PDA

View Full Version : Защо стана така?



AvRiL lAvIgnE LoVeRka
05-15-2008, 16:52
Абе не е точно въпрос, но все пак...Имах сериозен приятел повече от 8 месеца и с него на няколко пъти почти стигнахме до секс..обаче все имаше някакъв проблем, но скъсахме преди да сме го направили. И двамата го искахме, но все пак не стана :smt012 Веднага след като скъсахме аз веднага тръгнах с друго момче, което знаех че от доста време ме харесва...Макар да не мислех, че ще забравя толкова лесно предишния го забравих сякаш за секунди :-D И новия ми приятел го направихме някъде след седмица :oops: ...Та имахме спор с едни приятел и една приятелка дали това е било грешка, защото след 2 месеца и с него се разделхме. За това реших да потърся мнение от други хора :P :oops:

koro
05-15-2008, 16:57
всеки човек те предразполага различно както на всеки би могло да се случи нищо чудно и ненормално се е еслучило.

Правило ти се е секс и си правила ок?

TasteOfSin
05-15-2008, 17:00
Ако съжаляваш, че си го направила значи е било грешка.Ако не-кво ти пука кво мислят другите? :)

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
05-15-2008, 17:04
Ако съжаляваш, че си го направила значи е било грешка.Ако не-кво ти пука кво мислят другите? :)

Ами нз дали да съжалявам...Просто се чудя дали не съм станала лесна за въпросното второ момче... :?

Erica
05-15-2008, 17:12
Ако съжаляваш, че си го направила значи е било грешка.Ако не-кво ти пука кво мислят другите? :)

Ами нз дали да съжалявам...Просто се чудя дали не съм станала лесна за въпросното второ момче... :?

Не мислиш ли,че е малко късно да се чудиш дали си била лесна или не...Защо си затормозяваш съзнанието с глупости...Стига си го мислила,както каза koro , правило ти се е секс и си правила секс - просто всичко друго е излишно.И да те е помслил за лесна и да не е - неможеш да върнеш времето назад.Или както обичам да казвам аз
Живеем за мига,после го мислим с часове :grin:

DevilWish
05-15-2008, 17:21
По-скоро темата ти е за "Любов" ,защото секса в случая няма много общо ;)
Незнам дали е било грешка ,защото все пак незная по какви причини сте се оставили ;)

comics
05-15-2008, 18:15
Абе не е точно въпрос, но все пак...Имах сериозен приятел повече от 8 месеца и с него на няколко пъти почти стигнахме до секс..обаче все имаше някакъв проблем, но скъсахме преди да сме го направили. И двамата го искахме, но все пак не стана :smt012 Веднага след като скъсахме аз веднага тръгнах с друго момче, което знаех че от доста време ме харесва...Макар да не мислех, че ще забравя толкова лесно предишния го забравих сякаш за секунди :-D И новия ми приятел го направихме някъде след седмица :oops: ...Та имахме спор с едни приятел и една приятелка дали това е било грешка, защото след 2 месеца и с него се разделхме. За това реших да потърся мнение от други хора :P :oops:
Странно е, че въпреки че постъп-вате курвенски, съжалявате за това.
К0лко са ми омръзнали подобни тема от сорта на "курва ли съм" .... !!!