PDA

View Full Version : Имам пъпки



sur4iceto__
05-15-2008, 18:10
az imam pupki te ne sa mn no az se pritisnqvam ot tqh :(:(:(:( nqkoi imal li e tozi problem i ako gi e premahnal to neka me posuvetva s kakvo si e iz4istil kojata az izpolzvam fon diu ten no pri slunce toi ne pomaga : razti4a se i ne gi prikriva ka4estveno :(

т.7
krem4et0

comics
05-15-2008, 18:39
пиши "акне" в търсачката и ще ти излязат хиляди подобни теми и за лекарства и за козметични кремове и т.н.
Но най-хубавото нещо, което можеш да направиш за себе си е да отидеш на лекар-дерматолог ;)

eskcada
05-15-2008, 18:40
deistva6 greshno ot fondio tena shte imash obraten efekt toi ne premahva pupki ,daje obratnoto zapushva porite i ne dava na papkite da dishat ,spri da polzva6 i shte vidish 4e shte ima golqm efekt ,kupi si garnier 3 i 1 i lavandolov spirt s garniera se maji sutrin i vecher ,a spirta samo ve4er predi lqgane sled kato loji6 garniera no s klechka za ushi i slagai samo na pakite zashtoto ot nego poprincip izsahva kojata .

Carmen_Kass
05-15-2008, 19:02
пиши "акне" в търсачката и ще ти излязат хиляди подобни теми и за лекарства и за козметични кремове и т.н.
Но най-хубавото нещо, което можеш да направиш за себе си е да отидеш на лекар-дерматолог ;)

+1

PollyPoi
05-15-2008, 20:26
Мажи ги с крем "Здраве" :D

mulgore
05-15-2008, 22:51
Мажи ги с крем "Здраве" :D
Не,бе Бочко. 8-)

japixloops
05-16-2008, 08:15
преди имах проблем , ако е сериозен ползваи " Vichy" за пъпки , тои е 25 лева :shock: но върши работа

Хубав ексфолиант също :) :-)

Pepincetyy
05-17-2008, 08:53
преди имах проблем , ако е сериозен ползваи " Vichy" за пъпки , тои е 25 лева :shock: но върши работа

Хубав ексфолиант също :) :-)
+1

t!nchety
05-17-2008, 19:50
Недей ползва фон дьо тен ще ти се появят още повече пъпки.
И аз преди имах същия проблем.Решението е Garnier 3 in 1 или ClearSkin на Avon.
УспеХ :-)

mumiikataa
05-17-2008, 20:06
Сега смятам да си купя 3 в 1 на Гарниер.Иначе използвам на Ейвън един лосион на спиртна основа.Обаче забелязах нещо странно...Ползвам си го на Ейвън заедно там с още едно за бърза терапия против пъпки..нищо.От известно време ползвам някакъв фон дьо тен на майка ми от време оно...слагам само върху тук-таме появилата се пъпка и ми се изчистват :-D Объркана съм нещо

kalinadelinda
05-17-2008, 20:42
az wi kazwam samo s lajna ne sum se mazala pisna mi we4e :lol: twa koj e izmislil pupkite ne e bil w red wie si nqmate na predstawa ebasi i powru6nqta no probwajte 6tewi kaza nqkolko ne6ta dano pomognat sok ot limon , rakiq , pasta za zubi , miite sus studena woda posle sapun topla wodaa i pak studena ako iskate moze i 2 puti da go powtorite clean & clear biwa go i nego ama za pupkite mnogo ne pomaga powe4e za 4erni to4ki te naistina poza4ezwat i ne si pipajte liceto i naj-we4e pupkite i ako mozete kosata da ne wi pada mnogo po liceto i ako imate po 4eloto i izpolzwate nqkakwo mazilo za kosa ili kwoto 6te da e moze i da e ot nego probwajte da go sprete i moze i da se polu4i ako drugite ne6ta ne proradotqt dobre e i da se pe4ete na slunce sega kakto idwa lqto-perfektno i ne se topete wuw woda s 4asowe ne kazwam da ne se miete no se6tate li se kato imate rana primerno na glawata wi kazwat da ne se kupete za da zazdrawee wie si miite liceto ,no nali wi kazwam ne stojte dulgo mokri 4e po-trudno se mahat ... e pone pri men e taka ako sum pomognala 6te se radwam GUZMETI 8-) 8-) 8-)

CherryKisS
06-13-2008, 17:30
Мажи ги с крем "Здраве" :D

Крема "Здраве" става ли за смесена кожа?

paola_Rey
06-13-2008, 17:32
kupi si LOREAL -PURE ZONE,az go ispolzvam i opredeleno ima efekt 8-)

TheJoApple
05-17-2012, 17:02
Аз лично те съветвам да си купиш салицилов спирт 1% и бебешки сапун (тези неща ги има във всяка аптека и въобще не са скъпи).Всяка вечер (докато не ти изчезнат пъпките) си миеш лицето със бебешкия сапун и хладка вода след което мажеш пъпката със салицилов спирт и готово!Аз лично съм пробвала тази процедура и наистина действа!Относно фон-дйо-тена той само ти запушва порите и излизат още повече пъпки.Надявам се да съм ти била полезна!

MaLkaTa_LaDy
05-17-2012, 17:10
Отиваш на дерматолог да ти каже нещо, което ще ти свърши работа, а не всички тия глупости, които ти ги изписаха до сега.
П.с. Качествения антибактериален фондьотен предпазва кожата от замърсяване.

MegiBoOm
05-17-2012, 17:12
Нужно ли беше да пишеш в толкова стара тема?

Sh@d0w
05-17-2012, 17:14
Стара тема.