PDA

View Full Version : Първата любов



snoopyf
05-15-2008, 11:06
Здравйте...искам да ви помоля за съвет,а не за присмиване и тъпи подигравателни отговори..предупредила съм,защото приемам нещата лично...Искам да ви споделя нещо..аз съм на 14 и до сега съм си имала само дно гадже (лятото),но го одрязах на следващия ден..не че не са ми предлагали,а просто чувствата не бяха взаимни,а и се плаша от обвързване (освен приятелско).По принцип обичам да общувам с хората,да създавам нови приятелства,но стане ли въпрос са гаджета...е тогава вече се панирам и искам да потъна в земята :( Сега за първи път си харесва момче,което да е отвърнало на чувствата ми,НО
1.Той е по-малък с една година от мен
2.Много съм притеснителна...
Страх ме,честно!Не знам как да се целувам и ме е срам до някъде от това.. все едно съм неопитна,а няма да му кажа за нищо на света... Просто ми помогнете,в случай че сте разбрали нещо...

donkihot
05-15-2008, 11:27
като за на4ало...успокой се! възрастта не е от зна4ение,а и вашата разлика не е голяма...просто се успокой и прави това,което искаш без да ти пука за мненията на околните и т.н за целувката...не се притеснявай-това не е у4илище а целувка-вси4ко става от самосебе си-вероятността да стане гаф е многоо малка. Успех!

FreeSpirit
05-15-2008, 11:28
Не се страхувай от обвързването- все някога и това се случва ;)
Това, че е година по- малък, според мен не е пробем...
Не се притеснявай, че не можеш да се целуваш (и аз бях така,ама приятеля ми ме разбра)ако момчето те харесва наистина ще те разбере и няма да го направи на проблем ;)
За първата целувка с него се отпусни и не бързай и всичко ще стане както трябва :)
Успех :smt001

VinDiesel
05-15-2008, 11:31
Не бягай от страховете си а ги разреши като се спречкаш с тях да не ти пука просто се отпусни и не се срамувай

Lucho
05-15-2008, 11:38
Една година по-малък от теб,казваш....Ами в такъв случай ще те посъветвам да не се хващате,по простата причина че много ще ти се присмиват съучениците ти...само от тази гледна точка.Все пак ако яко го искаш - ти си baby ! :grin:

soul1199
05-15-2008, 11:43
hi,ne se pritesnqvai,6e sa oprai6,ni6o,4e toi e po-malak tova ne e 4ak tolkova vagno,pak i s edna godina,az sa6o sam na 14,i me privli4at vsqkakvi mom4eta,ne se pritesnqvai za celyvkata,az sa6o dosta se pritesnqvah,no tq stava ot samy sebe si,a i ne kazvai,4e za prav pat se celyva6 na mom4e,prosto se otposni i celyvkata sama 6e si doide v to4niq moment

mistical_girl
05-15-2008, 12:45
Te хората нали са казали "Вземи си кака, да те отрака" :lol:

И ти си нещо подобно на мен - ех, и аз съм се притеснявала за гаджета, че и още продължавам. Както и останалите ти писаха, не се притеснявай, това да си имаш гадже не означава само да се целувате, важното е да сте и приятели и да си имате доверие. А колкото за първата целувка - ами когато момента настъпи, предполагам че ще се отпуснеш и ще се оставиш на съдбата (и на неговата уста ;) ) Успех (:

yuyuto
05-15-2008, 13:35
Просто ми помогнете,в случай че сте разбрали нещо...
Да де, ама въпроса е, че само ти можеш да си помогнеш... Притеснението няма кой друг вместо теб да го преодолее... За тва не се вайкай, ами действай и такам... :P

GregoryHouse
05-15-2008, 15:54
Първо ти си нямала гадже,защото еднодневна "връзка" не е връзка.Второ това че е по малък няма никфо значение...познавам такива слаучаи.ТРето не си му майка че да го учиш на нещата от света.Четвърто Преструвай се,че нищо не те притеснява...

Петото може да не го четеш за предпочитане

но нямате шанс на тая възраст за нещо сериозно...

Red-Bull132
05-15-2008, 17:41
mi kakvo i az sam na 14g imah vrazka za 2 sedmici i to samo 6toto i 2mata bqhme na selo a v posledniq den kogato bqhme na daskalo si priznahme i men me be6e sram da stigna do celuvkata ama i taka ne stignah...no znam 4e prosto ne trqbva da ti puka 4e si nqmala vrazka...tova momi4e me prie dori kato znae6e 4e sam nqmal vrazka i t.n. prosto badi spokoina i ne se pritesnqvai ;)

mese4ka
05-15-2008, 18:01
ами случва се никой не се е родил научен :) а колкото до това че е по-малък от теб с една година няма значение :) аз съ ходила с по-малки от мен и да ти кажа ми беше мн.приятно с тях едната ми баба пк беше по-голяма от дядо ми с 8 години но 60 години бяха заедно така че къв е проблема не виждам 8-)

Sweet_Play_F
05-15-2008, 18:10
1.Не трябва да се притесняваш от гаджето си
2.Според мен е смешно момиче да ходи с по-малко момче(лично мнение)
3.За целувката...трябва само да се отпуснеш и от там нататък всичко сe нарежда

dark_angel_7813
05-15-2008, 18:23
:grin: еми аз също съм на мнението на другите и да ти кажа не си единствената с този проблем ама на мен ми е все тая. Таа абе нищо че е по-малак тва няма никфо значение а и да не ти дреме от мнението ти на съучениците ти споко :) а отностно целувката всичко ще е океу и от личен опит никога неказвай ама на никой че до ся не си се целувала просто недей че после стаа лошо :D :D :D просто всичко с времето си не се притеснявай ;) айде успех вс най най ти пожелавам :) :) :)

heroine
05-15-2008, 19:21
винаги има първи път-действай. :P
а за целувките хич не се притеснявай,то си идва от самосебеси,само въртиш обратно по посока на часовниковата стралка и гледаш да не е много бързо и да не е много бавно...
8-) зависи и от това как той се целува...

snoopyf
05-15-2008, 19:37
Ми благодаря на всички...аз утре ще се видя с негоо иии...ще осведомя за случката (ако има такава) благодаря за съветите...Sixxkiller само ще ти кажа че до сега не ми е пукало от мнението на съучиниците ми, пък за момчето което харесвам и да искат няма да им искам мнение,иначе общо взето-благодаря!

sur4iceto__
05-16-2008, 19:09
......

FunnYboY
05-16-2008, 21:07
Здравйте...искам да ви помоля за съвет,а не за присмиване и тъпи подигравателни отговори..предупредила съм,защото приемам нещата лично...Искам да ви споделя нещо..аз съм на 14 и до сега съм си имала само дно гадже (лятото),но го одрязах на следващия ден..не че не са ми предлагали,а просто чувствата не бяха взаимни,а и се плаша от обвързване (освен приятелско).По принцип обичам да общувам с хората,да създавам нови приятелства,но стане ли въпрос са гаджета...е тогава вече се панирам и искам да потъна в земята :( Сега за първи път си харесва момче,което да е отвърнало на чувствата ми,НО
1.Той е по-малък с една година от мен
2.Много съм притеснителна...
Страх ме,честно!Не знам как да се целувам и ме е срам до някъде от това.. все едно съм неопитна,а няма да му кажа за нищо на света... Просто ми помогнете,в случай че сте разбрали нещо...


Не прави нещата със спек! Няма нищо срамно и винаги има първи път... Ще ми повярваш ли ако ти кажа че първата ми целувка беше на 17 :D но запомняща се ! :grin:



И недей да се ебаваш с момчето... Правете всичко искренно, защото когато е за първи път и е искренно - то остава незабравимо... ;)


Имам една тема "The storry of my first love" ако искаш я разгледай - моля те, не допускай подобна грешка !


Успех :-)

snoopyf
05-17-2008, 14:00
благодаря,аз го срещнах,уж излязохме,ама ми се обадиха по телефона,аз изобщо изключих че той стои пред мен и тръгнах към една приятелка като тотално го забравих...сега незнам какво си мисли... :?

Ivalinka
05-17-2008, 19:24
е,той ще те научи да се целуваш и ще забравиш,че някога си се притеснявала :)

FunnYboY
05-17-2008, 20:54
е,той ще те научи да се целуваш и ще забравиш,че някога си се притеснявала :)


Правилно :P

FreeSpirit
05-18-2008, 12:54
Аз чакам развитие :-P :-P :-P

BOOK_FAN
05-18-2008, 13:56
Една година по-малък от теб,казваш....Ами в такъв случай ще те посъветвам да не се хващате,по простата причина че много ще ти се присмиват съучениците ти...само от тази гледна точка.Все пак ако яко го искаш - ти си baby ! :grin:
И това може да се случи,но все пак му кажи за чувствата си!
Успех!

vilinanova
05-18-2008, 14:18
Ти ни разкажи какво е станало! :-D А иначе и аз съм на 14 и аз нямам гадже!За това не се притеснявай!А за врузката с по-малък: аз не бих тръгнала с него!Лично мнение! :P

snoopyf
05-18-2008, 19:02
какво стана ли?единия ден ми казва че ме обича,а на следващия ден тръгва с една моя приятелка,ебала съм я у приятелката и тоя дето толко ме 'обичаше'..те губят :smt089 :-# :smt089