PDA

View Full Version : познат проблем предполагам



amitq
05-14-2008, 14:56
може би вси4ки сте имали по една такава връзка дълга вси4ко е розово по4ти де и идва най-добрия му приятел и запо4ва да ру6и по4ти вси4ко. Ето и накратко нещата най-добрия му приятел ве4е запо4ва да става непоносим.Отна4ало мислех 4е иска просто да бъдем много близки базика6е се понякога доста неуместно, но ве4е запо4на и по-настой4ви намеци 4ака само приятелят ми да отиде някаде за да седне и дори ве4е запо4на да си иска целувки с език.Не му давам естесвено!Приятеля ми вижда вси4ко това е понякога де и правил му е забележка, но те са приятели от 18 години живеят в един блок на един етаж родени са на една дата заедно са от бебета най-добри приятели са. Едва ли би се застъпил за мен незнам как вижда нещата.Много от вас ще ме посъбетват да говоря с него, ами ако реагира остро или по-лошо това е най-дългата ми връзка и най-хубавата 4е ще има още много ще има но струва ли си заради вси4ко това да съсипем взаймотношенията си? Благодаря предварително и обещавам да пускам ве4е само теми на кирилица :)

iiirish
05-14-2008, 14:58
няма защо да се притесняваш да говориш с приятеля си. щом той вижда всичко със собствените си очи няма да ти каже "не е така" нали ;-)
но пък от друга страна щом не прави нищо конкретно за да спре това положение, значи малко или много държи на приятеля си повече отколкото на теб, а това за мен поне би било леко кофтичко, не мислиш ли ;-)

Wrathchild
05-14-2008, 15:07
няма защо да се притесняваш да говориш с приятеля си. щом той вижда всичко със собствените си очи няма да ти каже "не е така" нали ;-)
но пък от друга страна щом не прави нищо конкретно за да спре това положение, значи малко или много държи на приятеля си повече отколкото на теб, а това за мен поне би било леко кофтичко, не мислиш ли ;-)Доживях да се съглася по дадена тема с теб.
Разговорът с приятеля ти е задължителен, приятелите са си приятели, но когато започнат да свалят приятеля/приятелката ти, разговорите са неотложни!

iiirish
05-14-2008, 15:08
няма защо да се притесняваш да говориш с приятеля си. щом той вижда всичко със собствените си очи няма да ти каже "не е така" нали ;-)
но пък от друга страна щом не прави нищо конкретно за да спре това положение, значи малко или много държи на приятеля си повече отколкото на теб, а това за мен поне би било леко кофтичко, не мислиш ли ;-)Доживях да се съглася по дадена тема с теб

аз пък да съм ти искала някога мнението? пиши си там, гледай си живота и не ме занимавай с глупости

Wrathchild
05-14-2008, 15:11
Аз просто отбелязвам, по-полека със злобата, едва на 20 си, рано ти е да злобееш срещу хората, от което ти се съсипват нервите. Впрочем винаги ще има хора, които не се съгласяват с теб. И които ще си изразяват мнението, искаш или не. Съжалявам, ако съм те разочаровала. Не е нужно да ми отговаряш, просто както казах - по-полека с нервите, нужни са ти.

iiirish
05-14-2008, 15:14
1 - не ми казвай на колко години съм - и сама си ги знам
2 - много ясно, че няма цял живот хората около мен все да са съгласни със мнението ми, но е нормално да се дразня когато това едва ли не ми се навира в очите (като в случея със "един път да се съглася с теб")

точка, че осрахме и тая тема

Erica
05-14-2008, 15:41
Az samo shte kaja - Aman ot

hanu
05-14-2008, 15:43
мила картинка....те двамата (двете) се съгласяват една с друга ...аз по принцип само чета и не се меся.
за разговор с половинката- такъв ако няма къв е смисъла от връзката(нима не можеш да му кажеш кво ти е на душата)
а за приятелите -ако не знаеш как да го кажеш на приятеля СИ , отрежи особенно грубо приятеля МУ...пдокато сте заедно тримцата

Frozen_Flame
05-14-2008, 20:37
Вие двете сега ще си показвате коя е с по големи рога или ще помагате на момичето?

Ами според мен си кажи всичко и на единия и на другия докато сте тримата заедно. Единия да разбере, че не изпитваш симпатиите, които той мисли към него, а другия, че трябва да си пази момичето по-добре. Ако те те уважават ще се съобразят с искането ти. Не казвам да си развалят приятелството или нещо такова, а просто да седнат и да поговорят по мъжки. :)

paramore_f
05-14-2008, 20:54
ще ме извиняваш ама гаджето ти има страхотен "най-добър" приятел според мен тука въобще не говорим за приятелство ...ако му беше най-добър приятел нямаше да те сваля даже да има симпатии... по добре говори с приятеля си и сподели за вси1ко това което каза тук... не би трябвало да имаш притеснения относно бъдещето на връзката ви след този разговор ,защото ако наистина държи на теб все пак ще оцени че споделяш опасенията си ... а пък ако не го направиш има вариант да си помисли че харесваш пр му .... :?

Ivalinka
05-17-2008, 21:51
абе ти да не си разменна монета...трябва да говориш с приятеля си задължително...!!!!

gangstata
05-17-2008, 22:05
постави пред приятеля си въпроса и виж реакцията му..