PDA

View Full Version : Кого да избера?



bIskwItkatA
05-15-2008, 13:09
zdraveite eto 4e doide i moq red da spodelq s vas :( molq pomognete mi Imam si priqtel ot godina i gornica oba4e mu se naloji da zamine za izwesno wreme izvym grada i na men mi be6e kofi i zapo4nah da izlizam s edni priqteli (toi gi poznava vsi4kite i s nqkoi ot tqh e dobyr priqtel) ta v kompaniqta ima edno mom4e i predi kogato sme izlizali az i priqtelq mi s tqh toi winagi me gleda6e i se zaka4a6e s men no v granicite na normalnoto Oba4e sled kato priqtelq mi zamina i zapo4nahme da izlizame sqka we4er toi zapo4na da pokaza mn qvno 4e me haresva edna ot ve4erite kogato me izpra6ta6e zamalko da me celune no se ovladq a pyk i az ne iskah poneje imam priqtel i go obi4ah Kazvam obi4ah za6tot sega ve4e neznam, ot kakto zamina toi se promeni sqka6 ne me obi4a we4e i ne mu puka za men 4 dena podred ne mi se obadi i ne mi pisa az mi pi6eh sqka we4er no toi ne mi przvynqva6e dori i sega kogato se wyrna pak prodyljava da se dyrji daje o6te po-zle Ot izvesno vreme zapo4vam mn zdravo da se uvlizam po drugoto mom4e znam 4e i toi me haresva za6tot si li4i i to mn no problema e tam 4e toi i priqtelq mi se poznavat ot deca i neznam kvo da pravq molq wi daite mi syvet :(

7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

Empowered
05-15-2008, 13:18
6tom obi4a6 prqteliq si nqma kakvo da govirm :o ... pogovori s nego... ama da ti kaja mai ne go obi4a6 dostata4no da se seti6 sama..

yuyuto
05-15-2008, 13:20
zdraveite eto 4e doide i moq red da spodelq s vas :( molq pomognete mi Imam si priqtel ot godina i gornica oba4e mu se naloji da zamine za izwesno wreme izvym grada i na men mi be6e kofi i zapo4nah da izlizam s edni priqteli (toi gi poznava vsi4kite i s nqkoi ot tqh e dobyr priqtel) ta v kompaniqta ima edno mom4e i predi kogato sme izlizali az i priqtelq mi s tqh toi winagi me gleda6e i se zaka4a6e s men no v granicite na normalnoto Oba4e sled kato priqtelq mi zamina i zapo4nahme da izlizame sqka we4er toi zapo4na da pokaza mn qvno 4e me haresva edna ot ve4erite kogato me izpra6ta6e zamalko da me celune no se ovladq a pyk i az ne iskah poneje imam priqtel i go obi4ah Kazvam obi4ah za6tot sega ve4e neznam, ot kakto zamina toi se promeni sqka6 ne me obi4a we4e i ne mu puka za men 4 dena podred ne mi se obadi i ne mi pisa az mi pi6eh sqka we4er no toi ne mi przvynqva6e dori i sega kogato se wyrna pak prodyljava da se dyrji daje o6te po-zle Ot izvesno vreme zapo4vam mn zdravo da se uvlizam po drugoto mom4e znam 4e i toi me haresva za6tot si li4i i to mn no problema e tam 4e toi i priqtelq mi se poznavat ot deca i neznam kvo da pravq molq wi daite mi syvet :(
Еми мноу ясно, че трябва да си бъдеш с тоя, който повече си обичаш... Ти си прецени... Пък и щом гаджето ти се държи гадно... :-P

vesito13
05-15-2008, 13:33
по това как ти говориш за двете момчета ми се струва , че на теб ти е по-приятно и синпатично новото момче , а и нещата с гаджето ти май не вървят , но все пак ти си решаваш какво да правиш

izka
05-15-2008, 14:06
Moje i gadjeto ti da e zabelqzal ne6to i za tuy da se d1rji taka...nz

thefreak
05-15-2008, 14:31
Сменяй ги често докато си млада, щото после...

MaLkaTa_LaDy
05-15-2008, 17:30
Има ли смисъл да страдаш с първият? Късай го и дай с другия. Във всеки случай ще ти е по-добре или сама или с човек, към когото изпитваш чувства. На твое място не бих се замислила много.

Re5peC7
05-15-2008, 17:42
можеш да поговориш със свгашния си приятел да видиш дали можеш да разбереш причината за неговата студина към теб (може би някой му е казал за тези закачки с това момче) и ако не може да се оправи нищо хващай новото момче :)

mese4ka
05-15-2008, 17:51
ам според мен няма смисъл да се занимаваш с приятеля си по-добре да сложиш край и когато говориш с него за това му кажи че имаш овлечение по един негов приятел :)

MiMcHeToOo
05-15-2008, 22:07
Ти сигурна ли си, че оня не е почнал да те забива, за да изпорти на гаджето ти после - приятели са.

LadySunshine
05-16-2008, 11:09
Стига е хора, все пак не е толкова лесно да се разделиш с човек, с когото си бил повече от година.. :? Според мен трябва авторката да си изясни лично за себе си с кого би се чувствала по-добре, а пък и един сериозен разговор с гаджето изобщо не е излишен.. все пак е най-добре решението да е взаимно, нали? :wink:

la_loba_mariana
05-16-2008, 11:43
Ami az bih te posavetvala da govori6 s priatelq si i ako ne se razbirate da se razdelite.i sled tova spokoino 6te moje da se hvane6 s dr mom4e za6toto ve4e nqma da si obvarzana

Lucho
05-16-2008, 12:41
От това което си написала,мисля че няма много шанс при вас...но си длъжна да опиташ..

jeni92_abc
05-16-2008, 13:36
ми според мен щом нещата не вървят много добре късай с гаджето си,и избери тва другото момче :-)

GregoryHouse
05-16-2008, 14:34
Both it is always fun :P

bIskwItkatA
05-17-2008, 14:41
emmm mersi mn na vsi4ki za savetite :) no re6enieto be6e vzeto wmesto men kogato e bil izvyn grada toi e bil s druga i mi e izneveril ;( mn mi e gadno :( no se radvam ot 4asti za6toto ne6tata mejdu nas ne wyrvqha mn i postoqnno se karahme i sega 6te ni e mn po-lesno na men i drugoto mom4e i naistina smqtam 4e toi mn dyrji na men i me haresva ,za6toto mu podarila edna margaritka na 6ega predi vreme a toi q pazi i do den dne6en

FreeSpirit
05-18-2008, 12:19
Обсъди с гаджето си как стоят нещата - може да има основателна причина да се държи така и тя да не е защото вече не те обича ;)
И преди да скачаш в прегръдките на др момче- помисли мн мн добре :)

RyAn
05-19-2008, 07:05
o neznam kfoto ti sarce reshi

Chefinkaaa
05-19-2008, 08:54
mhm... :-o
na4ii... govori s tvoq.. obesni mu kak sedat ne6tata...iii 6tom ti e izneveril i stava6 studena k1m nego .. nqma smis1l da ste zaedno...

taa taka oredi si jivoteca s drugoto mom4e... :-P ii dr goo ... zae*i // xix taka de.. basi :P aiidee uspeeh :-)