PDA

View Full Version : :)



Lorrain
05-14-2008, 16:45
Zdraweite imam malyk problem i bih iskala da pomolq za malko pomosht - imam malki pypchici po gyrba..nai mn sa razpolojeni otstrani-lqwo i dqsno ako mojete da mi kajete s neshto da gi maja...neshto efikasno ako moje ako nqkoi e imal ili ima takyw problem neka spodeli
I oshte neshto kosymchetata po gyrba kak mojem da gi mahnem[tyi kato moite ne sa rusi,ne che sa nqkwi golemi de prosto ne mi e mn konfortno ] ami towa e pomagaite :p[ i syjalqwam che zaglawieto ne e na kirilica prosto w momenta nqmam na komp inst]

sexa_na_kompleksa
05-14-2008, 16:49
Аз пъпките ги махам със салицилов спирт и крем Бочко. ;)

scanadal
05-14-2008, 17:00
Ами за тези пъпчици бих ти препоръчала крем "Здраве"-универсален е,а и от опит знам че помага.Аз имах по ръцете-от лактите нагоре и за около две седмици се мазах с това кремче и сега няма нищо.А колкото до косъмчетата-според мен не ги махай.Е,ако си го решила,че искаш най-правилно е с кола маска.Но според мен това са си само мъхчета,които почти всяко момиче има. :wink:

Lorrain
05-14-2008, 17:02
blagodarq mn i na 2te wi :)
ako moje oshte nqkoi da izkaje mnenie... :)

Mn0go_SexY
05-14-2008, 17:21
Az hodih na kozmetik! Otidi v apteka i popitai za takova mazilo i shte ti dadat! :) :) :)

donkihot
05-14-2008, 17:41
пъпките...амии търкай силно с гъбата..може би ти се е образувала кир-това не озна4ава,4е си не4истоплатна разбира се,просто понякога се полу4ава така!

Lorrain
05-14-2008, 18:13
ne ne e kir ili neshto takowa :) prosto sa sitni pypchici po celiq gryb i e dosta nepriqtno za pipane pone na men samata.A pyk inache s gyba sym se pretyrkwala nqkoi pyt daje :D no..shte widim shte probwam koeto kazaha momichetata po gore pyk shte widim :)