PDA

View Full Version : Помага ли?



Qni4ka666
05-15-2008, 08:35
Наскоро имах известни оплаквания за парене и неприятно дразнене във влагалището. След като казах на майка ми, тя се консултира с една лекарка, която й каза, че преди да се стигне до гинеколог може да пробваме да правим промивки със сварена смрадлика...Е това помага ли или са просто някакви бабини измишльотини? :?

samonervi
05-15-2008, 08:51
Паренето е признак за инфекция,която се лекува с антибиотик,който струва 7 лева,но трябва преглед при гинеколог за точната доза която да приемаш.Смрадликата се използва за успокоение и при инфекции,но само от нея няма да ти мине.

darla
05-15-2008, 09:23
Паренето е признак за инфекция,която се лекува с антибиотик,който струва 7 лева,но трябва преглед при гинеколог за точната доза която да приемаш.Смрадликата се използва за успокоение и при инфекции,но само от нея няма да ти мине.
ne vsi4ki infekcii se lekuvat imenno s tozi antibiotik ot 7lv!!!!!!!!!!
ginekologa 6te ti kje kakva to4no e infekciqta ili eventualni ot kakuv vid sa gubi4kite i 6te ti predpi6e krem4e i vaginalni sve6ti4ki! ako vseki put kogato ti zapari otdolu se lekuva6 s edno i su6to....6te stane ludnica!

mishkata88
05-15-2008, 09:29
пфф какви са тия лекари не мога да разбера??? ](*,) вместо да ти даде направление за гинеколог тя промивки със смарадлика предлага ](*,) ](*,) ](*,) доколкото знам тая промивка помага при лечението на гъбички ама от нея не се махат напълно... лекарства са нужни... :-x

Qni4ka666
05-17-2008, 15:26
Между другото във връзка със същия проблем си купих дамски душ "Тантум роза". Някой може ли да ми каже дали го е използвал и дали е помогнало и след колко време е дало ефект (ако въобще е дало) :o

o0ps
05-17-2008, 15:33
Даам няма какво да си правиш експерименти, все пак става въпрос за здравето ти! Веднага на гинеколог! :)

Pepincetyy
05-18-2008, 18:42
Даам няма какво да си правиш експерименти, все пак става въпрос за здравето ти! Веднага на гинеколог! :)
+1 Отиди на гинеколог най-сигурно е :P