PDA

View Full Version : Моля ви помогнете !!! :) с квото можете :)



dark_angel_7813
05-15-2008, 17:37
Здр на всички мм за прав път пускам тема и може да ви се стори глупава ама пак ако можете с нещо да помогнете от ся мн ви благодаря :-) Мм значи от няколко дена просто всичко ми се стовари на главата и нали както всичко си вървеше супер за 3 дена всичко просто отиде... но за сметка на тва се запознах с един човек който яко ме радва като характер и всичко останало.. ама разбрах че се чувства по начина по който и аз спрямо всичко което му се е случило... и той кат мен излезе яко прецакан... Но въпреки това че го познавам от малко време изпитвам голяма нужда да му помогна по някав начин като го изведа някаде и там е проблема че не се сещам какви неща биха зарадвали най-отчаяния човек на света и поне за малко да забрави за проблемите си и да види че въпреки всички нещастия които ни спохождат има и добра страна на нещатата просто искам да види хубавото в живота.. :) еми тва е де а и между другото от пловдив съм и ако някой има идеи за най-якото и спокойно място в плд което би ви накарало да се почувствате добре нека си каже плс :-) :-) :-) Ще съм ви якоо благодарна ако някой помогне с нещо благодаря предварително :) :smt008 :smt008 :wink: :-)

VerryBerry
05-15-2008, 18:18
Що не излезете на кино/кафе/дискотека за да се разтоварите,само двамата и да си говорите за всичко друго но не и за сполетелите ви проблеми-това ще ви накара да се поотпуснете и успокоите ;)

Pedigree
05-15-2008, 18:30
В парка... слънце, пейки, бира, приятни разговори. Киното също е оферта. :)

dark_angel_7813
05-15-2008, 18:34
:grin: ms mn ama pak sq se 4udq kak da my kaja 4e vzeme si pomisli neshty :D :-D kvo da my kaja na mom4etoo :D aide da te vodq ytre na nqkade si ne priemam otkaz :oops:

Pedigree
05-15-2008, 18:40
Фуу, какво му е сложното?

"Ммм, айде утре да излезем малко да се поразходим"... вкарваш една усмивка... и готово. ;)

dark_angel_7813
05-15-2008, 18:45
:-D ami ms mn she opitam :grin: ixaa i dano stane :grin: i my mine malko na mom4eto :) :-)

dark_angel_7813
05-15-2008, 19:03
:-D обаче ся като се сетя че вземе стане кат неска кат млакнахме и двамата и се чудим кво да си кажем някой път просто зациклям ии :razz: стаа мн неловкоо ддз за кфо мои да се говори :-D :shock: