PDA

View Full Version : Помогнете



sobieskiii
05-14-2008, 12:40
Здрасти. ЗнаЧи от 5 месеца близо ми излизат едни пьпки които много ме болят и са по надьлбоко в кожата .Чакам 2/3 дена докато излезе врьхЧе и трябва да я стискам защото боли много и от ватре излиза нещо като вода бяла теЧност прозраЧна и ........ супер гадно сега ми предстои бал на 22ри а проблема по лошия е 4е след като изтискам всиЧко седи 4/5 дена Червено и много гадно защото ми излиза или на носа или между веждите или на бради4ката и кофти да ходя напред назад нашарен... то се видяло Че няма как даги накарам дане излизат е сега за 2 седмици ми илязаха 4 и много неприятно. може ли дами препора4ате някакав крем които барзо да избелва кожата на това място кадето е била пьпката и дане седи много 4ервено аз след това мога даси го мацна с фондутен... моля ако някои има идеа да помогне. благодаря.

MinimalTrip
05-14-2008, 13:40
препоръчвам ти да отидеш на кожен лекар или поне на козметик там ще ти кажат какво да правиш и не вярвам да се ухарчиш много

erma
05-14-2008, 13:43
купи си от аптеката - салицилов спирт и крем "здраве" - това е стара изпитана резцепта...мажеш пъпките със спирт те изгарят и после с крем здраве обилно( това го прави естествено преди лягане) той е много гъст крем мажеш по много на цялото лице - хем ще заздравеят раните хем и кожата ще ти побелеее...успех...
п.с. сигурно има и по нови методи но този е от мойте младини ;-) и е доста ефикасен

DarknessAngel
05-14-2008, 14:13
Пробвай с коректор,а и недей да си изтискваш пъпките сам! :-x Ако пък не ти харесва идеята с коректора наистина,отиди на козметик. :) Пък и на абитуриентите първите 2 часа им пука за външния вид..После съзнанието ти се замъгляЯява и ако не се прибереш наФиркан кат кирка,то поне ще си си изкарал една безценна нощ.По-вероятно е да се наФиркаш...ениуей.Просто не обръщай внимание на пъпките. :)

sobieskiii
05-14-2008, 15:39
Пробвай с коректор,а и недей да си изтискваш пъпките сам! :-x Ако пък не ти харесва идеята с коректора наистина,отиди на козметик. :) Пък и на абитуриентите първите 2 часа им пука за външния вид..После съзнанието ти се замъгляЯява и ако не се прибереш наФиркан кат кирка,то поне ще си си изкарал една безценна нощ.По-вероятно е да се наФиркаш...ениуей.Просто не обръщай внимание на пъпките. :)

Защо дане ги изтисквам сам ? така ще седят по далго време и пове4е ще ме боли то това нещо което е ватре е много и нз.... трябва даго изкарам а за това 4е няма дами пука особено на бала си прав но принципно искам дасе оттарва от тия гадини! :-o

DarknessAngel
05-14-2008, 18:10
Пробвай с коректор,а и недей да си изтискваш пъпките сам! :-x Ако пък не ти харесва идеята с коректора наистина,отиди на козметик. :) Пък и на абитуриентите първите 2 часа им пука за външния вид..После съзнанието ти се замъгляЯява и ако не се прибереш наФиркан кат кирка,то поне ще си си изкарал една безценна нощ.По-вероятно е да се наФиркаш...ениуей.Просто не обръщай внимание на пъпките. :)

Защо дане ги изтисквам сам ? така ще седят по далго време и пове4е ще ме боли то това нещо което е ватре е много и нз.... трябва даго изкарам а за това 4е няма дами пука особено на бала си прав но принципно искам дасе оттарва от тия гадини! :-o
Dobre.6te ti obqsnq za6to.Ne biva da izstiskva6 p1pkite si sam za6toto moje da s e infektirat i da stane po lo6o.Ako iska6 gi maji s nqkak1v krem.Uspeh!
P.P.Az s1m momi4e.:oops:
P.P.2Pi6a na latinica,6toto kirilicata se preeba. :x

Pepincetyy
05-14-2008, 18:13
препоръчвам ти да отидеш на кожен лекар или на козметик