PDA

View Full Version : Любов, Любов :)



sweetlove
05-14-2008, 17:43
Здравейте на всички! Еми, аз днес усетих, че хлътвам яко пак :D По принцип момчето го знам отдавна. Първо забелязах, че удивително много прилича на баща ми, когато е бил на неговите години :-o и просто той ми направи голямо впечатление, забелязах колко е готин, сладък, имам късмет, че по междучасията се засичаме по улицата :))) иначе нищо не знам за него ( е освен името :) ) Знам, че със сигурност е завършил. Та искам да ви питам според вас би ли могло момче като него (сигурно към 20-21 год.) да хареса или поне да забележи 15 годишно момиче или си въобразявам, защото днес се засякохме в едно заведение по отблизо и ми се стори, че ме гледаше, а аз имах възможност от близо да забележа някои черти от лицето му... ммм голям сладурр :P та ако можете да ми кажете нещо по моя проблем моля пишете! :-)

Empowered
05-14-2008, 17:46
1 napravi o6te 1 takava tema da 4e 2 e na umrqlo ;)
2 ako smata6 4e imate ob6ti interesi i si dopadnete za6to ne!
3 nau4i ne6to pove4e za nego lol....moje da se okaje gei :oops:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-14-2008, 17:55
2 теми ... откажи се пак !

sweetlove
05-14-2008, 18:00
извинявам се, че съм я пуснала 2 пъти, без да искам. Еми аз всъщност представа нямам какво да му кажа. Няма ли да изглежда нагло аз да поискам да се запознаем, пък и той е голям да не си рече.. пък тая пикла.. какво мислите? предпочитам някак да му привлека вниманието и той да направи първата крачка. А имам само един познат дето може да разучи въпроса, но той пак ще ме разнесе по цялото даскало... пишете моля ви :-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-14-2008, 21:19
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=171164

оставям другата защото е по пълна :)