PDA

View Full Version : Подарък на най - добрата ми приятелка



Magi4eska_Kiss
05-15-2008, 15:27
Здравейте, аз съм момИче и искам да подаря накакъв подарък на моята най - добра приятелка за рожденният и ден! Моля ви, дайте идеи! Ако може да не е нещо скъпо, защото не разполагам с много пари. За инфо - тя е скромно момиче на 13 години.
Моля без подигравки от рода на - " Купи й памперс " , " Купи й презерватив " и т.н. Благодаря предварително. :grin:

TheMaggie
05-15-2008, 15:43
Първо темата не е за тук.
Второ ние не познаваме приятелката ти.
Иначе мисля,че най-хубавият подарък за нея би бил нещо за спомен и искрено писмо предвид това,че скоро ще се разделите (предполагам).Не знам,може би някоя плюшка или готина рамка с ваша снимка.Зависи колко близка е приятелката ти...

Magi4eska_Kiss
05-15-2008, 16:00
Първо темата не е за тук.
Второ ние не познаваме приятелката ти.
Иначе мисля,че най-хубавият подарък за нея би бил нещо за спомен и искрено писмо предвид това,че скоро ще се разделите (предполагам).Не знам,може би някоя плюшка или готина рамка с ваша снимка.Зависи колко близка е приятелката ти...
Благодаря за мнението ти. Приятелката ми е много близка.
Ще се радвам и ако други добавят мненията си. :)

lizzy_91
05-15-2008, 16:26
Dobre che napisa temata shtot i az smqtah da puskam takava shtot i moita nai-dobra fr. drugi den ima RD :D :D Chesno da ti kaja i az oshte nz kakvo da i podara,moje bi kozmetika...ili nqkoq bluzka 8-) A po temata-zavisi kakvo haresva tvoita fr.Ako obicha kozmetika moish da i kupish nqkvi senki,glanc i edin po-evtin parfium za 10-12 lv.Moje i nqkoq bluzka (az mn obicham da mi podarqvat drehi)i ako nemojesh da reshish nai-dobre izlez po magazinite i na mqsto i izberi koeto nai-mn ti haresa :).USPEH :)

TheMaggie
05-15-2008, 17:16
Аз смятам,че щом приятелката ви е много близка,трябва да и подарите нещо за спомен.Поне мен много ме "греят" такива подаръци.Не мисля,че нещо преходно е подходящо,като гримове или подобно.Смисъл,това е нещо,което тя сама може да си купи,ако поиска.Подарете нещо изключително,зпаомнящо се,от сърце,а не поредната флинтифлюшка,която ще сложи на рафта и ще прашасва или пък,която ще исхаби и ще хвърли... :)

Magi4eska_Kiss
05-15-2008, 17:16
Dobre che napisa temata shtot i az smqtah da puskam takava shtot i moita nai-dobra fr. drugi den ima RD :D :D Chesno da ti kaja i az oshte nz kakvo da i podara,moje bi kozmetika...ili nqkoq bluzka 8-) A po temata-zavisi kakvo haresva tvoita fr.Ako obicha kozmetika moish da i kupish nqkvi senki,glanc i edin po-evtin parfium za 10-12 lv.Moje i nqkoq bluzka (az mn obicham da mi podarqvat drehi)i ako nemojesh da reshish nai-dobre izlez po magazinite i na mqsto i izberi koeto nai-mn ti haresa :).USPEH :)
Благодаря! :)

Magi4eska_Kiss
05-15-2008, 17:22
Аз смятам,че щом приятелката ви е много близка,трябва да и подарите нещо за спомен.Поне мен много ме "греят" такива подаръци.Не мисля,че нещо преходно е подходящо,като гримове или подобно.Смисъл,това е нещо,което тя сама може да си купи,ако поиска.Подарете нещо изключително,зпаомнящо се,от сърце,а не поредната флинтифлюшка,която ще сложи на рафта и ще прашасва или пък,която ще исхаби и ще хвърли... :)
Абсолютно сте права, благодаря! :)

TheMaggie
05-15-2008, 17:40
Аз смятам,че щом приятелката ви е много близка,трябва да и подарите нещо за спомен.Поне мен много ме "греят" такива подаръци.Не мисля,че нещо преходно е подходящо,като гримове или подобно.Смисъл,това е нещо,което тя сама може да си купи,ако поиска.Подарете нещо изключително,зпаомнящо се,от сърце,а не поредната флинтифлюшка,която ще сложи на рафта и ще прашасва или пък,която ще исхаби и ще хвърли... :)
Абсолютно сте права, благодаря! :)
Фф,моля ти се,не ми говори на вие - чувствам се като лелка... 8-)

Pedigree
05-15-2008, 18:37
Уж най - добрата ти приятелка, а не знаеш какво може да й хареса, и питаш някакви напълно непознати във форума... мхм... купи й някаква козметика, дрехи, аксесоари, нещо за четене. Може някакво сувенирче, нещо по - необикновено. А ако не се сетиш, дай й парите, а тя да си купи това, което иска.

blueberry339
10-10-2011, 19:02
Уж най - добрата ти приятелка, а не знаеш какво може да й хареса, и питаш някакви напълно непознати във форума... мхм... купи й някаква козметика, дрехи, аксесоари, нещо за четене. Може някакво сувенирче, нещо по - необикновено. А ако не се сетиш, дай й парите, а тя да си купи това, което иска. да но това с парите е все едно да и го дадеш да отбиеш номера за да не ти се сърди така че не е много препоръчително да се дават пари защото когато тя ги похарчи изобщо няма да помни че си е взела с твойте пари блъзката или там каквото си е купила ;)

Colouring
10-10-2011, 19:56
2008