PDA

View Full Version : топиране-провлемче



sweet_baby_cool
05-15-2008, 19:36
Знам как става топирането: косата близо до корените се реши в обратна посока и с лак за коса се запазва обема. Това ми е ясно, а проблема е, че след това косата ми изглежда все едно не съм я ресала 1 месец. Запозната съм с факта, че има такива последици, но моите въобще не са в рамките на добре изгеждащо. Правя всичко по план, ама нещо не се получава.

ако някой може да помогне ще съм му благодарна.

TopTa
05-15-2008, 19:40
e to i moita izglejda kato 4e li nqkoq krava q e pasla :D za tova rqdko si topiram kosata s mn malko lak i predi tova q ispravqm s ma6a ... taka nepreli4a tolkova mn na parcal za pod :D

BlackWings
05-15-2008, 20:39
Дааа и при мен се получава тоя ефект. После проблема с разплитането пък става още по сериозен . Няма как , това са рисковете.
А иначе за да не изглеждаш рошава , може да оставиш най - горните тънки пластове коса нетопирани , после да топираш отдолу и да пуснеш нетопираните отгоре да не си личи заплетеното ... за друг начин не се сещам. :?

sweet_baby_cool
05-15-2008, 21:59
10x za savetite a ako nqkoi se se6ta za o6te ne6to pls da spodeli

enola
05-16-2008, 15:51
е то как да стане да не е рошаво пък да е топирано :o

tItEufFf
05-16-2008, 15:58
Аз първия пласт леко го минавам с гребен...Пак е рошаво, но не чак толкова

sweet_baby_cool
05-16-2008, 18:02
е то как да стане да не е рошаво пък да е топирано :o
da razbira se 4e stava ro6avo no na men mi stava vse edno glavata mi e ritana zelka :-D tova imah predvid a ne "normalnoto"

LovePoisoned
05-16-2008, 18:33
Изправяй се... Аз имам същия проблем, щото косата ми е някаква чуплива и е ааадски суха. :D Сега ще си взимам някаква готова маска, ше видим какво ще направи..

ResPekT333
05-16-2008, 18:52
След като топираш единия слой,много лекичко го сресваш да не стои заплетено.
А някой по-горе каза да оставиш един тънък слой нетопиран, това също е вариант. :)

Kurvata
05-16-2008, 19:47
След като топираш единия слой,много лекичко го сресваш да не стои заплетено.
А някой по-горе каза да оставиш един тънък слой нетопиран, това също е вариант. :)
Точно тва правя и аз :smt023

sweet_baby_cool
05-16-2008, 19:52
a za kolko dalgo e efekta sled kato se topira i se sloji lak ? po izmivaneto na kosata ili sled 2-3 4asa pada. pitam za6toto na men mi pada sled 2-3 4asa (slojila sam lak za kosa)

Kurvata
05-16-2008, 20:03
Ми аз лично ползвам един лак на Londa и съм адски доволна.Държи много,дори и навън да духа вятър пак не ми разваля прическата,но тва е горе долу за един ден,иначе като си легна и на другата сутрин съм като зелка в главата :D

Playlife_f
05-17-2008, 13:19
Em te nqkoi macki we4e sa ti go kazali tyka....topirai q na plastove kato nai gorniq ne go topirai a go pusni ot gore za da ne se vijda zapletenoto i sloji lak za kosa prepora4vam ti na Taft Titan Look prosto s4itai 4e cql den nqma da ti se razvali kosata.... ot sutrin do kato ne si legne6 darji bez da mradne kosata daje i vqtar da ima 8) a ina4e az mrazq da se topiram....kato si ispravq kosata s profesionalnata presa....iam si edna obiknovena s koqto sled tva si pravq vafli4ki v korenite kato slagam lak za kosa....i taka efekta pak e mn dobar i izglejda mn estestveno... 8) i nqmam upasenie priqtela mi da si zaplete prastite v kosata mi :razz: :razz: :razz: :razz: i o6te ne6ty...ako ne iska6 kosata da ti e naelektrizirana sled kato se ispravi6....slagai si te4ni kristali efecta e strahoten....daje na snimkata se vijda kak stava 8) :P :-)

varnen4e
05-17-2008, 20:35
Ми аз лично ползвам един лак на Londa и съм адски доволна.Държи много,дори и навън да духа вятър пак не ми разваля прическата,но тва е горе долу за един ден,иначе като си легна и на другата сутрин съм като зелка в главата :D

Не се изтъквай.. Тук се говори за друго :D :D :D :D :D :-)