PDA

View Full Version : За изрусената коса



za6to_vse_na_men;((
05-14-2008, 17:41
в началото на 2008 година се изрусих.Да обаче косата ми все е някаква жълта а не искинско русо.Вече 5 6 пати се боядисвам и уж е добре ама става жълта :( :( :( :( :( а не е руса като на блондинките.Сега искам бяло руса или сиво руса коса и си взех едн бяло руса боя и се боядисах миналата седмица....и какво?Сега пак е жълта косата ми макар че не чак толкова както преди.Сега пак ще се боядисам тази вечер че не мога да се понасям с тази коса и искам да попитам ПЪРВИЯ МИ ВЪПРОС Е,дали има вероятност да НЕ ХВАНЕ боята?За втори път ще се боядисам с същата коса и оцветител...и ВТОРИЯ МИ ВЪПРОС Е, вярно ли е че на мръсна коса боята се нанасяла най-добре?Аз не съм си мила косата от тази неделя точно заради това и моля ви плс отговорете ми на двата въпроса :( :( :(

donkihot
05-14-2008, 17:43
доколкото аз знам,найстина ако ти е мръсна косата боята се хваща по-лесно..а за другия въпрос нз...може би най-добре се посъветвай с фризиора си и нека той те боядисва! поне да знаеш.4е си в сигурни ръце

za6to_vse_na_men;((
05-14-2008, 17:45
Не аз няма кога да ида на фризьор и моя личен фризьор не работи сега.....и мама ме боядисва.

~CaLiCo~ *PepS* :P
05-14-2008, 18:40
kupi si edna siva boq,tq ubiwa taka da se kaje tipi4no oranjewite nuansi.... az pyrwona4alno bqh mn qrko 4erwena,izrusih se,stanah oranjewa,ot tam samo sys siwi boi i sega sam ruso....wodqt go medno:)

Zahara
05-14-2008, 19:44
Не се притеснявай, при всички е така, това не зависи от боята, зависи от МАТИРАНЕТО на косата! Аз бях с червена коса и с 2 боядисвания стана идеално руса (като на блондинките, както ти се изрази). Всяка коса, независимо с какво е боядисана, след 1-2 измивания добива тоя гаден жълт нюанас, ако не я матираш. Вариантите са няколко. Аз лично съм ползвала един шампоан на Vitaly`s, 22 лева беше. След това ме светнаха за един балсам на Престиж, 3 лева е, и върши идеална работа. Като си измиеш косата с шампоан, нанасяш на цялата коса балсама, седиш 20-ина минутки, отмиваш и слагаш балсам или маска каквито си ползваш. Това е. Не забравяй да го правиш на всяко къпане :)

TopTa
05-14-2008, 19:50
sestra mi se izrusi a e poprincip tumna brunetka i to stana kato tvoito - ne ruso mi julto s oranjevi gadni otenaci! :? ma ima po magazinite i aptekite nqkvi kato maski specialno za rusa kosa koito imat nqkvi extrakti i kato se mie6 i to pravi rusoto po hubav nuans! a poprincip kato si izrusena specialnite 6ampuani i balsami za boqdisvana kosa pomagat da se zapazi cveta po-dulgo i da ne se otmie. su6to probvai ot onezi 6ampuani s leki ocvetiteli vutre!

IdiOtKa
05-15-2008, 05:56
махай го тва русо !