимаш паятки ...но не от най-малките ...големи горедоло колкото монетата 1 лев ...да не е и малко по големички ... при което ги нашиваш една до друга на горнещето ..и се получава ефект + ..даже доста ..стига дали ме разбираш и дали можеш да напрайш това което ти обяснявам ..
кво е "паятки"

buttertoast
05-22-2008, 08:59
И аз имах същия проблем миналото лято и така и не си намерих бански,с който да се чувствам добре,но тази година имам повече късмет :grin: Потърси си бански със странични вложки - не уголемяват гърдите,но леко ги доближават една до друга и изглежда много естествено и красиво :) Аз си купих такъв и съм адски доволна :)

Axel_f
05-22-2008, 18:41
Съветите наистина са добри, но замисли се, цял живот ли ще се криеш?По-добре приятелките ти да разберат сега, отколкото да се видиш в чудо какво да правиш! И извинявай, ама ако те зарежат заради нещо подобно, значи не са ти никакви приятелки :shock: Всеки си има недостатъци, но те са като тайните - колкото и да ги крием, все излизат рано или късно на яве...

hottie
05-22-2008, 19:06
Ами ако наистина е фрапираща разликата, първо почни да намаляваш размера на подплънките ..така постепенно.. и накрая ги махни тотално.Иначе ще излезе, че си отслабнала прекалено брутално.

babity
05-22-2008, 19:25
Каквото и да правиш НЕ слагай подплънки с банските! Една позната сложи подплънки на плажа и след като се сбори с едно момче във водата после и се наложи да обикаля басейна да си събира подплънките. Унизително е. Но все пак идеята с пайетите е добра! Особено ако са някакви в такива... преливащи цветове, тип "хамелеон" ще ти дойде супер.

PollyPoi
05-22-2008, 19:36
Да си мислила преди да се правиш на голямоцицеста (нова дума :D )