PDA

View Full Version : моите си дертове



charming
05-14-2008, 21:21
На 17 съм, а той(приятелят ми) на 33.заедно сме вече от 4 месеца(това за мен е мн).има си приятелка от 8 години,с която не прави секс от 1 година.Не живеят заедно.Явно в миналото тя го е наранила с нещо,но незнам.Нещата не вървят,дори незнам дали са заедно.Разликата в годините не е проблем,отдавна съм опровергала съмнението,че с мен само заради секс-а,но съм много объркана.В даден момент се държи така сякаш е лудо влюбен в мен,а в следващия..ох и аз незнам.предполагам,че става въпрос за настроения,но..Мн е важно за мен да знам какво знача за него.Не ми е казвал тея,най-хубавите думички (обичам те),но го показва.Незнам защо е с мен.Ясно е,че тая връзка няма перспектива.Незнам дали съм едно развлечение или наистина изпитва нещо.искам да говоря с него за това,но незнам как да вмъкна темата в разговора,какво да го попитам,как да му отговарям.Даже незнам защо я пускам тая тема,та чак и се регистрирах.Просто имам нужда да споделя..

punkrock
05-14-2008, 21:45
Просто си му едно развлечение.
Виж като се замислиш кой нормален мъж на 33 г. ще тръгне с някаква 17 годишна, дето нито му е на акъла нито нищо.
Просто незнам как си се вързала да си с него ??? Колкото и да го харесва/обичаш просто това е странно. Мъж на неговата вързраст би трябвало да мисли вече за нещо по-сериозно, като например да създаде семейство. :?

stk
05-14-2008, 21:53
Нормално е да изпитваш тези младежки тръпки.

Да, той само те използва. Каквото и да ти говори ти се омайваш от неговите думи, на 33 е, опитен е, но все пак той може да ти е баща, замисли се.

Моят съвет: напусни го сега, за да не съжеляваш после.

Успех!

charming
05-14-2008, 21:57
Въпроса е,4е не изглежда да съм само развлечение.не се самозалъгвам,защото съм влюбена,а и всички го забелязват(4е тои е влюбен в мен).Мисли за сериозни неща.Има си собствен бизнес и в момента го разширява драстично,това му е на преден план сега,а не семейство.

charming
05-14-2008, 22:04
Добре.Само замалко не мислете по тоя праволинеен и логичен начин и тогава решавайте.Плюс това моя въпрос е друг."искам да говоря с него за това,но незнам как да вмъкна темата в разговора,какво да го попитам,как да му отговарям."Не че нямам нужда от мнения,просто искам да прочета нещо различно от това,което казваха всичките ми познати в началото,преди да го опознаят и разберат как стоят нещата.

punkrock
05-14-2008, 22:06
Еми ти си му развлечението за след работа :D
Абе момиче я се осъзнай! Каква любов, какви неща говориш, слез на земята, недей да си пропиляваш най-хубавите години с някви дъртаци :?

BaBy_bS
05-15-2008, 03:54
той е на 33,ти си на 17 .... за какво изобщо си говорим?!защо изобщо се учудваш,че не ти е казал "онези думички"?какво изобщо правиш с тоя човек?! има някои въпроси,на които сама трябва да си отговориш и след това да занимаваш хората по сайтовете с една меко казано глупава връзка.съжалявам,че съм малко груба,но фактите са си факти ...просто трябва да се осъзнаеш ...

xXxScreamxXx
05-15-2008, 05:34
Еми ти си му развлечението за след работа :D
Абе момиче я се осъзнай! Каква любов, какви неща говориш, слез на земята, недей да си пропиляваш най-хубавите години с някви дъртаци :?

+1 ....
след време ще съжаляваш 4е си направила именно тази грешка :?

comics
05-15-2008, 05:52
smqaatai az kat stana na 33 typite 17 g0dishni putki shte mi se vryzvat i shte gi eba :grin: :grin: :grin:

Obsession
05-15-2008, 06:37
Една сериозна връзка изисква възможността на двамата партньори да общуват, да разговарят. Самият факт, че се смущаваш при мисълта да го попиташ какво значиш за него говори, че не си сигурна в отношенията ви. Просто го попитай, това е правилното в тази противоречива ситуация. Но и аз мисля като останалите, че нямате бъдще заедно (ти сама го осъзнаваш), така че за теб самата е най-добре да прекратиш. Не забравяй, че той е на 33, винаги може да намери друга, а ти си едва на 17, още толкова ранима и с крехка душевност. А и не знам как си се съгласила да си "заместничката" в живота му...

sladkъ_mackъ
05-15-2008, 07:03
Добре бе не осъзнаваш ли какъв човек е та си с него :shock: Щом заебава уж сериозната си 8 годишна връзка и приятелката си,заради теб значи така ще потъпи и с теб ,ако изобщо сте заедно занапред :? Според мен ти си му за забавление само :? А я си помисли според мен има много такива "връзчици",не сте само ти и приятелката му :? Такива мазни педофили гадни .... :-x :-x :-x

Vaniushkata
05-15-2008, 08:09
BaBy_bs не си малко груба,а прекалено много.Този сайт е създаден за проблемите на хората,така че нямаш абсолютно никакво право да казваш,че темите са глупави.Като не ти харесва темата за къв кур пишеш в нея.А аз така като чета мненията ще кажа, че в тоя форум всички са напълно ограничени.По-черногледи идиоти не съм виждала.Ама чак сте смешни.За авторката - точно сега са тези години,в които трябва да живееш по възможно най-пълноценния начин,да правиш каквото си поискаш,да се радваш на младостта.Годините,в които грешките са простими.А ако някой мисли за грешка връзката ти с това момче му тегли майните.Обръщам се към момичетата на 17 години - вас не ви ли използват момчета по на 20 години а?Колко пъти съм чувала думите "Тоя тъпак ме използва",а тъпака е колкото теб.Тогава ква е тая разлика,която правите между 20 и 30 годишните мъже.Ще запомня всеки,който е писал по тая тема и ако след време видя някой от вас да се оплаква от 20 годишното си гадже,че го е използвало,супер мн ще ви наливам.Пък и коя връзка няма край?Запомни,не мисли за края,мисли за страхотните мигове през които ще преминете заедно.Ако мислиш за края връзката е обречена още от началото.По тяхната изкривена логика той те използва,ама на мен ми е мн интересно защо ще го прави.Ако те използва за секс до сега да те е зарязал и да е отишъл при друга.А момчетата,които са писали по темата да не говорят мн мн и да не се правят на света вода ненапита.Всичко идва от това,че правите разлика между годините,а от мн хора в тоя форум съм чувала "любовта няма години".Хората,които мислят обратното не я заслужаватДругото,което ми стана интересно.Защо винаги всичко го обръщате в секс,толкова ли сте незадоволени.Тука ставаше въпрос за отношения и любов.Кой дявол ви накара веднага да почнете да говорите за секс?Еби му майката.Успех мила,най-искрено се надявам всичко около вас да потръгне добре.Смело напред,бъди откровена.

samonervi
05-15-2008, 09:04
Еми ти си нещо като десерт за него.Недей да си мислиш,че той те обича дори да не прави секс с приятелката си от 8 години.Ти си просто развлечение за него.Бягай докато е още време

Wrathchild
05-15-2008, 09:17
Не те обича ако още е с бившата си. Впрочем това, че ти е казал, че не правят секс от 1 година не значи, че е така. Правят и още как.

Erica
05-15-2008, 09:34
На 17 съм, а той(приятелят ми) на 33.заедно сме вече от 4 месеца(това за мен е мн).има си приятелка от 8 години,с която не прави секс от 1 година.Не живеят заедно.Явно в миналото тя го е наранила с нещо,но незнам.Нещата не вървят,дори незнам дали са заедно.Разликата в годините не е проблем,отдавна съм опровергала съмнението,че с мен само заради секс-а,но съм много объркана.В даден момент се държи така сякаш е лудо влюбен в мен,а в следващия..ох и аз незнам.предполагам,че става въпрос за настроения,но..Мн е важно за мен да знам какво знача за него.Не ми е казвал тея,най-хубавите думички (обичам те),но го показва.Незнам защо е с мен.Ясно е,че тая връзка няма перспектива.Незнам дали съм едно развлечение или наистина изпитва нещо.искам да говоря с него за това,но незнам как да вмъкна темата в разговора,какво да го попитам,как да му отговарям.Даже незнам защо я пускам тая тема,та чак и се регистрирах.Просто имам нужда да споделя..

Po princip ti si chovekyt koito go poznava nai-dobre,i trqbva da znaesh kak i kakvo da napravish.No naprimer zashto ne opitash nqkoi put naprimer dokato ste zaedno kyde na maitap kyde na istina da go popitash kakvo bi stanalo ako teb te nqmashe...i taka leko poleko mojesh i da namerish jelanata informaciq :)
Sprqmo tova koeto kazvash za nastroeniqta mu - e napylno normalno,ti sama kazvash che e mnogo zaet i che se zanimava s chasten biznes,ami predstavi si kakvo mu e na glavata...i edva li vinagi mu e do nejnosti...,a pyk i v interes na istinata malko sa myjete (podchertavam Myjete) , koito si izrazqvat postoqnno chuvstvata.Moje da ti otneme adski mnogo vreme da go nakarash da izreche tezi dwe zavetni dumichki

charming
05-15-2008, 11:16
Vaniushkata i Erica,много ви благодаря за куража!Наистина имах нужда да знам,че някой ме подкрепя (Vaniushkata) и не ме упреква за решението,което съм взела(Erica).Четейки останалите мнения днес по-рано ми идеше да се разплача,вие ми усмихнахте деня! :) Благодаря за разбирането!

Erica
05-15-2008, 11:27
Vaniushkata i Erica,много ви благодаря за куража!Наистина имах нужда да знам,че някой ме подкрепя (Vaniushkata) и не ме упреква за решението,което съм взела(Erica).Четейки останалите мнения днес по-рано ми идеше да се разплача,вие ми усмихнахте деня! :) Благодаря за разбирането!

Za nishto za nishto - pak zapovqdai :-)
Jivotyt si e tvoi i samo ti znaesh koe nai-pravilnoto reshenie za da si shtastliva.Bila sym svidetel na mnogo takiva vryzki i sym zabelqzala,che ne vinagi vsichko e lyja i izmama,taka che mnogo si zavisi ot horata...i ot tova koeto imat pod shapkata :)
Az sum posledniq chovek,koito ima pravo da te sydi - shtom se chuvstvash shtastliva po tozi nachin - jivei si jivota taka :grin:

P.S. - Imam priqtelka,koqto e po malka ot supruga si 20 godini i sa shtastlivi zaedno veche 8 godini.
Taka che ne se znae znae li se.Samo znam edno edin myj vlubi li se istinski,nezavisimo na kolko godini e,toi stava kato uchenik i e sposoben da napravi vsichko za jenata,koqto e otkradnala syrceto mu :P