PDA

View Full Version : СпорТ



bubenceee
05-15-2008, 10:30
много искам да спортувам,но моите приятелки не са особенно големи привържиници на спорта!пък и те са доста слабички,че да им трябва това.Вкъщи си правя упражниния понякога когато ми остане време,но през повечето време ме мързи,а за фитнес въопще нямам време! много ми се бяга или ми се кара колело,но сама ми е много кофти!предложете как да зарибя приятелките ми :o :-D или да не изпитвам самота при спортуването :-P :-D :-D апък наистина имам доста голяма нужда от малко стяане на тялото :-D

thefreak
05-15-2008, 11:20
Просто трябва да превъзмогнеш нуждата да спортуваш с приятелки.
Нямаш нужда от тях във фитнеса нито на алеята.

donkihot
05-15-2008, 11:50
ако си от пещера-обади се и аз имам същия проблем....

maaster
05-15-2008, 13:45
Ммм какво да ти кажа ... аз също съм спортист, и за съжаление малко са хората от обкръжението ми който са привърженици на спорта. Та често примерно си бягам сам. Но ето ти едно решение, може да ти помогне, поне при мен действа. Пусни си някаква надъхваща музичка, вземаш си мп3 или телефон с музика или радио с теб така че да ти е удобно, и излизаш навън да бягаш - тук във Варна морската градина ми е на две крачки и обикновено бягането си го приемам като разходка и като си слушам музика и се наслаждавам на природата бягането минава бързо и неусетно. Ако имаш в твоя град подобно приятно място - възползвай се, всичко е до нагласа :) ... Успех !

nasko07
05-15-2008, 18:36
Аз пък предпочитам да си тичам сам. За фитнеса не но за тичане специално да. Обаче имам един фр от тренировките често ходим да тичаме и двамата. И както каза maaster с подходящата музика става супер ще ти шредложа от Роки някое парче мн се надъхвам така :)

MidnightCreep
05-16-2008, 18:47
Започни тренировки с организарана група на твоето ниво,няма да ти е скучно,там ще се запознаеш с много нови хора.
Иначе избор голям-плуване,тенис,някакви колективни спортове(шаха не го броим).

FireWing
05-16-2008, 19:48
Аз спортувам с няколко френда бягаме по 1-2 км на ден те си праят някви опражнения след тва аз си прая моите за отскок и след тва разцакваме баскет :)

nightelf4e
05-17-2008, 18:02
здравей..ами може просто без приятелките си да се запишеш някъде да спортуваш в някой клуб...и там така или иначе ще се запознаеш с много хора с които ще се сприятелите :) а ако си решила да бягаш или нещо такова наистина спасение е музиката :)