PDA

View Full Version : Учи ми се психология...помогнете!



Krc
05-14-2008, 16:01
Сега съм 10ти клас и искам да уча психология...но нищо не знам по въпроса. Моля ви, кажете каде и как мога да кандидатвствам за да ме приемат с психология. Ако можете да ми кажете какво представлява и самия изпит ще съм ви много благодарен! Ако искате пишете и за други популярни науки (Право, Журналистика, Туризъм) Абе пишете каквото искате ама ми помогнете, защото майка ми ми отвори очите и ме накара сериозно да разуча нещата. Благодаря предварително :-D

Lucho
05-14-2008, 16:06
Ами...ако нищо не излезе като кандидатстваш някъде,може да опиташ да кандидатстваш за място в някоя психиатрична клиника /лудница... :razz: / там винаги приемат... :grin:

Krc
05-14-2008, 16:24
Ами...ако нищо не излезе като кандидатстваш някъде,може да опиташ да кандидатстваш за място в някоя психиатрична клиника /лудница... :razz: / там винаги приемат... :grin:

Ha Ha Ha Ha Ha ! mn dobro!!!! hahahahaahah
razvedri me ! mersi...pls daite nqkyv otgovor che pochvam da se pritesnqvam(verno che e rano ama vse pak)
i pak kazvam
AAHAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAH

Seducti0n
05-14-2008, 16:24
Тоест висшето ти образование искаш да бъде пряко свързано с Психологията, така ли? :-o

Krc
05-14-2008, 16:27
Тоест висшето ти образование искаш да бъде пряко свързано с Психологията, така ли? :-o

Ами да! Наистина мисля че мога да разгатавам хората и защо праваят така или иначе и въобще това ми е любимото нещо след като миналата година го учих за пръв път (Психология и Логика 9ти клас). Имам една позната която е завършила психология и тя също ме ДОзапали по идеята. Но не искам да уча в София...ако може да е в Пловдив...но това не е толкова от значение. Искам да разбера как точно и каде мога да кандидатствам.

П.П. за 15 мин съм получил 2 отговора...УАУ! Сайта го открих преди 20 мин. и наистина не съжалявам! Браво !

Seducti0n
05-14-2008, 16:32
Хехе, писах по темата, защото аз в момента съм 9-ти клас, много ми харесва Психологията, но и откъм Логиката ме бива.Въобще тези 2 науки ти дават страшно много стига да можеш да го оцениш. :)
Иначе, супер е, че още от сега имаш цели за бъдещето си, но все пак наистина има време.Щом го имаш желанието, ще си намериш и подходящ университет.

П.С-Защо да не е София? :-o

Krc
05-14-2008, 18:45
Хехе, писах по темата, защото аз в момента съм 9-ти клас, много ми харесва Психологията, но и откъм Логиката ме бива.Въобще тези 2 науки ти дават страшно много стига да можеш да го оцениш. :)
Иначе, супер е, че още от сега имаш цели за бъдещето си, но все пак наистина има време.Щом го имаш желанието, ще си намериш и подходящ университет.

П.С-Защо да не е София? :-o

V sofia ne mi se jivee. az sym ot troqn i Sofia mi e prekaleno golqm grad...a i mn podkupi kazvat che trqbvat..e ako se ucha nqma da e taka...abe slojna rabota. Liubim grad mi e Plovdiv....ama i Tyrnovo stava i iskam da sym tam nqkade... a i ne mi e mn rano shtoto iskam da znam na koi predmeti da nablqgam...a da nablqgam mn mn mn na vsichki....abe ne e tei lesno kakto do predi.... inache sym otlichnik de i vse pak....

Terorist
05-15-2008, 05:35
Щом любимият ти град е пловдив, значи там трябва да отидеш, в ПУ има специалност с психология и до колкото знам се кандидатства с изпита по езикова култура(тест по български език), а докатто стане време да кандидатстваш сигурно ще приемат и с матурата по БЕ.

Krc
05-15-2008, 16:35
Щом любимият ти град е пловдив, значи там трябва да отидеш, в ПУ има специалност с психология и до колкото знам се кандидатства с изпита по езикова култура(тест по български език), а докатто стане време да кандидатстваш сигурно ще приемат и с матурата по БЕ.


ok! 10x polezno beshe... nqkoi dr ? davaite podrobno info za da orientirate i dr hora s moite interesi...ianche tva za PU zvuchi dobre ;)