PDA

View Full Version : Кой е това?



inSane_baby
05-14-2008, 16:31
Здравейте.. За пореден път се обръщам към помощ в този раздел, тъй като няколко пъти хората тук са ми помагали, нямате представа колко много (благодаря, за което!) та въпроса ми е следния:

http://www.album.bg/hate_you/ въпросната личност е писала това: http://www.album.bg/hate_you/comments/ на сестра ми- alex123

има ли начин да разбера кой е hate_you, ако ще помогне знам пощата (натиснах на забравена парола) Пощата е: hate__you__@abv.bg

Пробвах да нацеля паролата: Не е hate_you, не е 123456, не е и четири повторени числа (пример: 1111).. Моля ви, помогнете ми. (ако има такъв начин) Благодаря предварително на всички!
:-)

mullated
05-14-2008, 16:39
Трудна работа е това.Може би ако приложиш малко social engineering ще успееш да стигнеш до личността hate_u или там както е...Ще трябва да се заредиш с доза търпение и да обмислиш тактика да го прилъжеш.После е лесно :) Едно тупан-текно няма да му се отрази зле.
Отговори му на коментарите, зариби го (това от името на сестра ти), накрая го викни да се видите някаде в някой парк или нещо обезлюдено и :o

inSane_baby
05-14-2008, 16:47
Не мисля, че би било нормално да отговоря на коментар: "задминала си кучките, ще те чукам... и тн", с нещо от сорта искаш ли да се видим.. пък и смятам, че е някой, който познава сестра ми и приятелите й, тъй като в албума му, в последно разгледани снимки има снимки на нейния клас и само от нейния албум. Това е някой, който я познава, или може би някоя.. Все пак благодаря, mullated. :-)

Lucho
05-14-2008, 17:06
Вземи потърси някоя програма за разбиване на пароли - добра работа ще ти свърши.А и често казано,не се връзвай на подобни глупости,от опит го знам.Онзи ден един го блокирах в скайп,и той ми пише на мейла че праща борците да ме пребият.. :razz: ,обаче аз с му разбрах IP-то и с една програмка.....вече няма достъп до големите сайтове...пък и го разбрах къв е хлапак...Така че спох,и не се връзвай на подобни дивотий.. :)

splendour
05-14-2008, 17:15
Вземи потърси някоя програма за разбиване на пароли - добра работа ще ти свърши.А и често казано,не се връзвай на подобни глупости,от опит го знам.Онзи ден един го блокирах в скайп,и той ми пише на мейла че праща борците да ме пребият.. :razz: ,обаче аз с му разбрах IP-то и с една програмка.....вече няма достъп до големите сайтове...пък и го разбрах къв е хлапак...Така че спох,и не се връзвай на подобни дивотий.. :) q kaji takava programa

splendour
05-14-2008, 17:17
probvai s tainiq v1pros i otdovor pri po6tata ako ne yspee6 i s neinata parola

splendour
05-14-2008, 17:20
awe probvax ama v abv pi6e 4e nqma potrebitel s takova ime :-o

splendour
05-14-2008, 17:22
ima hate_u@abv.bg da ne e tova?

inSane_baby
05-14-2008, 17:28
Паролата беше изпратена успешно на адрес: hate__you__@abv.bg!

това ми пише, може би ти пише така защото аз няколко пъти опитах да оцеля паролата, но ми даваше грешна парола.

splendour
05-14-2008, 18:38
da amka sq trq vleze6 v po6tata

splendour
05-14-2008, 18:39
pi6i my i my izm1kni impuls aha skaip.......... po lesno 6e e da my dosajda6

inSane_baby
05-15-2008, 10:34
Подател: ABV-sastezanie online <za_konkurs@abv.bg> добави в адреси
До: hate__you__@abv.bg
Относно:
Дата: Четвъртък, 2008, Май 15 13:33:07 EEST


Здравей, hate__you__,
На 19.05.2008 ще се проведе томбола измежду всички регистрирали се за участие в нея потребители на www.abv.bg с цел раздаване на награди от трите мобилни оператора- Mtel, Globul и Vivatel. За да участвате, моля изпратете трите си имена и населено място на адрес: za_konkurs@abv.bg в три дневен срок. забележка: Няма възрастови ограничения!
Екипът на abv ще се погрижи да ви оведоми за развитието на томболата като ви изпрати имейл на адрес: hate__you__@abv.bg
Печелившите можете да видите и в началната страница на www.abv.bg на 20, 21 и 22 май.

награди:
тринадесет цифрови фотоапарата, марка Olympus
тринадесет мобилни телефона LG Shine
500 безплатни минути в мрежата на Mtel, Globul или Vivatel, според вашия мобилен оператор.

Наградите ще бъдат изпратени по пощата на посочен от вас адрес в случай, че печелите.

Не губите нищо, може единствено да спечелите!


Успех!








Това писах на мейла, дано проработи.

splendour
05-16-2008, 20:52
insane_baby , ima li rezyltat :-o

ziky
05-18-2008, 22:46
Бе кво да ти кажа..случало ми се е смисал познати ми се обаждат и ме питат как мога да разбера кой ми е писал такъв коментар или кой ми е сложил снимка в еди кой си сайт и т.н...тва е некой боклук некой простафелник дет си няма работа..такива никове и профили без снимка..много знаеш кой е и с ква цел го прави..няма да се хване..гарант!

nekfo_takova
09-23-2008, 19:22
stava duma za razbivane na paroli v www.aha.bg ....SPESHNO E!!!ako nqkoi moje da mi pomogne da mi pishe lichno...predvaritelno vi blagodarq :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Bianca
09-23-2008, 20:10
Абе, имате проблем с някой потребител-оплаквате се на съответните хора в съответния сайт.
Като ми бяха направили фалшив профил в импулс с мои снимки и бяха напсували половината град, да не мислите, че съм се мъчила сто часа да разгадавам пароли? Не, просто се оплаках на администраторите и след един час тоя профил вече го нямаше. :)

MELON
09-24-2008, 12:25
kaji kakvo stana de

lqlqlqqqqqqqq
05-15-2009, 18:29
моля ви помогнете мии .. имам проблем с албум.бг :-x :-x .. някой е направил профил и се преставя за мен .. мога да си докарам сериозни проблеми заради това .. ако това ще помогне знам имейла ако можете да ми помогнете с разбиването на паролата моля ви пишете ми лично м0ля ви !!!!!! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

smileforyou12
05-15-2009, 19:28
кви са тея тапотии ве :-o