PDA

View Full Version : CLICK ТУКА ХЕК МАНИАЦИ!!



Stamera
05-14-2008, 17:01
Значи вчера за 2-ри път цъкнах хек и съм много зарибен, 'щото очевидно има хляб в мене за тая работа. Днеска във всяко междучасие цъкахме с едни момчета от моето даскало и се зарибих адски много... Я ми кажете вие как се зарибихте и к'ви трикове можете :)

bulgarcheto
05-14-2008, 17:40
А трябва ли да сме се зарибявали е браааат?

Jamalska
05-14-2008, 17:48
зарибих се...в 7кл сиреч преди 6 години покрай(заради) едно момче(май биг лоф)...после съвсем случайно се запознах с някои от TSB(the shred brothers) и започнах да се събирам с тях ...надобрях доста за тогавашното ниво в бг...след едно състезание се водех най-доброто момиче в бг въпреки жалкото си ниво...Ноо ни хакнаха форума,вече не сме добре организирани и сума други причини...и сега единствения начин на свързване м/у хекърите в бг остана раздела в 359хипхоп.ком...ако не друго то поне там започнаха да влизат и някои от най-добрите като Митко,Джими и Ефекта...
така че http://forum.359hiphop.com/index.php?showforum=29

AutumnTears
05-14-2008, 17:53
hek tova ne e li vid riba? :lol:

b0Nb0n
05-14-2008, 18:22
:lol: aha mnogo e vkusna

run
05-16-2008, 22:31
Mai kat propu6ih koz, ba li go...Moga balance, scorpion, around the world...Ma ne se praa na pro, prosto si cykam...

5StaR
05-16-2008, 23:38
хек съкс

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-17-2008, 01:31
Хек си спомням в моите "метъл" години доста цъках :D тай де.. това беше мин год .. зарибяването стана.. като нали в училище имахме някакви допълнтелни часове по ФКС но с госпожата по БГ и тя предложи ако искаме да носим хек и да играем .. и ест целия клас мин год беше зарибен на това.. доста неща можех но постепенно поспрях защото доста ми омръзна .. секи ден на даскало всяко междучасие това се правеше.. даже като се прибирах и излизах навън пак хек цъкахме ...... абе омръзва .. след като не съм от типа хора които обичат еднообразието.. (:

Buhtaaa
05-17-2008, 07:17
ми де да знам аз не съм кои знай колко добра ама си скъсах кецовете да му е*а мамата :-x почти никви трикове не мога да правя абе стига да ти доставя удоволствие няма значение кво можеш ;)