PDA

View Full Version : и аз имам един късмет...?



Sexitooo{}
05-15-2008, 17:42
Neznam dali ima takuv karuk kato men ama dulboko se sumnqvam da ima :? Vse ispadam v nqkakvi super tupi , konfuzni , oburkvashti i bezumno smotani situacii.Znachi da mina na segashnata..Znachi ucha v takova daskalo v koeto chesto hodim na konkursi i saztezaniq .. i za taq sedmica shtqhme da hodim na sofia samo za 1 den i na dr sutrin se vrushtame.. Samo che az i gadjeto mi se razbrahme.. da ne hodq na taq ekskurziq a da spq u tqh .. i vse edno sum otishla za pred nashite.. Samo che toi mn me qdosva naposleduk i sq nz kfo da pravq..Toi uchi v dr grad i kato si e tam .. az sum v mn losho nastroenie i postoqnno se karam s nego kato si govorim po tela.Onq den mi razpravq nqma da ti se obajdam utre shtoto nqma da ima ot kade i nqkfi takifa.. shtoto tela mi tfa tela mi onva.. Nai loshot0 e 4e az ne mu vqrvam ama za nishto.. ii napravo se poburkvam. Vse si mislq 4e e tam s nqkoq drugaa i se zabavlqva.. mn mi e gadno.. lele hora imam nujda nqkoi da si pogovorq s nqkoi.. pishete 4e she poludeq.. V momenta summ adski tujnaa.. sedq tuk i samo se qdosvammmmmmmmm .. i ne izdurjam veche :lol:

7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

Re5peC7
05-15-2008, 17:59
ммм не видях ясно поставен въпрос, но ще ти кажа само нещо. Явно е че го харесваш много, но тая параноя ще те развали успокой се моля ти се дори и да прави там нещо (за което се съмнявам) не можеш да направиш нищо по въпроса и ще си останеш само с разваления и изпълнен с питанки ден, с лошо настроение и вкъщи. Така, че сега ти е паднало да правиш на свобода всички неща които си искала, но по една или друга причина не си могла когато е в града той (не говоря за изневяра :D не бъди мастия не е хубаво ) така времето ще мине не усетно изпълнено със забава и още преди да си се осъзнала хоп той вече ще е при теб :) спокойно карай я по леко с нерви и тея филми дето си ги вкарваш в главата нищо няма да постигнеш! :!: Успех :)

comics
05-15-2008, 18:36
като не му вqрваш, закъде сте, бе момиче ?

kifla
05-15-2008, 18:44
Трябва да му имаш вяра и да не се съмняваш чак толкова в него,иначе сама ще направиш так а,че той наистина да си хване някоя там.

VinDiesel
05-15-2008, 19:17
Връзката от разстояние не е за мен много е гадно .... води до голямо съмнения и от 2-те страни

mese4ka
05-15-2008, 19:19
ами вземи му вярвай малко връзка без да има доверие е малко трудно :)

MiMcHeToOo
05-15-2008, 22:03
като не му вqрваш, закъде сте, бе момиче ?

След седмица ще видим тема "Искам си го обратно, държах се тъпо и лошо с него"...

evelinka1122
05-16-2008, 04:57
нямаш бъдеще с него... какво се занимаваш с това момче ?!? та вия доверие си нямате!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-16-2008, 05:58
като не му вqрваш, закъде сте, бе момиче ?

След седмица ще видим тема "Искам си го обратно, държах се тъпо и лошо с него"...

защо не ^^ нека се множим


total post count +1

aHeJlua
05-16-2008, 10:00
аз не мога да си предсравя връзка коята да не се уповава на доверие.. ващо е подобие на връзка.. съвет : почни да му вярваш ! повечко си сдържай нервите и тфа е .. знам че е трудно ама.. на.. виждаш кфи са последствията.. :)