PDA

View Full Version : Бащата души...



Stamera
05-14-2008, 16:52
Проблема е такъв, че бащата се пра'й на невменяем и идва на скрита инспекция в стаята ми - като не го гледам души из стаята, като му следя погледа се прави на замислен. Въпрос към опитните - за к'во му е да души като не е такъв човек и знае, че цигари не пуша(от време навреме) и не крия повечето неща от него ?? :-o :-o :-o

AutumnTears
05-14-2008, 18:40
vseki zagrijen roditel minava prez takuv period :lol:

Pedigree
05-14-2008, 18:51
Всички душат, и мен сигурно ме душат, ама не усещам, па и вече няма какво да душат. Притесняват се. Инак, остави го да души, като нямаш много за криене, не трябва и да се притесняваш.

TellMeYourName
05-14-2008, 18:59
Всички душат, и мен сигурно ме душат, ама не усещам, па и вече няма какво да душат. Притесняват се. Инак, остави го да души, като нямаш много за криене, не трябва и да се притесняваш.така е...аз моите не ги усещам,когато го правят 8-)

BeautifulWorld
05-14-2008, 19:01
vseki zagrijen roditel minava prez takuv period :lol:
Моите не били загрижени... аз си мислех, че ми имат доверие :o
По темата - ако нямаш какво да криеш, остави го, най-вероятно известно време ще обикаля из стаята ти, после ще разбере, че няма нищо и ще спре.

TheNewReligion
05-14-2008, 20:45
Като те гледам какъв си сладък на пикчето , как няма да те следи човека ...Може би се притеснява , че някоя сладка мацка ще те отмъкне ! :P :P :P

SunShinePearl
05-15-2008, 14:49
tq mama dr rabota si nqma,ve4e mi e pisnalo da i kazvam da ne mi bara rabotite ili pak da po4uka na vratat predi da vleze ama koi mene me 4uva :(

KARELIA
05-16-2008, 08:13
em sig.seki go du6at pone malko.Moje bi i mene samo 4e ne sam gi hva6tala.6tom nqma kakvo da krie6 zna4i nqma problem moje bi e dobre da go popita6 dali tarsi ne6to konkretno za da mu pomogne6 da ne si gubi vremeto 4oveka :-D

BeautifulWorld
05-17-2008, 07:23
tq mama dr rabota si nqma,ve4e mi e pisnalo da i kazvam da ne mi bara rabotite ili pak da po4uka na vratat predi da vleze ama koi mene me 4uva :(
Аз се научих да чукам на вратата на нашите след като ги хванах... ъъъ... в неподходящ момент. Те обаче така и не чукат на моята - явно и на тях им трябва подобен стимул :D

hipopotamka
05-17-2008, 07:32
Мама знае всичко :-D . Иначе остави го да души..нали нямаш какво толкова да криеш..