PDA

View Full Version : Тъкмо започна да го забравям и... :\



bUbInkA__
05-15-2008, 13:06
Приятеля ми скъса с мен преди месец някаде.От тогава тои си има друга приятелка и аз друг приятел.Но още изпитвам чувства към него.И точно когато започна да го забравям тои или ми пиши в скаип или прави нещо само и само да напомни за себе си.Незнам защо го прави.Но неискам да имам нищо общо с него вече за да мога по лесно да го забравя... :(

yuyuto
05-15-2008, 13:27
Приятеля ми скъса с мен преди месец някаде.От тогава тои си има друга приятелка и аз друг приятел.Но още изпитвам чувства към него.И точно когато започна да го забравям тои или ми пиши в скаип или прави нещо само и само да напомни за себе си.Незнам защо го прави.Но неискам да имам нищо общо с него вече за да мога по лесно да го забравя... :(
Еми кво да ти кажа... Не влизай в скайп тогава... :D Вместо да висиш в нета, излизай повече с фр и такам... Замести го с някое твое любимо занимание, нещо, което обичаш да правиш... Пък с времето ще се оправят нещата... Ще видиш... Out of sight, out of mind... :-P :smt112

techCandy
05-15-2008, 13:35
Ами елементарно е, блокиай го от всякъде, където е възможно, изтрий го
в скайп, блокирай го в телефона, ако трябва смени номера...Не е кой знае колко сложно да се сетиш... :neutral:

slun4ice_90
05-15-2008, 18:07
И с мен така се държеше бившия ми....и аз се чудих,защо го прави....много ми беше гадно :( Аз се опитвам да го забравя и не мисля,за него..и един ден...той ме търси.Казах,му,че не искам да ме търси и да ме забрави..и май го е направил.Кажи му го и ти,или го попитай защо те търси...може би има още чувства към теб. :)

MiMcHeToOo
05-15-2008, 22:05
Защото каквото и да си говорим е много приятно да знаеш, че някой гасне по теб а ти не си с него и се правиш на гъзе. Ти обаче си си виновна, че той ти пише - навсякъде има опция блок/игнор.

evelinka1122
05-16-2008, 04:55
ами не му пиши... кажи му да не ти говори и да не те търси...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-16-2008, 05:59
блокирай го ^^